Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:53:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 125707 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 09, 2015, 15:56:56 »

Особено ако има нещо цъкащо вътре, смятай, че и военни ще викнат.  funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #226 -: декември 09, 2015, 16:01:55 »

MM си нямаше друга работа да се шегува, че в едното нещо нещо тиктака и тия ровиха, ровиха...гледаха чудиха се  girl_impossible Ходи им обяснявай, че нямаш брат  funnytooth Ама бая щателна проверка мина  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #227 -: декември 09, 2015, 16:07:54 »

 Offtopic Вие се смеете, ама моя комшия го сгащиха на летището в Лондон, щото немската овчарка се разлаяла срещу багажа му. Е, имаше домашен бабек вътре pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 09, 2015, 17:13:07 »

Такааааа...аз преди малко получих sms за пратка. Очаквам по принцип една пратка, но тъй като е възможно и да  е от тук - АКО е от тук, да кажа на моЙта Снежанка, че ще я получа в петък, а не утре, защото смених адреса на доставка.

Ако пък не е от Снежанката, сори pardon
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #229 -: декември 09, 2015, 19:49:12 »

Аз искам да благодаря на моята Снежанка за прекрасния подарък, който получих днес! И като пиша, че е прекрасен, знам, че може да звучи като клише, но е наистина такъв! Благодаря ти от сърце, Вероника (addicted_to_u). Малко се притесних, защото си написала тук, че си избрала Мелбърн, а моят град беше друг и се надявам да не е станало някое недоразумение и при мен да е дошъл подаръка за някой друг, а е чудесен. С всички неща, които обичам - книга за най-вълнуващите любовни истории, която ще прочета с интерес в почивните коледни дни, чай от ройбос и канела (и пристига точно, когато съм болна), мляко за тяло и най-милата коледна картичка. Страшно много се зарадвах и още веднъж благодаря за времето, което си отделила, за красивата опаковка дори, за вълнението, което изпитах и за коледния дух, който наистина ти ми донесе! Снимките, които ще кача може би са малко размазани, но с Павел се състезавахме кой пръв да отвори подаръците и той даже настояваше да го има на снимките, така че снимането с джи ес ем не е от силните ми страни.


* 20151209_164425-1.jpg (23.27 KB, 448x252 - видяно 141 пъти.)
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #230 -: декември 09, 2015, 20:20:03 »

Много се радвам.За теб е ,аз коментирах защо съм избрала аз да съм Мелбърн.А иначе си избрах Венеция,защото е един от мечтаните градове,които искам да посетя. Дано чаят да е хубав ,че имах друг съвсем коледен предвид,тъй като съм го пробвала,но не го открих и мисля,че канелата ще е добър заместител. Цял ден надничам тук и следя пратката докъде е стигнала.Сега мога да си отдъхна,че всичко е наред!
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #231 -: декември 09, 2015, 22:57:10 »

Ох, и аз си отдъхвам, че подаръкът си е наистина за мен. girl_wink Пак съм чела в бързането и от емоцията по диагонал. През цялата вечер си мислех, че дори човек, който отдавна ме познава не би ми избрал толкова подходящ подарък. Чая си го пия в момента и е много ароматен и приятен. Още веднъж ще кажа, че всичко беше много мило. И да добавя, че аз избрах Венеция, по същата причина като теб - защото преди много години си съставих списък с мечтаните места, които бих искала да посетя и Венеция беше под номер едно в него. Е, стигнах до някои други места преди нея, но все пак сбъднах тази моя мечта и бях във Венеция през зимата и беше вълшебно. Желая ти от сърце да сбъднеш своята мечта!


* 20151209_164255-1.jpg (22.32 KB, 448x252 - видяно 146 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #232 -: декември 10, 2015, 09:03:21 »

О, прекрасен и много тематичен подарък! Bravo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #233 -: декември 10, 2015, 09:22:02 »

Браво на Вероникааааа  heart

Ох, нямам търпение да ми дойде вече подаръкът  blum Дано да е преди празниците, че съм дала адресът на Еконт до работата  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: декември 10, 2015, 09:57:38 »

 Bravo Рони! Аз пък не знам все още как да качвам снимки като вас. Тъй че ще ги качвам в снимка.бг и от там всеки да гледа.  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: декември 10, 2015, 11:29:33 »

Чудесен подарък и книжката си е баш по мойта част. smile
Браво, Вероника. Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: декември 11, 2015, 08:49:20 »

Чудесен дар, Вероника smile  give_rose give_rose give_rose

И аз да се похваля, вчера беше инак един доста неприятен ден за мен, но....
Мариолка ми го преобърна. А и ми доказа за пореден път, че Вселена има, и тази Вселена има ушии good
От една седмица насам се оплаквам на една моя приятелка, че винаги правя подаръчни кошници за близки и познати, а на мен никога не са ми подарявали. Отивам в еконт вчера и.... Оп... Кошница. Оцъклих се. Girl_hide

ето я и красотичката:
http://prikachi.com/images.php?images/75/8510075p.jpg




вътре има книжка за четене, козметика- душгел, крем за ръце,лосион за тяло, на любима моя марка, пакет уханен чай, десертчета за трениращи хора, прекрасна картичка- кратка, точна и ясна, в стила на Мариолка smile и малка червена панделка брокатена.
Благодаря ти че ме познаваш така добре! heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: декември 11, 2015, 08:54:37 »

Mariolka.. Ау пръскам се от завист.. Трябваше да се виждаме с нея, ама все хреми, вируси.. Аман.. Прекрасен подарък  Bravo heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #238 -: декември 11, 2015, 09:05:27 »

Потвърждение, че желанията се съдват по Коледа  blum Браво, супер точен подарък  heart И аз харесвам на дм всичко  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #239 -: декември 11, 2015, 09:10:03 »

Ах, вие две потайници! heart heart heart Толкова ми липсвате и толкова често мисля за вас cray
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines