Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 11:58:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 120266 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: декември 09, 2015, 08:30:29 »

Аз вече нямам търпение да го изпратя, но после ще кажа защо се бавя..  yahoo yahoo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #211 -: декември 09, 2015, 09:26:17 »


Фани, ти нещо да кажеш по темата?  tease

Фани, мисля, че Нат си чака похвалата  Girl_hide Според мен вече е пожелала Нанситка  smile

Аз моя град ще кажа защо го избрах като ми пристигне подаръкът  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: декември 09, 2015, 09:54:36 »

Ами аз пунах колет и на Фани,но не защото ми се падна от списъка. Бях си намислила да й изпратя кутийката за ключове като подарък, но се усетих, че на нея й трябва точно с тази цел. Та вече ме беше ухапала дивата муха и просто съчетах разходката до еконт smile Та с 1 куршум, много подаръци!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 09, 2015, 10:19:38 »

Улучи право в целта, Нат!  heart снощи цяла вечер сме те обсъждали с Кари - коя си? Как изглеждаш? Кога ще се запознае с теб?
И така - за мен също имаше подаръче вчера и аз разбира се веднага си помислих, че съм й се паднала от размяната. Даже и писах във вайбър. Обаче после гледам Али е писала. Усетих се аз, добре че не бях се похвалила тук, че щеше да се получи обърквация. Не знам дали е за тук и дали не сме  Offtopic обаче ще го кажа: в много красиво опакована кутия, такава каквато аз никога не бих успяла да направя ако ще 100 години да се мъча получих играчка за елха, подложки за чаши/коледни/, чаша и чинийка за чай или дълго кафе/бели,порцеланови/ и свещи под формата на дядо Коледа. Всичко това придружено с ръчно направена картичка. Очарова ме направо!  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 09, 2015, 10:27:26 »

Ох, че хубаво  heart Искам снимка  TONGUE TONGUE
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 09, 2015, 11:47:13 »

Снимка, снимка... естествено. blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: декември 09, 2015, 11:57:38 »

Аз съм могова с едната част на подаръка, сега се пъна над другата. Няма да е идеално, ама се надявам моЙто градче да ми прости - не съм с две леви, ама с една и половина, а планирам почти всичко да си е ръчно правено pardon Нали тия неща са ми хоби, поне да си е лично направено, да'Н сЪ излагам. (сега да не вземе някой да ми се обиди, че като е купено не е лично! Не! Просто аз "творя" и искам да го направя сама...дори и да ми е за сефте хаха)

Иначе - града който си избрах, ще кажа защо като пристигне подаръка.

А моя град защо го избрах - по принцип там съм ходила само по командировки. Но пък ни водиха на един супер як ресторант - къща, оставена както си е - стара, вътре покрива на греди...супер готвене! И едната година като ходихме, беше малко след новогодипните празници...и цялата къща беше с лампички, тя е бяла отвън...първото което си помислих беше - каква прекрасна сватба ще стане тук (още не бяхме женени)...освен това имат супер як шоколад...и е така :-)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: декември 09, 2015, 12:10:02 »

Предложението ми беше, като са получени и подарени вече подаръците, че да не се издадем  blum

Скай,
сигурно съм, че точни ти ще подариш супер мега, гига якия подарък  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: декември 09, 2015, 14:31:34 »

Аз съм готова с подаръка от събота, стои си опаковам и му се радвам. Освен да взема да го пращам тия дни smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #219 -: декември 09, 2015, 14:34:35 »

Аз съм готова с подаръка от събота, стои си опаковам и му се радвам. Освен да взема да го пращам тия дни smile

Не, Панде, дръж го до Великден! funnytooth
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 09, 2015, 14:50:33 »

Моя също е готов и опакован, ама много гадно го опаковах беее... тва мойто джудже направо ще почине като го види.   Tc

Както казах търся как да го пратя. Ще проверя тази фирма, дето ми даде Скай.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 09, 2015, 14:53:51 »

Скай,[/b] сигурно съм, че точни ти ще подариш супер мега, гига якия подарък  heart

Благодаря, ама ако мЪ познаваше една идея по- добре, щеше да знаеш, че аз никога не съм доволна и винаги смятам, че е можело да е по- добре...Освен тазгодишните ми Коледни тагове, по които почти нямам забележка (ама и там има кусури).

А понеже аз подаръка (едната част) я показах в месечната тема - онВа червено нещо за маса, и понеже за сефте шия такова...и няма да ви обяснявам с колко псувни е съпроводено шиенето...ама някак си ще го преживея. И понеже искам да направя и една трета част на подаръка...ама ще да видим каква да е и дали ще има време. ОФФФФФФ ако имах време и пари да направя всичко, което искам...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 09, 2015, 14:54:00 »

тва мойто джудже направо ще почине като го види.   Tc


 girl_haha girl_haha girl_haha girl_haha
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #223 -: декември 09, 2015, 15:05:38 »

girl_haha girl_haha girl_haha girl_haha

Вики спокойно, мен в пощата ме накарахда го разопаковам и аз бях много доволна, че ще ми замине и без това грозната опаковка  DANCE
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 09, 2015, 15:12:13 »

Е то това ще бъде краят просто...ако ме накарат да го отворя.  witch Аз толкова старателно тапицирах един кашон от Budweiser  lol
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines