Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:56:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 117602 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« -: октомври 12, 2015, 15:50:14 »

Предлагам всеки, който иска да участва в тази прекрасна инициатива да ми напише един Град, който му навява Коледни спомени/мисли до 15.11? После ще обявя списък с градовете и всеки ще си избере Коледно градче, на което да подари подарък и да зарадва за коледните празници  heart Приема ли се?
 DEERПравила за участие   DEER
Тази година започваме по-рано,за да имаме повече време за вдъхновение!Избираме градове които ни навяват Коледни мисли/спомени:

1. До 15.11.2015г. изпращате име на град,който ще сте вие,заедно с актуалният си адрес,трите имена и телефон на който ще получите подаръка от вашата Снежанка.Също така можете да посочите дали предпочитате пратката да бъде доставена до адрес или офис на куриерска фирма.Разбира се може и по БГ пощи Wink

2. От 16.11.2015г до 18.11.2015г ще избирате град на който ще подарявате подарък;

3. От 19.11.2015г. до 20.11.2015г. ще ви се изпрати името и данните на човека,който се крие зад този град;

4. До 23/24.12.2015г. се изпращат подаръците,така че преди Коледа всеки да е получил своят подарък;

Паричната стойност на подаръка не е от значение!Важното е да е от сърце по стара форумска традиция smile Тук в темата всеки може да напише своите предпочитания,за да дадете насоки на своята Снежанка  santz

Ще бъде направен списък с градовете които вече са избрани и ще бъде актуализиран с натрупването на записванията.

Ще бъде направена и нова тема когато бъде получен първият подарък  smile

МОЛЯ ВСИЧКИ КОИТО ВЕЧЕ СА ИЗПРАТИЛИ ЛС НА alexandrova_90 ОТНОВО ДА ГИ ПУСНАТ НА miauka, КАТО МОГАТ ДА ПРОМЕНЯТ ВЕЧЕ ИЗБРАНИЯТ ГРАД,ЗА ДА БЪДЕ ПЪЛНА ИЗНЕНАДАТА ЗА ВСИЧКИ!!!
« Последна редакция: октомври 13, 2015, 14:37:39 от магито » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #1 -: октомври 12, 2015, 16:10:59 »

приема се... smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 12, 2015, 17:17:04 »

Ей, тамън на време влизам!
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 13, 2015, 08:28:01 »

Хайде записвайте се smile

Радвам се, че по рано пуснахте тема, така ще може да се включим повече момичета от чужбина..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #4 -: октомври 13, 2015, 08:50:09 »

Записвам се и аз, макар че мислех, че една на друга ще си подаряваме  huhhuh.gif Как така на града?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 13, 2015, 08:56:51 »

Фери една на друга ще си подаряваме, но на случаен принцип после си избираме град, така няма да знаеме от кой ще получиме подарък..

П.С виж старата тема smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 13, 2015, 09:00:31 »

Фери, намисляш си град.. Казваш ми го, така правят и другите момичета.. После пускам списъците и ти си избираш София примерно, това е Джоси да речем, аз ще ти пусна на ЛС адреса й, за да изпратиш подаръка, така тя не знае, кой ще подарява и е супер сладко и изненадващо.. Ти също не знаеш на теб кой ще ти подарява  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #7 -: октомври 13, 2015, 09:04:26 »

Да, да, схванах, благоаря  blum Простете ми полу-русата глава  pardon На лично ти го казвам, нали?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 13, 2015, 09:05:15 »

Дам smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 13, 2015, 09:35:59 »

и аз да се запиша тук smile  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: октомври 13, 2015, 10:00:42 »

Да ви кажа, би трябвало модераторите да пуснат темата и да обработват информацията. Все пак лични данни ще се дават, трябва да има някаква защита.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 13, 2015, 10:05:08 »

Ами съгласна съм.. предния път, просто Рататуй се нагърби и сега не исках пак тя да се занимава.. Аз нямам нищо против, та така.. Ако модераторите искат съм съгласна, тъкмо ще е изненада и за мен кой ще ми подарява  danceg
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #12 -: октомври 13, 2015, 10:40:24 »

Аз също бих предпочала да се организира от модератор, но не знам как са с времето тази година, може и да нямат време да се занимават. sad Надявам се да пишат.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: октомври 13, 2015, 10:57:12 »

То няма лошо това да е проучвателната тема - колко души ще се включат, какви ще са "псевдонимите", сроковете. Съдействие от модераторите се иска и за пускане на анкета за преброяване, и за оповестяване с банер и разпространяване на идеята в другите теми. Ако нямат възможност да отделят време, те упълномощават някого.
Аз напомням процедурата, професионално изкривяване Wink Много по- лесно е да вървим по изпробвани пътища, доказали се през годините.
Тони, не исках да ти скършвам ентусиазма, а да те предпазя heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 13, 2015, 11:01:17 »

Писах на магито, ако може ще отговори.. В крайна сметка личните данни повечето от нас си ги знаем така или иначе (имена и телефон)... Тези, които се притесняват, ако не успят модераторите да се включат, просто да предложат начин по който да участват, хем да е изненада, хем да не разполагаме с личните им данни smile Само да уточним, че в ЕКОНТ/Спиди и тн е необходим телефонен номер или две имена, които повечето от нас имаме помежду си, за да се изпрати дадена пратка  huhhuh.gif

Никогаш не си ми скършила ентусиазма, Свекс.. В правилна посока е мисленето ти  good Просто за Великден процедирахме така и реших, че по принцип така се прави  good Моя грешка, че не знам процедурата, каква е, ама бързам ... като недоносено съм понякога funnytooth funnytooth
« Последна редакция: октомври 13, 2015, 11:03:35 от alexandrova_90 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines