Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:47:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 118584 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: декември 25, 2015, 09:12:59 »

Весела Коледа!

Ето обещаните снимки от страхотният подарък на Djosi





Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: декември 25, 2015, 09:50:53 »

Сладурче, не съм виждала снимки на Явор, ама е страхотен.. Пу-Пу  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #407 -: декември 25, 2015, 11:43:48 »

Специяло влизам да благодаря на Джоси за невероятния подарък, с който безумно ме зарадва....

Козметика и парфюм на Ив Роше, ръчно и лично плетен от не шал и адски много дрешки за Боби smile

Благодаря ти мила моя, за невероятната радост която ми донесе...



Дрешките не съм ги снимала всичките, пркалено много бяха smile


Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: декември 25, 2015, 14:45:08 »

Едвам се сдържам да не го отворя още сега, но ще изчакам до Коледа! Или поне до 24:00ч.
Утре ще се включа с подробности. Надявам се да успея,че пиша с 1 ръка и ми е маалко трудно. Днес сутринта реших да се изявя в кухнята с мъфини и без да се усетя хванах горещата тава с гола ръка....
Обаче мисълта за изненадата покачва нивата на адреналина, заедно с присъствието на роднини, та болката е притъпена от нетърпение! smile  crazy Eeager Eeager Eeager Christmas tree
Миленка, благодаря! Утре-повече!

Такааа, ето ме и мен. Бързам да се похваля с чудния подарък, който получих!
Без малко да изпусна работното време на Еконт, но успях да стигна преди да затворят за празниците. Прибрахме се вкъщи и умишелно го оставих под елхата, за да го отворя точно на Коледа. И тази сутрин първата ми работа беше да отида при елхата и да отворя подаръка (добре опакован от служителите на Еконт).
Милата milenuity ми е приготвила страхотна изнендата- одеалце и играчка за бебчо, както и картина с послание, каквито харесвам и много искам да имам разнообразни, но на този етап не притежавам други.
Снимки- по-късно. smile
Хиляди благодарности отново, че направи празниците още по-топли! smile give_rose
 
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: декември 25, 2015, 16:13:22 »

Да се включа и аз с обяснение за градовете. В две неща съм се съмнявала винаги - Български държавни железници и Български пощи. Та вторите нещо подозрително взеха да ми бавят подаръка.
Feribotka е моята Снежанка, която ми изпрати подаръка още в началото на месеца. LOVING

Градът, който бях е Мюнхен. Избрах го, защото съм се объркала. Всъщност исках да е Магдебург. Понеже не свързвам никой град с Коледа, та раших да избера просто някой късметлийски. Исках да е мястото където нашите са се запознали. Обаче въпреки, че съм чувала историята 100 пъти, пак обърках града biggrin

Аз избрах Будапеща. Почти бях сигурна, че Тони е зад нея. Страхотни разкази съм чувала за коледна Будапеща и за това си я харесах.  Wink

Тони, радвам се че съм те зарадвала. Наистина се извинявам, че е малко скромен, но пък с голямо желание го компилирах. А свещичките харесват ли ти? Избрах само коледни аромати, по мой вкус. Надявам се да не са ти много силни или остри.
« Последна редакция: декември 25, 2015, 16:15:31 от Cerise » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: декември 25, 2015, 16:58:19 »

Страхотна размяна на подаръци стана smile Дано някак успея да се включа и във Великденската smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #411 -: декември 25, 2015, 20:01:15 »

И аз имам от Джоси такьв шал и конплект козметика, които не можах да снимам покрай болестите и тичането по изследвания. Шальт е много шик  heart heart heart Ще ви ги покажа, като се прибера.

Джоси е супер мила  girl_in_love
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #412 -: декември 25, 2015, 20:19:24 »

Най- хубавото тази година е, че има много лично връчени подаръци! Направо завиждам на тези, които са се запознали  heart heart heart.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: декември 26, 2015, 08:32:02 »

Миме, да показваш какво се крие из дневничето, ей Wink

Задължително!  Wink Не мърдам от форума... pardon


Тони, чудни са сладките. Точно от тези обикновените си хапвам аз. Wink Замислила съм след изпразването на буркана да си го направя на Буркан на Щастието!  smile

Голям сладур е Явко на Фийбиheart

Джоси, страхотен шал си направила и дрешките за Бобчо са много сладурски.  blum

Нат, нямам търпение да видя одеалцето и играчките за бебчо, които си получила.

Свекърва, чувството е мнооого хубаво.  smile


Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: декември 26, 2015, 13:03:47 »

Следколедно се включвам със снимки на подаръка.



Пропуснах да напиша защо избрах Кьолн.
Миналата Коледа имаше вероятност ММ да остане в Германия за празниците и планирахме аз да отида при него. В крайна сметка успя да отмени ангажиментите и си останахме вкъщи в България.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #415 -: декември 26, 2015, 13:24:28 »

Много яко ! Много ми хареса  Bravo

Моят подарьк е стигнал и чака на гишето вече няколко дни да си го вземе момичето. Всеки ден гледам в сайта на пощата, но не си го взима. Дано да е получила бележката и всичко да е ок, че й нямах телефония номер и не сьм го дала.

Ако още два дни не си го потьрси, ще поискам "помощ от приятел"  pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: декември 26, 2015, 13:56:54 »

Ехоо имам снимки от моя подарък  yahoo
Благодаря пак на Велина give_rose 
Толкова много ме зарадва, а като видях книгата за рецепти Girl_hide Направо подскачах от радост  yahoo yahoo yahoo
Имам си книга за рецепти ( само да я получа и почвам да я пълня с рецепти ). Коледни подложки за чаши, тук ще отворя една скоба и ще кажа, че много харесвам подложки и си събирам като колекция ( нещо, което не съм споменавала тук), имам още гривна със снежинка и много мило пожелание на много красива картичка.. Всичко е много красиво Благодаря give_rose

Ей от толкова хвалби ще ми пораснат ушите повече blush

ПП. Исках да изпратя поне картички на другите момичета.. Но не поисках адресите, защото ме беше срам и не знаех как ще се приеме pardon Но ще се поправя за следващия път  girl_wink

Тази година, беше много вълнуващо с подаръците, всички са много хубави... Весели празници!


* oie_26124218vg4AYEUq.jpg (72.71 KB, 624x351 - видяно 245 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #417 -: декември 26, 2015, 20:29:27 »

Като си вземеш книгата, да пуснеш по-подробни снимки. Изглежда страхотна  heart

По моите сметки почти всички получиха. Ратауй бяга по фланга, не казва да е получила нещо и аз останах, да си получа подарька като се прибера. Изкушаващо беше да помоля да ми се прати в Италия, но като знам италианските пощи, заложих на сигурното, че по-добре кьсно, отколкото никога  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #418 -: декември 26, 2015, 20:30:29 »

Още страдам за моето подаръче, което така и не е стигнало до Вики  cray Ама да знаеш, ще ти направя друго (надявам се горе-долу същото) и ще те чакам лично!

Да кажа защо избрах Мюнхен - от учебниците по немски в гимназията ми е създадена една приказна представа с Коледните базари на няколко етажа, Gluehwein (греяно вино, ама ми го няма умлаута), коледните сладки и разкошните украси...та така, мечта ни е и на нас, мислехме да ходим догодина, ама засега други планове за се заформили Wink

Да кажа всички подаръци са прекрасни и много обмислени  heart А за Джоси не знам повече какво да кажа  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: декември 27, 2015, 16:27:46 »

Страхотна е книгата с рецепти  shok heart

Вики въобще ли няма да получи подаръка?  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines