Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:52:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 118498 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #390 -: декември 23, 2015, 13:59:42 »

Миме, ако това ще те успокои и моят подарькьт е сьвсем скромен  badgirl На кой колкото му стига времето и вьзможностите  pardon Сигурна сьм, че и малките подарьци носят голяма радост.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #391 -: декември 23, 2015, 15:54:01 »

Аз само попивам с очи. Подаръкът на Гучи, на Фери, на Нат... Уникални неща! Уникална емоция! Толкова се радвам, че пак се включих. Фери, аз съм по-голяма патица. От 3 години и половина съм тук, а едва втори път се включвам в размяната.
Свещичката с кучето и на мен ми е любима blum
Нат, като преял бръмбър си тук blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: декември 23, 2015, 15:57:40 »

Али, шалчето топли ли? Разходи ли го по Софията? smile snow-man
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: декември 23, 2015, 16:30:19 »

Ина, ами аз реших да заложа на по-практични неща. Ама така е, като още нямам опит в размяната.
Надявам се да си зарадвам момичето поне малко. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #394 -: декември 23, 2015, 18:34:45 »

Али, шалчето топли ли? Разходи ли го по Софията? smile snow-man

Ама ти съмняваш ли се Wink Много си ми харесва и си го нося. Ще се снимам да ти покажа, че е баш с цвят на по-тънкото ми палто. Дебелите не съм ги слагала още, че е 15 градуса тук smile Sunshine
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: декември 24, 2015, 09:44:01 »

Дойде време да разкажа за моя прекрасен подарък.. Още докато Чери пишеше, че се притеснява дали подаръка ще се хареса и си викам, сигурно съм аз, защото както и преди сме коментирали и тя, и аз трудно можем да бъдем изненадани положително, без сами да сме режисирали подаръка. Викам си няма как да не съм изненадана след великденското подаръче от Миленка, знам че е прекрасно чувството. Чаках си го с пълно търпение, защото знах че така или иначе няма да се издам.. Получих до във вторник и веднага писах на Вики във фейсбук, защото наистина, ама наистина бях супер очарована. Тук не споделих, понеже аз исках да подаря лично подаръка на Мимето, а за да не се усети, че съм останала само аз.. Си замълчах да я заблудя, че чака международна пратка  blum Wink  Yes

Избрах да бъда Будапеща, защото това след Рим е най-любимото ми място на земята  heart За съжаление съм била само в Будапеща по Коледа..
Аз пък съм/бях Рим, защото  го обожавам по всички параграфи и така си мечтая за коледна екскурзия до Рим  heart

Вики се е постарала и не знам казвала ли съм тук във форума, ама аз много искам такава чаша с чайниче за запарка на чай  heart Даже сега покрай Коледа като ме питат хората, какво да купуват на някой за подарък все това казвам  yahoo yahoo yahoo Чорапките ми каза, че са за Илиян, но не бих си ги дала и съм си ги обула в момента  danceg Yes Казвала ли съм също, че Фереро Рошер и Рафаело, ама Вики е уцелила, аз обожавам Рафаело  heart  Girl_hide Картичката е страхотна и разбира се изглежда като опаковката.. Прекрасна е .. Направо съм във възторг и ужасно много се зарадвах..  heart heart Голямо благодаря пак на Вики kiss2



« Последна редакция: декември 24, 2015, 09:45:36 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: декември 24, 2015, 09:57:33 »

По Коледа стават чудеса.....Колко навреме е пристигнал подаръкът smile

Браво, Вики! good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: декември 24, 2015, 10:11:01 »

Тонии, честит ти подарък!  smile Чудесен е! Браво на Вики за страхотната изненада!  Bravo
Благодаря ти и съжалявам, че заради мен си изчакала със споделянето на радостта си около подаръка! 
heart

Ей сега се включвам и аз с разказ и картинки!  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: декември 24, 2015, 10:34:11 »

Хайдеее и аз да си изкажа възхищението от подаръка, който снощи получих лично!  yahoo

Получих неочаквано обаждане от непознат номер. Вдигам и отсреща чувам " Мимее, здравей, аз съм Тони от форума"  Oh my ... Първо не загрявам какво става...после си викам "да бе, Тони от форума". crazy
След първоначалната еуфория успяхме да се разберем да се видим и да ми подари лично подаръка.
Няма да говоря колко въодушевена бях, докато се обличах и чаках с нетърпение да стане време за срещата. Усмивката ми не слезе от лицето дооооста дълго време, дори и след това. Видяхме се за 5 мин., но аз съм много щастлива, че макар и за толкова кратко време успях да се срещна с любима моя съфорумка и съгражданка.  heart
Тони е супер слънчев и позитивен човек, точно както си я представях. И да ви кажа, хич не ме беше срам да я нагушкам при срещата. Запознахме се и с г-н Илиев.  blum Просто страхотни са и двамата.  heart
Надявам се следващият път да се видим за по-дълго време.  Wink

Таа за подаръка....
Нямах търпение да се прибера. Отворих го късно, късно снощи. Какво да ви кажа? Страхотен!
Имам си страхотни, топли, пухкавиии пантофки. Браво на Тони, уцелила е точно моя номер.  yahoo Пофръцках се малко снощи с тях, въпреки късния час.  blum
Имам си и много хубав буркан, пълен с чудни коледни меденки. Влади много им се кани. Още не сме ги опитали, но до края на деня и това ще се случи.  Bravo
Ииии нещо, което много исках да имам, но не знаех точно какво да избера. Благодаря на Тони, че ме улесни в избора. Имам си книжка-дневник за бременността. Супер щастлива съм и нямам търпение да започна да си я чета и да си записвам всичко най-важно около развитието на нашата малка шушулка. heart
Разбира се и прекрасната коледна картичка с много мило пожелание от сем.Илиеви. heart

Мило, прекрасно семейство, благодаря ви, че ме направихте толкова щастлива!  heart
Благодаря ви, че ме карахте да се усмихвам толкова дълго време, дори и сега! heart
Благодаря ви, че се срещнахме и имах възможността да се запозная с вас двамата! heart
Благодаря ви, че направихте Коледата ми още по-вълшебна!  heart

Пожелавам ви една прекрасна Коледа с любимите ви хора! Бъдете здрави, щастливи, винаги влюбени и винаги заедно!!!  heart
Пожелавам ви само хубави моменти през новата година и дано никога усмивката не слиза от лицата ви!
Тонии, разбра ли? Бъди винаги толкова лъчезарна, точно както те видях снощи!

Малко снимки...









Аз избрах да съм Рим, защото с Влади много искаме да го посетим. Представям си го много романтичен, пък Коледата сигурно ще е още по-вълшебна там.  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #399 -: декември 24, 2015, 11:10:01 »

Понеже май Пандето спомена, че масово не са били български градове, да си кажа и аз. Моментално в съзнанието ми изникна български град, ама и мен щяхте да ме разконспирирате, че предния път избрах парк от същия регион pardon Така се метнах на чужд град.
Тони, аз преди да разбера на кого ще подарявам започнах да мисля подаръци за всеки... Ако ми се падне.... , ще подаря..... smile За теб точно се сетих, че беше споменала за чайник с цедка. И за другите момичета ми се въртяха разни идеи, ама няма нищо повече да казвам, че да пазя идеите за догодина blum
Чери, картичката е уникат heart Пренася те в зимна приказка!
Миме, да показваш какво се крие из дневничето, ей Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: декември 24, 2015, 11:36:13 »

Страхотни подаръци са направили Тони и Вики!
Аз от бая време се каня за такъв чайник и все не купувам- що ли?

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: декември 24, 2015, 11:37:49 »

Мимеее.. Толкова мъничка и сладка  heart Благодаря за хубавите думи smile Още не сте извадили бисквитките от буркана? Тоя буркан пропуснах да кажа, че не беше предвиден за бисквитки, а за буркан на щастието, но Пандето ме изпревари с подаръка и аз смених идеята директно  danceg Като ги извадиш ще видиш и другите обикновените (препоръчвам ти понежи си 2в1 да ядеш от тях, защото са само с натурални продукти, а захарното тесто го оставете да краси по другите Wink ) Пропуснах да ги снимам, но тези обикновените са лично правени от мен на работа, а снежинките съм ги рисувала аз, както ти казах smile Много целувкии и вълшебна Коледа kiss2
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: декември 24, 2015, 13:32:02 »

Ее, супер подаръци! Браво.
Аз.от умуване какво да напиша в картичката за моето градче и с желанието да вложа повече мисъл, така добре го измислих, че гледам днес картичката си останала на масата....sad
Като градчето ми си вземе подаръка и установи, че няма картичка, ще я постна, за да я има поне дигитално...
Весели празници!!! smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #403 -: декември 24, 2015, 17:10:25 »

Много, много хубаво  heart

Нямам какво да добавя, всички сте прекрасни и много идейни  give_rose

Такива чайници тази година подарих по различни поводи на няколко мои приятелки, всичките бяха със супер ефект Wink

Мъчно ми е, че моето джудже още не си е получило подаръка  cray Дано не се е изгубил  sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: декември 24, 2015, 22:19:57 »

Ее, супер подаръци! Браво.
Аз.от умуване какво да напиша в картичката за моето градче и с желанието да вложа повече мисъл, така добре го измислих, че гледам днес картичката си останала на масата....sad
Като градчето ми си вземе подаръка и установи, че няма картичка, ще я постна, за да я има поне дигитално...
Весели празници!!! smile
Едвам се сдържам да не го отворя още сега, но ще изчакам до Коледа! Или поне до 24:00ч.
Утре ще се включа с подробности. Надявам се да успея,че пиша с 1 ръка и ми е маалко трудно. Днес сутринта реших да се изявя в кухнята с мъфини и без да се усетя хванах горещата тава с гола ръка....
Обаче мисълта за изненадата покачва нивата на адреналина, заедно с присъствието на роднини, та болката е притъпена от нетърпение! smile  crazy Eeager Eeager Eeager Christmas tree
Миленка, благодаря! Утре-повече!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines