Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:27:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 118664 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 02, 2015, 16:32:40 »

И аз да се отчета, че съм почти готова с подаръка! Пазаруването на подаръци, опаковането и тн ми е от най-любимите неща. Дано да зарадвам моето градче smile.

Аз няма да пиша на какво бих се зарадвала, защото се радвам на толкова много и различни нещо, било то за мен, за дома или за бебо.   Само да не е месо, хаха. Май нещо такова се се дискутираше по-назад.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 03, 2015, 11:04:31 »

Фери, аз съм на път да осъществя вашата идея от работата тук във форума. Ще дам подробности по-нататък. Чакам от вас банкова сметка на Българската Коледа, деца, болни и т.н. за да съм сигурна, че средствата ще отидат при някой който наистина има нужда! Пишете на лични! Извинявам се за  Offtopic
Поуспокоих се аз, ще го пратя подаръчето скоро!  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #167 -: декември 03, 2015, 11:18:54 »

Аз живот и здраве днес в обедната го пускам smile Ще ме извини моето джудже за грозната опаковка, ама толкова са ми възможностите...пък не искам да се бавя повече да търся къде да го опаковат тепърва  pardon

Фани, чакаме детайли тогава  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #168 -: декември 03, 2015, 14:22:08 »

Моят подарък вече е пуснат..не знам кога ще поеме на път де, но мойта работа е свършена Wink Да ви кажа всичко провериха щателно, за взривоопасни вещества най-вече...замина ми и без това грозната опаковка  blush ММ вика еййййй трябваше някой сириец да пратим  tease Толкова простотии изръси за 15-те минути там, че им направихме деня на пощаджийките, които бтв бяха безкрайно любезни  smile

Хубав ден  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: декември 03, 2015, 15:37:32 »

Фери, браво на теб. Ти сигурно си първата изпратила. Bravo
Ама как така опаковката замина? shok Такава ли е практиката вече?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #170 -: декември 03, 2015, 15:42:28 »

Ми не, можех да си го опаковам пак ако имаше как...в смисъл има някаква опаковка ама е доста жалка  pardon Просто трябваше да го разопаковам и разровя за да се види какво има вътре...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: декември 03, 2015, 15:57:09 »

Хаха е аз с двете леви, тъкмо и ще си го опаковам пак.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #172 -: декември 03, 2015, 16:28:21 »

Няма драма...и моите не са особено десни, ама по-важно е съдържанието Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: декември 04, 2015, 09:09:23 »

Аз се извинявам на моето подаръче, че не мога тази седмица да пусна подаръка. Остана ми едно малко нещо, но ще ми отнеме време, а в момента го нямам. Много ми се искаше вече да съм го пуснала, ама.. моята калпазанка не ми даде възможност да приключа всичко по план smile Голям саботаж значи blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #174 -: декември 04, 2015, 10:57:39 »

Само да съобщя,че аз си получих подаръчето yahoo Как става в отделна тема ли ги пускаме и аз ли да я направя или да пиша на модератор.Нямам търпение да си споделя емоцията  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: декември 04, 2015, 11:02:13 »

Споделяй директно тук smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #176 -: декември 04, 2015, 11:33:50 »

Такаа тогава ще пиша тук,пък ако не му е мястото,ще помоля да бъде преместено...
Първо да кажа,че форумът за мен е много специално място. Благодарение на него съм се радвала на чуждите красиви емоции,когато не съм имала такива при мен. Нямах търпение,когато получих пръстена да започна да си общувам с вас.Мисля,че тук преобладават толкова положителни и добронамерени отношения,че няма как човек да не се привърже,да не кажа пристрасти към хората тук.
Такааа след лирическото предисловие да споделя и емоцията. Събудих се и естествено реших да погледна какво се случва тук.Тъкмо отварям месечната тема и получавам СМС,че имам пратка..започнах да пиша пост,че да се похваля и ми звъннаха,че помощниците на Дядо Коледа са долу и ме чакат да ми дадат подаръка.Нямах търпение да чакам асансьора и хукнах по стълбите. Докато се подписвах успях само да погледна откъде е дошло подаръчето..Щом видях Пловдив още по-хубаво ми стана..от родния ми град.Предположих от кого е,защото не бях сигурна,че точно това е името,което стои зад един от любимите никове. Вкъщи започна едно разопаковане и на всяко подаръче подскачах,даже ММ ме помоли да отвори и той едно,че много му било хубаво хаха.Та така емоцията беше споделена. Трябва да ви кажа,че всеки един компонент е толкова добре избран,че все едно съм ги избирала аз самата.
Ще се постарая да кача снимки:


Имам си книга,свързана с професията ми-ще я започна точно на 24.12,за да си задържа емоцията точно за празника.Тази джаджа за изрязване на фигурки от плодове-винаги съм се възхищавала,даже вчера разглеждах точно такива букети от плодове.Още днес ще ги пробвам.И лампичкиии-ние вкъщи нямаме и сега ще ги окачим на прозореца.
Най-накрая,но най-важно да кажа,че виновникът за това е Alichka.Благодаря ти много за вниманието към всичко,което си избрала.Донесе много топлота в душата ми и много красота в дома ни!  heart heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: декември 04, 2015, 11:47:35 »

Прекрасно.. Браво на Али smile Много интересна джаджа.. Аз както обичам всичко в чинията да изглежда красиво.. Бих го използвала често  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: декември 04, 2015, 11:50:11 »

Браво на Али, много се е постарала!

Тези формички и аз ги получих като подарък, страхотни са, време да има човек, да твори ли твори girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #179 -: декември 04, 2015, 11:53:14 »

Едва сега пускам компютъра и виждам, че си писала в темата. Само си казах - получила е пратката danceg
Вчера Фери писа, че е пуснала нейния пакет, Мимето пък предположи, че Фери е първа, а на мен ми идваше да подскачам от първия чин с вдигнати два пръста и да казвам "Аз! Аз! Аз!" Eeager Eeager Eeager , щото ако не й бръкна в очите, учителката няма да ме отрази.
Имах много неща да пиша, ама нещо вчера не успях да си събера акъла. Исках да ти кажа, че тук се формира една общност и си заслужава човек да бъде част от нея дори и след сватбата си. Исках да ти пожелая една прекрасна сватба, изпълнена с много трепети и положителни емоции. Да създадете прекрасно семейство и един слънчев дом Sunshine Книгата от Еми ти я пускам, за да видиш с едното готвене човек какви неща може да постигне Wink Пък и форумската библиотека е част от тази емоция, за която ти самата говориш.
Идеята за книга на Норбеков ми изникна веднага в съзнанието, когато разбрах на кого ще подарявам подарък. После ми дойде идеята за хоби нещата. Мислех да купя бурканчета за подправки на Okean. Имат фантастични неща. Моите си ги ползвам вече 3 години, подарявала съм и на други хора и всички са доволни от тях. Тук ударих на камък, че в Рино нямаше никаква стока. Минах на варианти нещо за торти и сладкории. Бях сигурна, че искам да е за декорация. Сетих се за едни формички от Лидл за поднасяне на десерти и гарнитура, оттам за онези форми за равиоли от рекламата и вече дойде идеята за джаджата. Такова чудо и аз си взех. Мисля да го ползвам без вакуума и за оформяне на гарнитури - картофено пюре, ориз. Лампичките дойдоха сами - нещо коледно, което никога не е излишно и винаги ще бъде в тон с останалата украса.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines