Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:15:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 118670 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #120 -: ноември 17, 2015, 13:49:58 »

Моля, и аз не искам нищо колено. Не си представям да отворя и да видя някоя кокошка без глава отсреща.  pardon

 Offtopic По този повод ни питаха като ставаме кумове с какво да ни играят ръченицата - с пиле или с прасе. По тамошните традиции било прасе pardon Ама аз много се смях, че трябва с ремарке да се прибираме - да сместим кочината някъде из багажа.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 17, 2015, 14:28:55 »

Аз пак казвам какво искам - каквото реши мойто Снежанче.
В момента имам отстра нужда от всичко всичко - нерви, козметика, книги, коледни неща, просто неща... абе аз съм лесна, само искам да ми е изненада.   Santa
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 17, 2015, 14:56:08 »

В момента имам отстра нужда от всичко всичко - нерви, ,,,.   Santa

Моля ако някой намери къде се продават, да каже да мина да си взема и аз tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 17, 2015, 16:26:38 »

Ауу, колени неща и аз не искам, че се чумеря на месото. Мерси! biggrin
Ама една торба с нерви не отказвам и аз.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 17, 2015, 16:29:04 »

Много пък сте нервни всичките.. Ще ви купя по една книга
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 17, 2015, 16:34:40 »

Кой ти има време за книги...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 17, 2015, 16:44:46 »

 Offtopic амаа много моля, ако може за мене един чувал с нерви, че днес вече, ако не убия някой, не знам кога!!!
Искам вече да ми е коледно настроението...
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 17, 2015, 17:18:13 »

Аз си имам страхотен град! Сега се надявам да намеря най-хубавия подарък, с който да го зарадвам.
А за себе си не знам какво искам, но ако се окаже труден избора ще кажа, че моя паток обича сладкиши  и винаги ми преравя подаръка, за да види дали има нещо сладко. Така че и две вафли ще свършат работа  Wink  Torte
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #128 -: ноември 17, 2015, 17:56:51 »

Да, и аз съм вдъхновена smile Сега ми се щурат разни идеи из главата, ама горе-долу съм наясно в каква посока ще бъде подаръкът.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 17, 2015, 20:54:49 »

Колени, коледни ... важното е да сме живи и здрави!

п.с. мога на ям само пилешко и телешко месо.

п.п.с. Аз дадох само офис на Еконт, защото несъобразих, че има и чужбински съфорумки. Ако съм се паднала на такава, няма проблем и по пощата, може би фийби ми има адреса от предишни размени.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 17, 2015, 21:18:46 »

Аз вече си имам коледно настроение, въпреки 24 - те градуса навън.. Днес започнах да правя коледна украса в салона и ми стана едно хубаво.... ехххх... обожавам Коледа,,, За да улесня моята Снежанка-Джуджанка ще кажа, че ще харесaм абсолютно всичко... За мен важна е идеята и самата мисъл вложена в подаръка..... А пък нямам търпение да зарадвам моето послушно джудже, надявам се да го изненадам приятно ... иухиууууу..... Само 37 дни до Коледа
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 17, 2015, 22:19:00 »

Забравих да напиша.. Тъй като аз съм в чужбина и съм дала адрес в бг. Ще помоля само, на които съм се паднала нека пусне колета по еконт, защото ако е по пощата ще искат лична карта ( в еконт може и друг да ти получи пратката без лк) извинявам се за притеснението, но забравих да го напиша предварително  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 18, 2015, 09:55:05 »

Хайде и аз да дам жокер -бих се зарадвала на книга,нещо за хапване,пано за снимки.
Моля ако е възможно да не получавам разни коледни джунджурийки и разни други джунджурийки ,защото с тези палави ръчички и липсата на място няма къде да ги слагам.Моля подаряващия да не се чувства ангажирам да взима нещо за момчетата,а само за мама.
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #133 -: ноември 18, 2015, 13:39:56 »

И аз ще дам жокер, понеже последно съм писала преди една година във форума и съм нещо като Халеевата комета и да не се притеснява някой, че е изтеглил късата клечка с мен, на която Снежанка съм се паднала - да не се ангажира с дреболии за половинката или за Павел, особено за последния, защото си е един на мама и на тате, и на баба и на дядо, и на вуйчо и на вуйна и на цялата ми рода, та е презадоволен от играчки и книжки и ми е превзел повечето шкафове. Бих се радвала на книга, козметика, интересни обици и такива чисто женски глезотии, но най-много бих се радвала на изненада, така че Снежанката изобщо да не се притеснява, радостта ми все ще е огромна, ще ме трогне, ще ме разплаче и всичко, както си му е редът за мен, та и един пакет салфетки също биха били подарък.  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 18, 2015, 17:50:03 »

Ей, забравих да кажа, че ако моето джудженце е извън БГ, може да използва пощите. Ще си дам адреса,ако поискат smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines