Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:19:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 366233 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1290 -: ноември 06, 2007, 12:41:54 »

Ами ако искате ще направим това с вечерята,за да можем да си поговорим и следващата ни среща ще е боулинга!!!Просто е страхотно и съм сигурна,че много ще ти хареса!!!Съгласна ли си? give_rose
Забравих да питам кога мислите да е вечерята?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1291 -: ноември 06, 2007, 12:43:16 »

Ами ако искате ще направим това с вечерята,за да можем да си поговорим и следващата ни среща ще е боулинга!!!Просто е страхотно и съм сигурна,че много ще ти хареса!!!Съгласна ли си? give_rose
Забравих да питам кога мислите да е вечерята?
Aми аз нека първо стана госпожа и имам снимки и тогава а?
А вие ако искате и по-рано - както решите сладурчета  DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1292 -: ноември 06, 2007, 13:08:42 »

Ейййй, пак срещичка се заформя!!! yahoo Ако я направите след 25-и и ние с бебо ще сме на линия, при хубаво време! yahoo good А ако е по-рано, да си направите снимкииииииииииии!!! И след 25-и ПАК нова срещичка да заформим, че много ми липсват тези форумски срещи, нямам търпение вече да ви видя на живо Dance CHEERS!!!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1293 -: ноември 06, 2007, 13:13:02 »

Ейййй, пак срещичка се заформя!!! yahoo Ако я направите след 25-и и ние с бебо ще сме на линия, при хубаво време! yahoo good А ако е по-рано, да си направите снимкииииииииииии!!! И след 25-и ПАК нова срещичка да заформим, че много ми липсват тези форумски срещи, нямам търпение вече да ви видя на живо Dance CHEERS!!!
Танчее само казваш кога можеш и ние сме на линия - много искам да се запознаем  DANCE DANCE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1294 -: ноември 06, 2007, 13:23:05 »

Ейййй, пак срещичка се заформя!!! yahoo Ако я направите след 25-и и ние с бебо ще сме на линия, при хубаво време! yahoo good А ако е по-рано, да си направите снимкииииииииииии!!! И след 25-и ПАК нова срещичка да заформим, че много ми липсват тези форумски срещи, нямам търпение вече да ви видя на живо Dance CHEERS!!!
Танчее, само казваш кога можеш и ние сме на линия - много искам да се запознаем  DANCE DANCE

След 25-и сме на линия и ще давам зор да се видим!!! yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1295 -: ноември 06, 2007, 13:23:20 »

и аазззз и да видя бебооооо *YAHOO*аз стига да не съм на работа  :!съм все на линия  DANCE
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1296 -: ноември 06, 2007, 13:35:24 »

Значи най-късна на края на месеца ще се видим!!! *YAHOO*А ако искате може и преди това... Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1297 -: ноември 06, 2007, 13:42:35 »

Значи най-късна на края на месеца ще се видим!!! *YAHOO*А ако искате може и преди това... Girl_sing

Ами, може да се видите и сега и към края на месеца с нас blush yahoo!!!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1298 -: ноември 06, 2007, 13:46:21 »

Значи най-късна на края на месеца ще се видим!!! *YAHOO*А ако искате може и преди това... Girl_sing

Ами, може да се видите и сега и към края на месеца с нас blush yahoo!!!
Да, аз затова преложих Таничка да каже кога е свободна и в нейна чест една срещичка да спретнем иначе каквото решите  DANCE аз съм ЗА  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1299 -: ноември 06, 2007, 14:25:26 »

Ей, Софияяяя tease Аз от 20-ти този месец /само да не бъркам датата/ съм за няколко дни на изложение в НДК /май до 24-ти/, елате да ви направя по един чай,ако сте в близост blum blum blum Имаме всякакви изчанчени- зелен чай с вкус на жасмин, на ванилия, на ягодки, черешки и сякаквиии/само нямаме на марули и моркови laugh/ tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1300 -: ноември 06, 2007, 14:29:22 »

Ей, Софияяяя tease Аз от 20-ти този месец /само да не бъркам датата/ съм за няколко дни на изложение в НДК /май до 24-ти/, елате да ви направя по един чай,ако сте в близост blum blum blum Имаме всякакви изчанчени- зелен чай с вкус на жасмин, на ванилия, на ягодки, черешки и сякаквиии/само нямаме на марули и моркови laugh/ tease
Eй, милааа -ще се възползваме да знаеш и  Тонитка чакам да каже кога е тук и нея да я видя и сега и теб това е суперрр  Bravo  DANCE yahoo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1301 -: ноември 06, 2007, 14:46:17 »

За малко ме нямаше тук и вие вече какво сте спретнали  DANCE DANCE DANCE браво момичета  kiss2 kiss2 kiss2 и аз съм там  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1302 -: ноември 06, 2007, 15:21:35 »

за мен плодов чай с много захар моля laugh :laugh:аз ходя по тея изложения да зяпам така че мисли му ако не ми направиш хубав чай!!!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1303 -: ноември 06, 2007, 15:37:40 »

Нямате грижи за чая!/Мале, миналата зима ми се откачиха ръцете... shok shok/. Като разбера палатата и щанда, ще ви кажа good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1304 -: ноември 06, 2007, 15:40:11 »

Мацки и аз ще дойда!!! @}->--Ще се разберем като му дойде времето!!! avva,ще чакаме инфо!!! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines