Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:39:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 386178 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1035 -: септември 02, 2007, 13:47:29 »

Аз също няма да  мога да дойда , защото  съм в Обеля и няма как да стигна до Плиска сега ,а и баща му на Емил е в болница и трябва да ходя там така че много съжалявам но като се пооправят нещята при мен ще се видим Целувки и още веднъж се извинявам!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1036 -: септември 02, 2007, 13:50:37 »

милинки с много кофти чуства да ви кажа че свеки има рд и няма как да не идем с милото а зсъм забравила и така се гласях за срещата и сега ме е яд толкова много извинете ме а така исках да ви видя и без това не я понасям а е казала на милото "без Мира да не идваш"особено след номера с роклята...извинете ме още веднъж др път целувки на всички и поздрави

Нищо, мила другия път!!!

Аз също няма да  мога да дойда , защото  съм в Обеля и няма как да стигна до Плиска сега ,а и баща му на Емил е в болница и трябва да ходя там така че много съжалявам но като се пооправят нещята при мен ще се видим Целувки и още веднъж се извинявам!

Бързо оздравяване на свекъра ти, мила!!!


Аз сега ще дойда, че не знам на следващата среща дали ще мога!!! Wink blush yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1037 -: септември 02, 2007, 13:51:29 »

Ей, момичета, не ми харесват тези неща, които прочетох  beating
Само още някой да посмее да каже, че няма да идва или пък да не дойде, без да предупреди и ....ще се разправяте лично с мен!  tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1038 -: септември 02, 2007, 13:52:49 »

Ей, момичета, не ми харесват тези неща, които прочетох  beating
Само още някой да посмее да каже, че няма да идва или пък да не дойде, без да предупреди и ....ще се разправяте лично с мен!  tease

И с мен, а аз сега съм 2 в 1!!! beating
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1039 -: септември 02, 2007, 13:56:10 »

Марийче съжалявам знаеш колко исках да ви видя и нямах търпение но милото ми каза "така и така с мама не се разбирате и ти се държиш студено с нея(хмм е че как след изцепката и вчера )сега ще си помисли че има нещо сериозно и ще имате проблеми и за в бъдеще а не искам да става така и колкото и да ти е криво ела"аз му казах за нашата среща с вас и той'ще има и още срещи всеки ден може да се срещаш с когото искаш но МАМА няма рд всеки ден" hysteric hysteric hysteric :hysteric:избеснях направо но нямам избор измолих само да иден след 15.30 че иначе искаше вече да сме там но няма да издържа а и искам обедните им гости да си идат че те са като мангалите от сутринта една смяна гости от обяд друга след обяд трета и вечерта четвърта ние сме третата и после му казах че ще ида при мама вечерта да не ме занимава пред техните да оставаме.извинете ме отново give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1040 -: септември 02, 2007, 13:57:13 »

и на Танчето се извинявам а ще можеш и другия път ако ли не направо с бебко ще те видя yahoo yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1041 -: септември 02, 2007, 14:03:58 »

Спокойно, мила, разбирам те  good
Наистина няма как да откажеш за рождения ден на свекито  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1042 -: септември 02, 2007, 14:08:14 »

и на Танчето се извинявам а ще можеш и другия път ако ли не направо с бебко ще те видя yahoo yahoo

Миличка, ясни са нещата, няма как!!! Наистина ще имаме и други срещи и ще се видим!!! good yahoo
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #1043 -: септември 02, 2007, 18:19:55 »

Преди около един час се прибрах от форумската среща!
Бяхме само аз , Танчето и Марийчето ама беше много гот!

Момичета големи сте сладурки , беше ми много забавно!Надявам се скоро пак да се видим! Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1044 -: септември 02, 2007, 18:48:46 »

Преди около един час се прибрах от форумската среща!
Бяхме само аз, Танчето и Марийчето ама беше много гот!

Момичета големи сте сладурки , беше ми много забавно!Надявам се скоро пак да се видим! Wink

Наистина, въпреки намръщеното време ние трите много се смяме!!! Dance laugh
За тези, които не дойдоха другия път ще има глоба, а за Тео, още по-голяма ще бъде!!! beating laugh
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1045 -: септември 02, 2007, 19:05:55 »

Преди около един час се прибрах от форумската среща!
Бяхме само аз, Танчето и Марийчето ама беше много гот!

Момичета големи сте сладурки , беше ми много забавно!Надявам се скоро пак да се видим! Wink

Наистина, въпреки намръщеното време ние трите много се смяме!!! Dance laugh
За тези, които не дойдоха другия път ще има глоба, а за Тео, още по-голяма ще бъде!!! beating laugh

Привет и от мен  give_rose
И на мен много ми хареса, както всеки  път  yahoo
А след админ, сега и Тео се изложи и не дойде на срещата  beating  Явно е черта на екипа  tease
Само ми е интересно другите защо не дойдоха, имам предвид тези, които не са казали, че няма да идват  beating
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1046 -: септември 02, 2007, 21:24:54 »

Eeeee, защо сте били толова малко нали имаше списък...
Още веднъж много съжалявам, благодаря ви за пожеланията да се оправи човека и аз много се надявам, че изобщо не е добре... той вече е имал един инфаркт, но сега сърцето му почти отказва, държат го на командно дишане и в изкуствен сън и май се говори за трансплантация, а знаете колко сериозни и несигурни са тия неща, всички сме много тъжни, ако минавате през църква, мога ли да ви помоля да запалите по една свещичка за негово здраве, казва се Ангел и е страхотен човек, ама не знам какво се случи...Не пожелавам на никого такова нещо!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Стига съм ви заминавала, особено нашата бъдеща мама, тя трябва да е заредена само с положителни емоции!!! Много ми е мъчно че не съм ви видяла, изпуснах и предната среща,  даже вече ми е домъчняло за вас, а ние с Мария си се виждахме по едно време редовно, трябва пак да организираме кафе след работа DANCE или по повод, ама без райбер laugh laugh laugh шегувки danceg
Обещавам следващия оът, стига да няма нещо неотложно, ще съм на линия!!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1047 -: септември 05, 2007, 10:04:56 »

много съжалявам, че не успях да ви предупредя ,че няма да дойда, но имахме срив в интернета , а и нямам телфоните ви за да звънна, но следващия път непременно ще дойда.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1048 -: септември 11, 2007, 14:48:49 »

Ще има ли скоро нова и има ли снимки от предишната?  DANCE
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1049 -: септември 11, 2007, 15:04:20 »

Ще има ли скоро нова и има ли снимки от предишната?  DANCE
Новата среща зависи от нас, а от предишната няма снимки, защото не се снимахме  pardon
А ти къде се изгуби, бе душа?  tease
И няма ли да се присъединяваш вече към бъдещите булки   blum
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines