Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 03:22:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 367828 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #885 -: август 09, 2007, 09:11:14 »

kleo_20, не разбрах ти ще идваш ли  blush
Хайде да се съберем повечко - ще бъде много весело и приятно  good yahoo
А за място и час - аз предлагам в 18ч, но за място незнам  pardon
Предложете някъде, където можем да се съберем на една маса и да хапнем мелбички примерно  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #886 -: август 09, 2007, 09:23:51 »

ами аз съм на работа до 5ч. в събота а за идването малко се притеснявам че съм новичко и не се познаваме добре и не знам как ще приемат останалите да дойда и аз blushаз съм си такава срамежливка blushа за място и на на южния парк мисля че би било подходящо там  ще е на открито има и сладоледче ама това е само една идейка никой не е длъжен да се съгласи Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: август 09, 2007, 09:26:38 »

ами аз съм на работа до 5ч. в събота а за идването малко се притеснявам че съм новичко и не се познаваме добре и не знам как ще приемат останалите да дойда и аз blushаз съм си такава срамежливка blushа за място и на на южния парк мисля че би било подходящо там  ще е на открито има и сладоледче ама това е само една идейка никой не е длъжен да се съгласи Wink
e браво  nea как ли ще приемат останалите да дойдеш???? Естествено, че с радост  Wink а идеята за Южния парк ми допада, 18ч също.  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #888 -: август 09, 2007, 09:28:15 »

ами аз съм на работа до 5ч. в събота а за идването малко се притеснявам че съм новичко и не се познаваме добре и не знам как ще приемат останалите да дойда и аз blushаз съм си такава срамежливка blushа за място и на на южния парк мисля че би било подходящо там  ще е на открито има и сладоледче ама това е само една идейка никой не е длъжен да се съгласи Wink
Ей, какви са тия аз съм нова  beating без такива, моля! А и няма как да разбереш как ще те приемем, ако не дойдеш, но бъди сигурна, че ще си намериш нови приятели  good Като се съберем, няма да имаш време да се засрамиш от смях и приказки  tease На мен идеята за Южния парк ми харесва, но кажат и другите дали им е удобно като място, ако не - чакаме предложения  DANCE
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #889 -: август 09, 2007, 09:39:38 »

Хайде, че не остана времееее  tease tease tease  засега остава СЪБОТА, 18Ч. остава само да се разберем къде и кои ще сме  blum

засега сме :

maria_lakova, solecito, muhichka, kleo_20, Didka,prin4ipessa
Хайде и останалите да не се крият  tease
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: август 09, 2007, 10:18:15 »

с най голям кеф бих дошла ама събота се каним да обикаляме за обувки и куп други неща,кажете само къде  и може евентуално да дойда но не е сигурно  Girl_sing
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #891 -: август 09, 2007, 10:31:40 »

Аз със сигурност този път ще пропусна  cray Много искам да дойда, защото ми е било приятно и забавно на всички срещи досега, но поводът да пропусна си заслужава - на сватба сме  yahoo И още по-добре - гости сме, а не организатори, какво по-хубаво от това  yahoo  yahoo
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #892 -: август 09, 2007, 10:39:43 »

Аз със сигурност този път ще пропусна  cray Много искам да дойда, защото ми е било приятно и забавно на всички срещи досега, но поводът да пропусна си заслужава - на сватба сме  yahoo И още по-добре - гости сме, а не организатори, какво по-хубаво от това  yahoo  yahoo

малко  Offtopic напълно те разбирам  good ние на 22.09 сме на сватба на ginger  Wink и чак се вълнувам от сега защото ще сме гости и ще идем като семейство най вече  DANCE
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: август 09, 2007, 11:30:42 »

ами аз съм на работа до 5ч. в събота а за идването малко се притеснявам че съм новичко и не се познаваме добре и не знам как ще приемат останалите да дойда и аз blushаз съм си такава срамежливка blushа за място и на на южния парк мисля че би било подходящо там  ще е на открито има и сладоледче ама това е само една идейка никой не е длъжен да се съгласи Wink
Скъпа и аз съм новичка и до сега не съм ходила на среща !Значи сме 2 новички така че няма смисъл да се притесняваме!Аз мисля че всички са достатъчно мили и ще ни приемат добре! give_rose
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: август 09, 2007, 12:04:52 »

ами аз съм на работа до 5ч. в събота а за идването малко се притеснявам че съм новичко и не се познаваме добре и не знам как ще приемат останалите да дойда и аз blushаз съм си такава срамежливка blushа за място и на на южния парк мисля че би било подходящо там  ще е на открито има и сладоледче ама това е само една идейка никой не е длъжен да се съгласи Wink
Скъпа и аз съм новичка и до сега не съм ходила на среща !Значи сме 2 новички така че няма смисъл да се притесняваме!Аз мисля че всички са достатъчно мили и ще ни приемат добре! give_rose

айде айде... няма нужда от притеснение, толкова е весело,  good good good и то като се съберат жени на едно място и имат теми за обсъждане бол нали се сещаш къв кеф настава  yahoo
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #895 -: август 09, 2007, 12:31:32 »

Еххххххххххххх, момичета завиждам Ви за тези срещи! Сигурно е много хубаво и забавно! Надявах се, че и аз някой път ще присъствам, но уви  cray, като чета срещата Ви е в 18:00. Аз в събота съм София, да си докупя още дреболийки за сватбата и да изберем за майка ми тоалет и в 16:00 ч. ми е автобуса за връщане и ще бързам, че от 18:00 ч. съм на пробна прическа. Уви, пак се разминаваме. Пожелавам Ви приятно изкарване и чакам снимчици, поне от тях да Ви видя, как сте се забавлявали!  give_rose air_kiss
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #896 -: август 09, 2007, 12:46:39 »

Аз предлагам да се видим в кафе ФРЕДИ на Плиска! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: август 09, 2007, 23:06:52 »

Хайде, че не остана времееее  tease tease tease  засега остава СЪБОТА, 18Ч. остава само да се разберем къде и кои ще сме  blum

засега сме :

maria_lakova, solecito, muhichka, kleo_20, Didka, prin4ipessa
Хайде и останалите да не се крият  tease

Олелеееее, аз за малко да пропусна, 2 дни ме нямаше и ето - хубави работи чета тук yahoo!!! Остава само да се уточним за място!!! Иначе и аз съм ЗА с 2 ръце!!! yahoo good good
Пуснете един смс, ако утре ме няма, за да съм на линия!!! Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #898 -: август 10, 2007, 10:01:09 »

Аз подкрепям идеята за среща в Южния парк, че ми е по-близо до вкъщи  blush
Даже ако искате ще предложа точно място. На входа на южния парк откъм Витошка. Какво ще кажете?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: август 10, 2007, 10:09:01 »

Аз подкрепям идеята за среща в Южния парк, че ми е по-близо до вкъщи  blush
Даже ако искате ще предложа точно място. На входа на южния парк откъм Витошка. Какво ще кажете?
Аз съм съгласна и предлагам направо да обявяваме мастото и часа!  pardon
Та значи - 11.08 (събота) 18 часа на входа на Южния парк откъм Витошка!
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines