Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:51:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 385815 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #825 -: юли 13, 2007, 12:23:21 »

мда , наистина беше много весело  DANCE. Пак ще си направим Ролпластили Мазното  laugh . Иначе за неделя няма да мога да дойда , амнооого ми се иска   Cray  hysteric , но следващия път.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: юли 13, 2007, 12:24:02 »

Ние току що си направихме една мини-форумска среща с Мири, много весело беше!  yahoo

а за неделя щом е от 18,00ч може и да мога, майка ми ще си е заминала до тогава предполагам, ама пак ще ви кажа допълнително  pleasantry
Много хубаво, че сте се видели с Мири! Дано успееш и с нас да се видиш в неделя  yahoo
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #827 -: юли 13, 2007, 12:44:40 »

Да и от вълнение забравих, че не трябва да ям на едната страна заради лекарството на зъба  laugh laugh laugh
ще гледам какво ще стане за неделя сигурно ако идвам ще помъкна и момъка си, който много обича сладоледите на Джимис  danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #828 -: юли 13, 2007, 13:02:51 »

Да и от вълнение забравих, че не трябва да ям на едната страна заради лекарството на зъба  laugh laugh laugh
ще гледам какво ще стане за неделя сигурно ако идвам ще помъкна и момъка си, който много обича сладоледите на Джимис  danceg
Който иска с момък, който иска без - няма проблем! Важното е да се съберем  yahoo (май стана и рима  laugh)
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #829 -: юли 13, 2007, 13:44:50 »

Ще ви убия! Доре, че съвсем случайно се загледах и видях, че редите пак среща... без мен... Шегувам се, бе!!! искам да предупредя всички, че днес бях до болницата на контролен преглед и да си взема епикризата и да ви успокоя всички, защото съм убедена, че някой ще си го помисли, но няма да посмеее да попита, че няма шанс, някой да се зарази с каквото и да е от мен, защото със заушка си заразен до деветия ден от подуването ти, а все пак аз се подух на 11-ти юни, първо и второ инкубационния пероид за хората, скоито сум контактувала е 23-дни и слава богу те минаха и никои не се беше заразил, така, че ако някой имал притеснения аз да си кажа! Иначе и с главата съм добре и с корема!!!!!!!!
И мился да дойда в неделя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! danceg danceg danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: юли 13, 2007, 13:52:15 »

И мился да дойда в неделя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! danceg danceg danceg
yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo *YAHOO*Много ще се радвам да се видим пак и вече да не ни плашиш с болести, ей  blum tease
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: юли 13, 2007, 14:18:14 »

Да, и аз много се радвам и мисля, този път да седна да си поговоря и с теб, че една дума не сме си обелили на живо, ей! DANCE Wink blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #832 -: юли 13, 2007, 14:27:46 »

Да, и аз много се радвам и мисля, този път да седна да си поговоря и с теб, че една дума не сме си обелили на живо, ей! DANCE Wink blum
Да, наистина не сме си говорили с теб, а и с други момичета, де  girl_wink
На мен много ми допадат тези срещи (стига да дойде някой  tease ) и ми действат убодряващо  yahoo
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #833 -: юли 13, 2007, 14:52:57 »

Ехаааа, някой е отключил темичката ... Bravo добре че влязох тук случайно. За неделя все още нямам планове, така че ако няма непредвидени обстоятелства съм на линия. Тъкмо милото и Ади може да потичат малко пред НДК, а аз да дойда да се видя с вас. Ееее супер сте - пак ще има среща  yahoo
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #834 -: юли 13, 2007, 21:22:02 »

Айде живот и здраве ме пишете и мене за срещата, но сигурно ще дойда за малко че в понеделник имам много важен изпит, но това е друг въпрос. Нямам търпение да ви видя муцунките на живо girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: юли 13, 2007, 21:28:04 »

И аз съм ЗА среща в неделя в 18 часа пред централния вход на НДК   good
Хайде, записвайте се, че да се съберем повечко  DANCE

И аз съм "ЗА" това място и час!!! good Bravo
За сега сме: prin4ipessa, maria_lakova, Smurfieta, mandarinka, Baby, Seny, Milizandra и аз - Bulechka_TS, общо 8, има ли и други? danceg
« Последна редакция: юли 13, 2007, 21:32:18 от Bulechka_TS » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: юли 13, 2007, 23:01:39 »

Еее, супер - като гледам бройката се увеличава  yahoo
Аз да кажа, че днес с Baby и Little_Sweet_Didka направихме една импровизирана мини среща (ходихме за роклята на Дидка), която доооста се проточи, защото не млъкнахме през цялото време и трябваше да почнат да ни издирват по телефоните, за да се разделим  laugh laugh laugh
Да, и аз много се радвам и мисля, този път да седна да си поговоря и с теб, че една дума не сме си обелили на живо, ей! DANCE Wink blum
Е, днес вече си разменихме доста думи  tease , но това не означава, че в неделя няма да се повтори  yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #837 -: юли 13, 2007, 23:06:55 »

Дано успеем да се съберем на една маса, че да можем всички да си говорим!!! kiss2
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #838 -: юли 14, 2007, 07:48:38 »

Момичета, искам да ви помоля за нещо blush , тъй като започваме ремонта и няма много, много да съм в нета (даже никак sad), ако има промени за утре за часа и мястото на срещата, много моля, някой да ми каже!!!

Ако няма, значи в 18.00ч. на НДК!!! yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #839 -: юли 14, 2007, 08:16:47 »

Дано успеем да се съберем на една маса, че да можем всички да си говорим!!! kiss2

Абсолютно съм съгласна!

Момичета, аз да ви кажа не знам дали в апартамента в БГ баща ми е пуснал интернета, така че може да нямам връзка с вас, но със сигурност ще дойда. За всеки случай ще оставя телефона си на Мария и на Булечка, за да ме известите ако има някакви промени в плановете.
Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines