Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:03:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 366231 пъти)
 
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #780 -: юни 14, 2007, 19:41:48 »

Милата Baby, ужасна болест е това  sad Дано мине леко при нея  Good luck
Аз като гледам как започнахме да изпадаме, а и резервация няма да ви попитам - остава ли срещата за в Романс? Ние бяхме наточили зъбки да дойдем да ви видим, дори и за малко да е  CHEERS
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #781 -: юни 14, 2007, 19:47:28 »

Милата Baby, ужасна болест е това  sad Дано мине леко при нея  Good luck
Аз като гледам как започнахме да изпадаме, а и резервация няма да ви попитам - остава ли срещата за в Романс? Ние бяхме наточили зъбки да дойдем да ви видим, дори и за малко да е  CHEERS

И аз това се чудех преди малко-в смисъл не дали остава срещата,защо да не остане,но какво ще правим в Романс без резервация PREGQ?Там е много тъпкано обикновено,а както се очертава да сме много хора,да не седим прави накрая pardon?Може да преместим срещата на друго място или пък да се пробваме в Романс,кой знае,може да имаме късмет pardon.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #782 -: юни 14, 2007, 19:53:27 »

милички,
толкова ми е мъчно и съжалявам
дори днес звънях на сладкарницата по тел., за да опитам да ви резервирам, ама не можело за над 10 души трябвало поне 20-30 лв. капаро Cray
а тук работата се закучва все повече и повече и изобщо не знам дали ще успея да се върна diablo
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #783 -: юни 14, 2007, 20:02:38 »

милички,
толкова ми е мъчно и съжалявам
дори днес звънях на сладкарницата по тел., за да опитам да ви резервирам, ама не можело за над 10 души трябвало поне 20-30 лв. капаро Cray
а тук работата се закучва все повече и повече и изобщо не знам дали ще успея да се върна diablo

Спокойно,на всеки може да се случи да му се объркат плановете pardon.Не си знаела,че така ще стане,няма защо да се притесняваш и да ти е тъжно Friend.Дано кашата се оправи по-бързо,за да не се тормозиш!Успех Good luck!!!

Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #784 -: юни 14, 2007, 20:06:13 »

Благодаря ти миличка.
вече колко време съм тук и не съм успяла дори да зърна морето cray
толкова задачи, но ако срещата остане и ако упея да си дойда до събота ще ви навестя

Баби, това със заушкате е ужасно мила, дано по-скоро се възстановиш. Аз съм карала заушка на 18 год - много бях зле. И както казва майка ти внимавай да не заразиш милото.
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #785 -: юни 14, 2007, 20:11:45 »

ivaiva, не се притеснявай за резервацията, не е имало как да знаеш  smile Аз също си мислех за варианта да запазим по телефона, но си ме изпреварила.
Иначе това което предлага Diavolinkata също е идея - да преместим срещата другаде, за да не се окажем прави с парче торта в ръка в Романс  Torte
Активен
enister
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #786 -: юни 14, 2007, 20:40:25 »

"Олеле,милата!!!Дано да се оправи бързо   !!!Стискаме палци на цялото семейство да се справите лесно с болестта и никой да не я повтаря!!!Поздравете Ваву,пожелаваме й скорошно оздравяване !!!Не я пращайте в тази болница,защото там не е хубаво,нито чисто,да не говорим,че може да не ви пускат при нея."

Милата Baby, ужасна болест е това  sad Дано мине леко при нея  Good luck

Благодаря ви за съпричастието, момичета!!!
Много сте мили, направо ме просълзихте...а нея много я зарадвахте и й дадохте сили!
Сега разбирам защо ви обича толкова. heart heart heart
Вече ви обичам и аз
и ви целувам много! kiss2 kiss2 kiss2

Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #787 -: юни 15, 2007, 07:02:05 »

mumuna , хвана ме, може и аз дасъм била, все пак работя там:) А ти как и къде си ме видяла:)????????
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: юни 15, 2007, 07:08:18 »

Ооо, чак сега прочетох за болестта. Много съжалявам наистина, аз съм карала заушка като дете , но когато вече си възрастен , болестта се изкарва по-тежко. Стискаме палци да се оправи бързо  и болестта да премине по-леко.
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #789 -: юни 15, 2007, 08:51:29 »

момичета аз също взех да се обрърквам какво става с тази среща. Утре сутринта съм на работа - един концерт ще правим в Люлин, после на обяд в баба ми ще ходим и ми се искаше да знам от днес къде ще се видим утре. наистина е добре да се смени мястото, защото като гледам може да стане сериозно разминаване. ако искате да се чакаме не в заведение а да направим среща, защото май ще ни е трудно със срещите или пък може в JIMMY's на НДК под моста - пак има сладки неща за ханване поне. това е само идея от мен. казвайте какво да правим.  sad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #790 -: юни 15, 2007, 09:05:46 »

Момичета, дайте да се хванем в ръце, че това на нищо не прилича Girl_sing
Значи уговаряме си среща в 15.45ч пред ритуалната зала на Лъвов мост, за да поздравим Nicky!!! .
Който не може да дойде на тази среща, нека да се срещнем към 17-17.30 някъде, но къде  crazy
Чакам предложения  good
Ако някой се сеща за заведение и може да запази места ОК, иначе ще решим на място накъде ще се запътим  pardon
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #791 -: юни 15, 2007, 09:13:51 »

Аз съм за Jimmi's . И ние с милото ще дойдем, но на втората среща, защото аз съм на пробна прическа и няма да успея да дойда за сватбата на Ники , но  я поздравете специално и от мен
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: юни 15, 2007, 09:36:16 »

mumuna , хвана ме, може и аз дасъм била, все пак работя там:) А ти как и къде си ме видяла:)????????

Ами и аз работя там  girl_in_love бях излязла да се видя с момчето ми в обедната, егаси якото че си била наистина ти Bravo yahoo Bravo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: юни 15, 2007, 09:49:30 »

Ама ти два ника ли ползваш crazy??? Жалко ,че аз не те познавам:) Сигурно е интересно чувството да познаваш някой задочно, даже да успееш да го видиш , но да знаеш ,че той незнае кой си  laugh Да не се окаже ,че и милото ти работи в нашата фирма:))
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #794 -: юни 15, 2007, 15:29:39 »

тъй като няма активност по въпроса, а аз няма да мога да дойда на тази сватба на лъвов мост, май няма да дойда и после защото не знам къде и в колко часа. Дори вече не мога да видя кой от първоначно желаещите остава за срещата.  sad
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines