Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 18:34:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 367737 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: май 29, 2007, 06:04:51 »

И не е лош,въпреки че храната , която предлагат не е точно мексиканска. Wink. А защо не отидем в сладкарница Лагуна ?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: май 29, 2007, 11:46:46 »

Здравейте, аз също имам желание да дойда на срещата!:) Но от прочетеното до тук, май няма яснота за мястото:) Очаквате предложения или не може да се стигне до консенсус?smile А поне часа уточнен ли е? Ако мога да изкажа мнение blush аз мисля, че първо трябва да се уточни точната бройка на тези, които ще идват и тогава според броя да се избере съответното заведениеи тогава да запазим места, предлагам аз... blush Не съм била досега на такава среща и затова давам предложения.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: май 29, 2007, 11:54:39 »

Но от прочетеното до тук, май няма яснота за мястото:) Очаквате предложения или не може да се стигне до консенсус?smile А поне часа уточнен ли е?
Здравей, ние искахме да се съберем към 17,30, за да поздравим лично Yana_Bah, която ще е булка  yahoo
Който е на работа ще дойде по-късно, но трябва да уточним къде ще сме като заведение (като искаме да сме на една маса, разбира се), за да се уговорим с всички, които ще дойдат по-късно  good
Ако имаш предложение за заведение, където можем да се съберем в центъра, казвай, че ние нещо зациклихме  crazy
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: май 29, 2007, 12:11:47 »

Първо каде ще е сватбата на Yana_Bah, за да не е много далече после до заведението кадето ще е сбирката? Това е първо, ако за някой има значение!:) Ако-не, тогава аз имам предложения с големи маси- КРИВОТО на "6-ти септември", защото е по-новичко, не е толкова захабено и Пицария-ресторант ДОБРО в парка Заимов, но там е хубаво отвъм, аз вътре не съм сядала, чстно да си кажа blush smile Може съшо в някоя от Викторийте, на Червило или на Иван Асен, зависи каде ни е удобно, там също има големи маси:) Примавера на "Васил Левски" също става.
За моя избор аз изхождам от факта, че трябва да е място, където да може всеки да доиде да хапне и да пие нещо без да му Oh my ... от цените, и разбирасе големите маси:) Така, че ако нешо ви е харесало от предложените или имате други предложенията давайте, а аз като се сетя още нещо ще пиша:)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: май 29, 2007, 12:17:51 »

 Bravo Bravo Bravo на BaBy good!!!

...аз имам предложения с големи маси- КРИВОТО на "6-ти септември"
Аз съм "ЗА" това място, а и не е далече от сватбата на Yana_Bah, която е в Ритуална зала "Триадица" на Витошка!!! Ако искате да се съберем всички в "КРИВОТО" на "6-ти септември към 18.30-19.00ч.? Bravo


А тези дето ще честитим на Yana_Bah да се съберем в 17.30ч. пред Ритуалната зала?! huhhuh.gif

Който е "ЗА" да се записва и правим списъка, че не остана време!!!


Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #575 -: май 29, 2007, 12:21:48 »

Значи аз се записвам, че 18.30-19.00ч ще чакам в Кривото с останалите, а като поздравите булката и вие ще дойдете DANCE , и ако искате като се уточни бройката +/- 2-3 да запазя маса, за да няма изненади:)
И естествено да дадат и другите съгласието си за мястото, де:) blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: май 29, 2007, 12:31:05 »

и ако искате като се уточни бройката +/- 2-3 да запазя маса, за да няма изненади:)
И естествено да дадат и другите съгласието си за мястото, де:) blush

Идеята е чудесна!!! Bravo

Значи за сега сме maria_lakova, аз-Bulechka_TS, Harmonia, Seny, Smurfieta, Ита, Miri, MALENA и BaBy - общо 9 yahoo

Срещите са в 17.30ч. за тези, които ще честитян на Yana_Bah се събират пред залата и в 18.30-19.00ч. в "КРИВОТО" на "6-ти септември" за работещитя!!!
« Последна редакция: май 29, 2007, 12:36:24 от Bulechka_TS » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #577 -: май 29, 2007, 12:33:13 »

Идеята е чудесна!!! Bravo И аз се записвам!!! good
И аз, и аз  DANCE DANCE DANCE
Само незнам дали ще съм сама или с половинката, още не ми е казал окончателно дали ще дойде  crazy
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: май 29, 2007, 12:59:18 »

Значи, разбрахме се, ще запазя маса за 18.30-19.00ч за 11-12 души, за да може ако някой реши в последния момент да има каде да го сложим:), на мое име- Йоанна Накова, ако някой дойде преди мен, за да знае къде да седне!:) Аз също не знам моя бейби дали ще дойде, той е малко по-бурсучест laugh и затова, не обещавам, а за поздравяването на Yana_Bah, аз няма да дойда, защото не я познавам и не ми е удобно.. blush, пък и преди това ще тичам на сватбата на колежката ми от работата, да я поздравя на Гражданското и Църквата и полсе дивам на Кривото:)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #579 -: май 29, 2007, 13:02:14 »

Значи, разбрахме се, ще запазя маса за 18.30-19.00ч за 11-12 души, за да може ако някой реши в последния момент да има каде да го сложим:), на мое име- Йоанна Накова, ако някой дойде преди мен, за да знае къде да седне! smile

ОК! Ако нечия половинка реши да дойде да заповяда, миналия път беше весело и с тях!!! Dance good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #580 -: май 29, 2007, 13:03:51 »

.... а за поздравяването на Yana_Bah, аз няма да дойда, защото не я познавам и не ми е удобно.. blush .....
Между другото и ние не я познаваме лично  pardon, дори се чудя как ще познаем коя е  crazy но просто решихме, че ще приятно да те поздравят хора, с които си пишеш във форума и са искрени в пожеланията най-вече  Girl_hide
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: май 29, 2007, 13:07:13 »

.... а за поздравяването на Yana_Bah, аз няма да дойда, защото не я познавам и не ми е удобно.. blush .....
Между другото и ние не я познаваме лично  pardon, дори се чудя как ще познаем коя е  crazy но просто решихме, че ще приятно да те поздравят хора, с които си пишеш във форума и са искрени в пожеланията най-вече  Girl_hide

Мммдааа, а и на нея и стана много приятно като й казахме идеята си!!! good Ще я познаем някакси, да няма 100 сватби в 18.00ч., я!!! crazy laugh
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #582 -: май 29, 2007, 13:14:57 »

Леле, много сте сладки всичките, наистина е прекрасна идеята ви! Всеки иска да звезда на сватбеният ден и така с вашето извънредно внимание, вие ще я накарате да се чувства още по-щастлива!!!! Bravo DANCE girl_wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: май 29, 2007, 13:45:11 »

Ок, последно в Кривото. няма да мога да дойда нa сватбата, защотот съм на работа, а и не я познавам от форума. Незнам , дали да взимам милото, защотот той все още не говори добре български.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: май 29, 2007, 13:48:06 »

Само кажете на кое име ще бъде резервацията.
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines