Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 20:00:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 117 118 [119] 120 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 367741 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1770 -: февруари 27, 2008, 16:29:56 »

Ами аз всъщност имах предвид дали ще има някакви почивни дни покрай 3-ти март, нали е национален празник и затова така попитах  smile

Има  yahoo yahoo yahoo 01,02 и 03 са почивни,т.е. събота,неделя и понеделник.04 (вторник) вече е работен,но ако се организирате за срещичка този уикенд,и аз ще дойда  danceg Само се разберете кога и къде,за да видя как съм с разписанието  blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1771 -: февруари 27, 2008, 16:32:26 »

Мога да се включа с идея за место ....  girl_wink Сега обядвах в Дивака на Христо Белчев и още докато седнах, се сетих, че местенцето е супер за форумска срещичка Yes Голямо е и все могат да се намерят места и без резервация /те и без това не приемат резервации  pleasantry/, а и цените са много народни ... ако не се лъжа, програмата.бг го води за едно от най-евтините места все още в София  girl_wink а си е хубавко вътре  Wink

На мен например ми хареса това предложение на Катитка. Ако още хора се навият може да си чукнем една среща в събота или неделя направо там!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1772 -: февруари 27, 2008, 17:13:33 »

Ако е за тази неделя, съм 99% сигурна, че ще мога да дойда   Yes Yes Yes yahoo yahoo yahoo Направо късмет .... обикновено се махаме от Сф за такива събрани почивни дни, но тези няма да мърдаме, най-много една Витоша ще направим  yahoo
prin4ipessa, безкрайно много ще се радвам да се видим  give_rose спечелила си симпатиите на много хора във форума  give_rose give_rose give_rose 
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1773 -: февруари 27, 2008, 17:17:50 »

prin4ipessa, безкрайно много ще се радвам да се видим  give_rose спечелила си симпатиите на много хора във форума  give_rose give_rose give_rose 

Ейййй, Кате, ще ме накараш да се изчервя.  blush Не знам дали съм симпатична на много хора, но вие със сигурност сте ми много симпатични всички и адски ще се радвам да ви видя!  yahoo Айде има ли още навити? На мен неделя ми звучи чудесно!  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1774 -: февруари 27, 2008, 17:45:46 »

Офффф, аз пак писах, пак искам и пак ще гледам снимки и ще ви чета за срещата  sad  cray
В събота се почва едно пренасяне едно събиране на цялата покъщнина, дребната, която е по гардероби и шкафове, и която е по стени и етажерки, та в неделя май ще съм си в Левски -съжалявам ама май вече няма да има срещички за мен  cray cray cray
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #1775 -: февруари 28, 2008, 08:32:26 »

за колко часа горе долу се мисли за неделя???
аз днес изпратих милото на състезание по ски в Гармиш Партен Кирхен и ще го посрщам в неделя вечер.

иначе смятам да ида на ски поне един от почивните дни.
А така ми се ще да се видя с вас и най-вече Принчипеска yahoo

Хайде казвайте час tease
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #1776 -: февруари 28, 2008, 09:42:25 »

Ние с милото пък ще пътуваме и незнам дали ще се върнем в неделя вечер!!! blushИначе ще ми бъде много приятно да се видим!!! @}->--Все пак ще помоля някой да ми се обади като се разберете за час и ще видим!!! blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1777 -: февруари 28, 2008, 10:21:08 »

ivaiva, ако искаш, предложи ти час ... все пак ще чакаш милото ти и да имаш достатъчно време да се придвижиш и да се организираш  smile  Аз нямам проблем за следобеда по което и време да е ... единствено ще ходя на тренировка, но мога да я направя по всяко време, така че давайте идейка за час напълно свободно  smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #1778 -: февруари 28, 2008, 13:32:04 »

пак се урежда хубава срещичка, но явно пак ще я пропусна - очертават ни се 3 дни почивчица в планината и няма да си дойдем в неделя, а чак в понеделник следобед, така че приятно ви изкарване и този път пак да се снимате и после да разказвате!  good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1779 -: февруари 28, 2008, 15:09:07 »

Всички искат час,ама аз май съм проспала нещо.....ние за ДЕН разбрахме ли се  tease Много искам да дойда този път и аз  danceg
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1780 -: февруари 28, 2008, 15:18:19 »

Всички искат час,ама аз май съм проспала нещо.....ние за ДЕН разбрахме ли се  tease Много искам да дойда този път и аз  danceg

Ами аз последно за неделя предложих и май това остана засега. А тъй като за час още никой нищо не се е осмелил да предложи, аз предлагам 18:00 направо в Кривото. Какво ще кажете?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1781 -: февруари 28, 2008, 16:10:26 »

Аз съм съгласна и за 18.00, както и за 17.00 ако е. Ще ми е по-удобно след тренировка веднага да дойда и да не се прибирам  Wink Само принчипеске, кажи кое Криво? 
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1782 -: февруари 28, 2008, 21:05:38 »

Оф, ама и аз каква съм завеяна. Нямах предвид Кривото, ами в Дивака, дето го беше предложила (на Христо Белчев). Ама аз сега така и не рабрах кой ще идва? Айде да се преброим, че утре следобед летя. Май няма да сме много хора  pardon
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1783 -: февруари 28, 2008, 21:07:19 »

момичета много ще се радвам да се запозная с вас на някоя срещичка,но явно няма да е на тази...........но надявам се да има още много занапред smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1784 -: февруари 29, 2008, 10:09:27 »

prin4ipessa, аз ще дойда със сигурност  girl_wink Нека е в 17.00ч. Какво ще кажете? Diavolinkata, ще дойдеш ли?  А още някой да се присъедини? Някоя булка .... ?????
Активен
Страници: 1 ... 117 118 [119] 120 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines