Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:30:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 66 67 [68]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244248 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1005 -: октомври 31, 2015, 15:26:12 »

Снимката е ТОП !!  Ако ми кажеш сега, че е oт вашия прозорец…
Аз и без да е от вашия прозорец, идвам Wink В Цюрих съм била само 4 часа на летището. За всеки случай плюх, че белким се върна някога.
Ние бяхме в Женева в началото на декември и тогава имаше страхотни карнавали. Възпроизвеждаха единствената битка, спечелена със супа и раздаваха шоколад. Само за онзи кантон ли се отнася, или го има и при вас?
Ихууу, продадох за 50лв. Бурдите на една мома, дето прави корекции на дрехи. Аз и тя сме доволни blum
За Ананди нали се разбрахме, гледаме сватбата и после, като започнат да тормозят свекърите дъщеря и - пак се включваме да черпим опит good
Гледам красив филм по Диема Фамили и се чудя как може да е толкова тъп Wink
Али, ами на, не карам. Хихи, смятам това за задължение на мъжа, едно от малкото неща, за които трябва да се напъне. То кола едно време хич не се купуваше лесно и някак ми мина меракът.
Хехе, съм независима и самостоятелна по природа, но за моя беда, винаги се слагам на последно място по задоволяване на потребностите. Изобщо не съм своенравна, какво да говорим за щура smile, ама създавам явно впечатление. blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1006 -: октомври 31, 2015, 16:13:12 »







Не, не е от прозореца ми, не живея в Цюрих. blum

И доста пасти или там, каквото трябва да се яде, ще ми трябва, докато направя такава снимка.
Ще направя някоя и от моя балкон...., но сега нямам.




Ето една моя снимка.

И още имам да пиша, но сега отлитам, защото в събота магазините работят до 17ч, а в неделя НЕ работят.


Само да пусна какво ми написа мой бивш съученик по повод ето този линк, който му изпратих.

Аз:https://www.youtube.com/watch?v=tdre6tsVkeE&list=PL77Lcpy6iBA6CpuhP_mtiJ3AwNt54D83z
 България, 90-те
Той:Ехеее къде ме прати ти мене biggrin
Аз:Всички там сме били
Той:бягаме бързо от Миналото, но то е все по следите ни, които оставяме в Настоящето опитвайки се да достигнем Бъдещето smile
леле виж какво ме накара да напиша biggrin

Предисторията е,че той пише разни неща, има си и псевдоним Ваян Дечков, а в скайп си имаме Беседка, там си пишем, понеже аз все упорствам и нямам регистрация във ФБ.

П.П Снимката изглежда странно не на фокус, на компютъра си я виждам добре...
« Последна редакция: октомври 31, 2015, 16:14:50 от Marri » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1007 -: октомври 31, 2015, 16:25:23 »

Браво Свекс, много бьрзо  good

Миме, че то ако има кино и зaведения, знaчи има всичко. Какво повече му трябва на човек. В нашия целия град има 3 аптеки, 3 погребални агенции, 2 супера (един голям на 20мин от нас и един мальк на 25), 2 бензиностанции, книжарница и химическо. Аааа, и цветарски, те вьрвят с погребалните и аптеките.

Всичко друго е кьщи, кьщи, кьщи… Жестоки, супер красиви кьщи, някои направо като замьци, с паркове и пр. Но жива душа няма по улиците.

пп. Забравих огромния парк.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1008 -: октомври 31, 2015, 16:59:25 »

Ами то тия хора, които живеят там, живи да ги ожалиш. Какво правят, е.аси? Поне кола да имахте, за да пътувате. Не че и тук в по-малките градове има къде да се отиде, но поне има заведения, някакво умряло кино и разни забележителности.  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1009 -: октомври 31, 2015, 18:04:21 »

Миме, Миме, хич не ги жали тези с големите къщи Wink Те си имат цели кинозали и си канят гости, да се забавляват. Не се тъпчат по дискотеки и ресторанти, тези работи си ги правят по свой вкус и с отбрани хора. Имат си други интереси smile smile smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #1010 -: октомври 31, 2015, 18:05:55 »

Аз и без да е от вашия прозорец, идвам Wink В Цюрих съм била само 4 часа на летището. За всеки случай плюх, че белким се върна някога.

На мен пък навремето ми бяха казали, че ако искам да се върна пак в Париж, трябва да стъпя в пясъка под Айфеловата кула. Сигурно бая хора са се върнали, щоТ пясъка го асфалтираха...Пък аз се връщах още бая пъти де danceg

пп. Забравих огромния парк.

Пакр? Айде кажи на хората, че си имате гора, за лятната резиденция на 'нам си кой Луи или кЪФто там се водеше. Имат си и шарани, ама тя не иска да готви за Никулден...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1011 -: октомври 31, 2015, 19:22:08 »


Ние вече празнувахме с приятели миналата седмица, защото те тогава бяха свободни.


После кажи, че не водите социален живот..... smile

Цитат
Марта ме питаше дали може да й направя хелоуинска вана като преди години (как си спомня не знам, но помни всички детайли), та сигурно това ще правя довечера.
Каква е тази вана? blush

Цитат
нейните гангстери и моята хубавица
funnytooth funnytooth funnytooth

Свекърва, хубаво че си плюла, Цюрих е много красив град, трябва да се види.
Карнавали има в почти всички градове, големи, малки, навсякъде различно се отбелязват. Лично аз не съм присъствала отблизо на нито един.

Обаче ти ме подсети за едни рицарски турнири, които бяха организирали, много интересни бяха и изключително реалистично представени. Тук си имаме и един замък, та беше още по-автентично.
Децата много се забавляваха.







Тук бабетата и не само, изобщо хората на 70+ много шофират. За всичко си е по-удобно. Мятат проходилките в багажниците и газ.
Е малко са като камикадзета на пътя, но пък движението е едно бавно и спокойно, та долу горе и те си намират мястото на пътя сравнително нормално.


Брей, Свекърва, вчера научи за Продавалник, днес пари изкара, че и освободи място Bravo



И още нещо последно да изплакване на окото




П.П Нямам търпение да изпратя децата по леглата.... Baby_G
« Последна редакция: октомври 31, 2015, 19:33:10 от Marri » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1012 -: октомври 31, 2015, 19:50:55 »

После кажи, че не водите социален живот..... smile

Водим разбира се, нали срещаме други родители по площадките  pardon

Готова е ваната. Ако снимам ще ти покажа, ако не ще ти покажа старата  girl_haha Нямах особено вдьхновение, ама колкото-толкова.

Виж в Гугьл sensory bath ideas

Такива средновековни има и в Италия. Обожавам  heart heart heart Супер много ме кефят, ама тая година бях твьрде изтощена, за да отидем. Догодина живот и здраве…

Секьрва е опасна да  good
« Последна редакция: октомври 31, 2015, 20:07:20 от inaxastra » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #1013 -: ноември 01, 2015, 00:22:24 »

Хахаха Фабио кърти  funnytooth Поредното ми доказателство, че понякога ние сме прекалено изпушили, за да измислим някакво толкова просто разрешение на проблема или елементарна реплика и просто си има нужда мъъжете да се включат хихи  blum Така покрай сватбата се чудех за нещо (ама не помня за какво) доста дълго време и като му казах на Боби дилемата, веднага имаше готово разрешение дето даже не проумях как не ми е хрумнало  crazy

 Offtopic Вчера бая рев му ударихме с колегите като си тръгвах...егати колко съм пиклива в очите  blush

Закривам темата с единия крак в следващия месец  blum
Активен
Страници: 1 ... 66 67 [68]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines