Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:22:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244235 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #345 -: октомври 13, 2015, 11:26:55 »

Тони, баш в Драгалевци си е Wink Бояна започва някъде от киноцентъра Wink Даже ние се водим Драгалевци, а на Лео ресторанта е преди нас  smile
За Вражалец знам, че е мн трудно за билети, не съм и опитвала...а май трябва  smile

Ние с ММ нямаме (или поне досега не сме) изобщо нито дни, нито седмици, в които да ни мързи за гуши-муши (тама сме си го кръстили)  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: октомври 13, 2015, 11:31:34 »

Фери, може нещо не съм в час, кое, къде започва/свършва, както и Симеоново/Драгалевци.  За гуши-муши.. Според мен е от хремата, постоянно ми тежи главата, като цяло ако можех да не правя нищо най-добре...  girl_impossible Голяма гадост..  cray Иска ми се да си взема болничен, но ще оставя колежката сама, а тя е тоолкова далече от състоянито, в което ще се оправя добре сама, че  girl_impossible

Рататуйче, завиждам ти.. За жилетката и затова, че си полегнала.. За котката не, страх ме е  girl_haha
Госпожа стихийно бедствие е супер  good Както и Столетие мое  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: октомври 13, 2015, 11:37:06 »

А като казахте за кино, някой гледал ли е Марсианецът? Ние довечера ще ходим да го гледаме, дано да е хубав, на трейлъра ми хареса.
Миналата седмица гледахме Лабиринта и ставаше, ама не беше нищо особено, първата част беше по-хубава.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: октомври 13, 2015, 12:11:20 »

Рататуйче, исках да пиша на ЛС, че да не спамя тук,  но ще трябва да почакам малко .. Виж 1-2 страници назад писах впечатления  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #349 -: октомври 13, 2015, 12:26:14 »

Мале, много сте изписали! girl_impossible
Влизам първо да говоря, а после, че дочета още 2 страници. И аз като чукчето - писател, а не читател. Wink
Миме, хич не ми се връща на работа. Аз затова толкова мрънкам последно време във форума, а вие още ме траете. Хич не съм изперкала покрай детето. Поне така си мисля де blush Тъпо ми е на работа, гадно, досадно... Ама нямам избор на този етап. И така - отложих си тръгването максимално нататък. Поне това можах да направя на този етап.
Нещо не се чувствам последно време добре. С толкова нерви, зор, тичане. Нещо ме тресват паник атаки. Вчера ми се ви свят, дори седнала, а днес като се задъхах. girl_impossible Стискаше ми всичко по мен, не се побирах в кожата си nea Уж все си казвам - м*ната му, каквото стане, ама явно все пак си го причинявам.
Хахаха, много се смях с тока. Баш си е било като в 90-те години. Бях малка, ама имам ясни спомени как се качваха акумулаторите от колите, за да се гледа телевизия. На другата сутрин всички комшии с акумулаторите се точеха по стълби и асансьори и бързаха за работа.
Сега ще се отдам на четене, сгъване на пране, готвене и присаждане на новата ми орхидейка danceg Ако остане време, ще хвана гобленчето. Тъкмо има слънце yahoo Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #350 -: октомври 13, 2015, 12:43:20 »

Бе това слънце бая хапе, та и аз се върнах на бърза ръка от любов Wink Като във вица за котараците. Ще го кажа, пък който го знае, да прескача.
Младо мъжко котенце пита голям едноок котарак къде отива. "По любов!" отговаря той троснато. Малкото, нали си няма друга работа, тръгва с него. Стоят на покрива в студа, гледат луната, мячат...По едно време котето казва премръзнало и крайно отегчено: "Е, аз правих достатъчно любов, отивам си вече!"
Али, като каза няколко страници напред, че ти е свито и кофти, реших, че си бременна. Май всички ни тресе есенна депресийка, от времето ще да е sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: октомври 13, 2015, 12:51:00 »

Свекърва, пай избухна ти  funnytooth girl_haha

Али, спомням си сестрата на Илиян, когато наближи време да се връща на работа след майчинството.. Беше адска драма.. Не в лошия смисъл на думата драма, беше й наистина тежко.. Аз няма как да я кажа, че в разбирам, защото не знам какво е, но направо беше като болна.. Всичко на психическа основа, нито на работата й е зле, нито се притесняваше, че малката ще тръгна на градина, понеже тя беше в частна ясла с познати възпитателки.. Просто настройката й беше трудна и това в период от около 2 месеца преди да тръгне.. Не спираше да плаче, даже.. Пък аз не я бях виждала никога да плаче, чак се чудех да не е болна нещо и да не казва  sad Кураж.. Ще намериш и нова работа, но трябва да свикнеш със самата мисъл, че ще тръгнеш на работа, малката на детска.. Така, каквато и работа да е, все няма да ти харесва  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #352 -: октомври 13, 2015, 13:01:44 »

Така, каквато и работа да е, все няма да ти харесва  heart

 lol lol lol Да, това е голямо успокоение!
Лошото е, че съм изгубила смисъла. Преди 2 години и половина (близо 3) имах стимул - да родя живо и здраво бебе. После животът ми се осмисли! heart Две години не ми е било проблем да си гледам детето. Привързах се изключително много към хубавите моменти заедно. Не че не ме е ядосвала blum Редовно се старае да ми види нервите на какъв хал са. Сега просто губя нишката. crazy Шантаво е и е трудно за обяснение!
Хахаха, хареса ми за котаците и любовта им. Хапеше си слънцето, да. Аз сутринта бях наотворила врати и прозорци, че бях пуснала сушилнята. Даже се подмятах по лятна нощница. Бях готова за разходка още в 9 часа. Eeager Изчаках сушилнята да приключи и излязохме.. Брррррррр - върнахме се, за още връхни дрехи pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: октомври 13, 2015, 13:06:32 »

Еми не е ли така.. ? Пред това да си се грижиш и да гледаш непрекъснатото развитие на детето ти, за което си основен трамплин ти.. И работата, каквато и да е тя.. Ми се струва, че първото взема превез у всяка жена, която не е свръх амбициозна и гонеща високи успехи в кариерен план де.. Има ги и тях, не рядко.. Ама детенце, трябва да си ходи на детска.. Имам и пример за майка, която пусна детето си сред други деца чак в 1-ви клас.. Доста беше тежко за детето , да преодолее егоизма на майка си и да се впише сред другите sad То пък и тя и до днес няма и ден трудов стаж, та може детето да й е било оправдание, знам ли.. Разни хора, разни идеали  pardon
« Последна редакция: октомври 13, 2015, 13:12:26 от alexandrova_90 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: октомври 13, 2015, 13:22:23 »

Хаха, Свекърва, аз го знам в по-нецензурирана версия.  Girl_hide Ама смисъла в същия.
Али, така си е...каквато и работа да е, пак ще има кусури. Ако не са колегите, то ще е нещо друго.
Аз пък нещо съм в сух режим. Ама ММ за сега мълчи сотически и не се оплаква.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #355 -: октомври 13, 2015, 13:41:05 »

Нанситка, така е, в оригинал глаголът е друг и звучи по- добре. Ама аз днес гледам да съм културна Wink
Али, нормална реакция при промяна... Преди да се върна на работа след 4 месеца болнични, цялата се обливах в пот, преди да се пенсионирам, мислех, че идва краят на света, миналия месец, когато трябваше да замествам колежката, два дни не спах. Организмът се предпазва сам и изключва така. Страшничко е, но минава heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: октомври 13, 2015, 17:08:02 »

Здравейте

Как ще я изтърпя тая зима, дето иде, не знам. От сега ми е много студено, което ме и изнервя. nea
Тази вечер май ще си правим спагетки за по-бързо, пък и нямаме кой знае какви други продукти.
Трябва да направим едно по-голямо пазаруване.  pardon

За Марсианецът - най-не обичам фантастика. Абсолютно безсмислени са ми подобни филми. Гледах обаче трейлъра на този филм и ми изглежда интересен. Има драма, което най-ме вълнува.  pardon
Тинка, очаквам и твоите впечатления.  Wink

Тони, взимай мерки навреме и се оправяй бързо. 
И на мен много ми се ходи на театър.  pardon

Джоси, Надявам се, че операцията на баща ти е минала успешно.
Ммм много обичам баклава. Честито и за семейния празник! Още безброй много години да празнувате!  heart  Good luck
Честит ви пасатор.  Wink
Абе, хора, какво направихте вие? Голям шопинг, голямо нещо.  pardon

Али, имам чувството, че те разбирам, макар и на практика да не съм изпадала точно в същата ситуация. Сигурно ще е трудно, още повече като знаеш, че трябва да се върнеш някъде, където не искаш. Всяка адаптация е трудна. Сигурно ще ти е кофти да не виждаш и малката по цял ден, но и с това ще свикнеш. Дано си намериш местенце, на което поне малко ще ти е приятно да ходиш. Не знам дали ти е приоритет на този етап смяна на работното място, но все пак.  air_kiss


Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: октомври 13, 2015, 17:34:54 »

Може да досаждам, но влизам да кажа, че операцията е минала добре.. Сега почва възстановителния период и се надявам да мине леко.. каза ми, че се чувства добре..

Благодаря ви за пожеланията..

Миме нали знаеш: жена с пари е като луд с къртечница  funnytooth само, че при нас е обратното.. ММ като влезе да пазарува не мога да го изкарам от магазина, без покупка, а ако отиде сам става страшно lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: октомври 13, 2015, 17:54:10 »

Джоси, много се радвам за баща ти! Бързо възстановяване!  smile
Няма лошо за пазаруването. Всичко ново е добре дошло. И аз обичам да пазарувам, ама то кой ли не обича.  blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #359 -: октомври 13, 2015, 23:18:17 »

Гери, слава Богу, че е добре баща ти ! Бьрзо и леко вьзстановяване сега !

Али, аз имах подобни симптоми по чисто физическа причина - липса на желязо. Провери се.

Вие за какви заведения говорите? Това в Бг ли се случва или в Италия?  crazy

На театьр не сьм била в Бг от… много, много години. И това ми е грешката, мисля че имаме много добри актьори.

Фантастика не обичам, видео игри не играем и нямаме и айфон нямам. Не пазарувам, защото нямам пари.

Роклята ми е кьрмаческа, защото й се отваря тарикатски деколтето (уж дискретно, ама аз нямам време за дискретност и вадя брутално гьрдата) и не е сива, а дьржа да почдчертая с десен ! На птици е - бели, сини и черни  blum Смея се, защото майка ме юрна да си купя нещо шаренко, а не само с тия едноцветни дрехи, но чорапите, а и кафето ми харесаха много.

Фани, ще помисля и ако се сетя нещо умно ще споделя.

Днес бяхме на ателие по психо-моторно развитие на бебето. Може да пиша в темата.
Поканиха ме сьщо да сьм съ-водеща на един дебат за врьзката майка-дьщеря.

А сега изчезвам, че кликам в леглото по клавишите до Фабио, който спи и това го дразни, та ми прави зебележка.

Лека  Wink  Girl_hide

Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines