Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:54:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 245437 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #195 -: октомври 08, 2015, 13:58:59 »

Панда, ти розовата ли си? Вьобще не си те представях така. Много си … млада … crazy Декорът е много як и хубаво сте се забавлявали. Сега не ядеш ли всичко?

"Пандунда" много ми хареса  funnytooth

Добавям кьм Али, че кофеинът пречи на усвояването на желязото.

Аз не мога да давам крьв, става ми лошо (то и хемоглобиньт ми е ниськ де). А за библиотеката се сетих, пнеже Фери говореше за еднорог.
« Последна редакция: октомври 08, 2015, 14:00:46 от inaxastra » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: октомври 08, 2015, 14:02:52 »

Панде, много ми харесва рецептата, напомня ми на една, която Надето беше споделила и правих, Илиян много я хареса good Много ме изкефи хелоуин-визията ти  good

Ина,
аз също първо забелязах еднорога.. Явно с Марта сме на един акъл и имаме еднакво възприятие  pardon  Статуята на Буда беше второто.. Нещата, които ти спомена се вледах, зада ги видя.. Куку съм  nea
Иначе, първоначално се посмях на илюстрациите за г-н Пишка.. После се замислих.. Бая извратени са според мен..  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #197 -: октомври 08, 2015, 14:14:58 »

Да се похваля с втората рокля на Мон ЛилИ. Жълтото на иглите е предвидено за дълга жилетка. На синята рокля и сложих панделка да е съвсем като на стопанката.
Като казвате за играчките, нали съм айляк и гледам "На Кафе", докато плета, та чух, че е модерно да си пращаш играчките да пътуват по света. Имало агенции, които ги поемат и изпращат после снимани пред забележителностите. Може да пътуват групово, първа класа...Освен това предварително се попълват формуляри какъв е характерът им, каква храна ядат, може да им се поръча масаж и сауна, подстригване  :)Та в тази връзка, ако тръгне мравоядът на околосветско, дали ще могат да му намерят мравки?
Фери, 0-левата изобщо не е често срещана. Освен това използват кръвта и за серуми, не само за преливане, та всяка капка е ценна. Много се злоупотребява в последно време, но като с всичко....
Панди, много сте хубави good И ръчичките в чиниите са трепач Wink.
Ина, наистина е странно това с господин Пишка...Виж го как дига гири blum и чешмичката е готина. Последната илюстрация не я разбирам /тази с крана/. Ама сигурно е по- добре да се знае за какво служи този орган от ранни години. Френска му работа...


* IMG_4557.JPG (61.6 KB, 384x284 - видяно 1669 пъти.)
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: октомври 08, 2015, 14:24:39 »

Пандич, аз също за пръв път те виждам.  yahoo А се сещам 100 пъти да ти кажа, че листата за сватбата ги взех от ибей. И така и не ми трябват, но са в БГ иначе с удоволствие бих ти пратила.

Ина
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: октомври 08, 2015, 14:28:16 »

Ина, и аз забелязах портретите. Странна работа. А за господин Пишка направо... съм без думи.

п.с. не знам как успях да си публикувам недовършен поста  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #200 -: октомври 08, 2015, 14:39:18 »

Ни в клин, ни в ръкав:
Специален поздрав за врачанките (може да си го знаете, ама аз пак да го кажа, че сега ми падна под рька и се спикахме от смех с майка) :

"Изчезналите у жунглата врачанье ги найдоа по псуещите на макя папагали…"

ПП. Я моо съм от село, ма не съм баш от крайните къщи!  lol lol lol

ПП. Много е хубава роклята на Мон ЛилИ, а това за иргачките ме разби  girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #201 -: октомври 08, 2015, 14:54:51 »


Специален поздрав за врачанките (може да си го знаете, ама аз пак да го кажа, че сега ми падна под рька и се спикахме от смех с майка)
Надявам се да е нова дума и с представям как се хилите и се намествате плътно една до друга, за да си обедините отходните води funnytooth
Щом има за г-н Пишка, би трябвало да има и за г-жа Ваги /или там както и е името/. Дали тя понамирисва? Ако няма нищо за нея, да вземем да се понапънем и да го измислим crazy
Тъй де, поне пари да вадим Wink
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_257661103 ето за играчките
« Последна редакция: октомври 08, 2015, 15:07:46 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 08, 2015, 14:59:54 »

Ина, с поздрава ти се посмяха всички колеги в офиса.. Благодаря  funnytooth DANCE

Свекърва, харесва ми безнес мисленето ти.. Ще ударя едно рамо  girl_haha Ashamed

Поправям се за снимката с нацупеното пате от сутринта.. Тази е по-сладурска

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #203 -: октомври 08, 2015, 15:17:46 »

Мда, аз пък като жена на бъдещ инженерИН ще взема да патентовам устройство за селфи на плюшените играчки. Може и платформа - да си качват сами снимките crazy Този народ изтрещя!
Псуещите папагали ги познавах отпреди Wink Мен обаче ме спика от смях това с крайните къщи Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #204 -: октомври 08, 2015, 15:27:37 »

Али, много се надявам да е шега, че иначе е със сигурност диагноза. Почти се вързах и сега търся агенции да предлагам подслон за Иврипейската столица на културата- Пloveдив. Ще предлагам услуга - дране от жива котка и хвърляне от 8- мия етаж на ластик за силни емоции.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 08, 2015, 15:51:37 »

Ина, то това розовото съм аз преди две години biggrin Аз тогава си бях от младите във форума. Сега вече има по-млади. Но аз минавам за младолика като цяло. Поне всички си мислят, че аз съм по-малката сестра.

Пък ти я книжки ... аз съм виждала разни компилации с илюстрации от детски книжки, които са многозначителни или неуместни. И тези са за там

https://www.facebook.com/toshkopeev/media_set?set=a.10205125328746890.1073741843.1054445501&type=3

А тази година на Хелоун сестра ми ще е .... булка lol

Cerise ти сега ме виждаш, ама аз не изглеждам точно така Wink Обещавам да ви покажа снимка от сватбата като мине и тогава ще ме видите smile

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 08, 2015, 16:01:05 »

еей, човек 1 ден да не влиза във форума и ще изпишете света!!
Мари, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива и винаги заобиколена от добри хора!
Тортата на мен ми изглежда много красива, да ти кажа има мнооого по-лоши купешки. За моите представи е красива домашна торта.

Тони, ама много са ви готини мъфините. Аз до скоро пазех 2 миньона от моминското парти (само захрното тесто,де),ама ММ ги бутна, паднаха и се натрошиха. sad Поне си ги  имам снимани всичките <3
За куклите и барбитата - аз обичах да си играя с барбита, бяха ми приятелчета, понеже другите деца страняха от мен. Правехме си нещо като "чаено парти" с куклите и други играчки. Това, когато не четях някоя книжка, разбира се. После започнах да излизам по-често  и лятото го прекарвах с баба на село, та там си намерих другарчета и вече имах соц. живот Wink
Днес ръсите бисер след бисер и не знам с кого по-напред да се смея lol lol lol
Инче, тая книжка ми е мнооого странна. Сподели после каква й е целта. Ако има цел...

Ох, за хелоуин да кажа...в офиса с една колежка си организирахме почерпка и украса,ама вече не е при мен и няма с кого. Ще си сложа тиквен уолпепър Wink
Панде, много сте хубави по снимките Wink Тъкмо за сестра ти и сватбата й се сетих, като каза Хелоуин.

Едит:
Разгледах илюстрациите. lol Чудя се коя ми е по-любима вече...не мога да избера
Едит 2:
какво ново из фейсбук: от къде идва сладоледа?! Добре че е еднорог.
https://www.youtube.com/watch?v=YbYWhdLO43Q&feature=youtu.be
« Последна редакция: октомври 08, 2015, 16:11:14 от nansita » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 08, 2015, 16:14:52 »

Абе, тиквички я ми дайте предложения за филми на тема пътувания. Снощи изгледах Яж, моли се и обичай и се зарибих. Тоест аз периодично се разибявам  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: октомври 08, 2015, 17:28:00 »

Здравейте, Прекрасни!  butterfly

Днес е много студено. На почивката така и не излязох, защото като гледам колко мрачно беше, никъде не ми се ходеше. Само слушах всеки да повтаря, че е студено и на мен ми се отщя.

Първо искам да честитя хубавия празник на Мари. Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, безкрайно щастие и много поводи за радост! Бъди много обичана жена и майка!  heart
Тортата ти е страхотна, не бъди скромна.  smile
Може ли да споделиш рецептата за това сладко изкушение.  Torte

Фери, честит празник и на твоя брат. Да е жив и здрав!  give_rose

Тони, много сладък Йори.  pardon Мечо Пух ми е много любимо детско.  smile
Аз пък съм точно обратното на теб. Винаги мисля негативно. Като някаква защитна реакция ми е. Предпочитам така, отколкото да се пренавивам и накрая да остана разочарована. Все пак съм рак.  blush
А така ми се иска да мисля по-положително, да вярвам, че нещата ще се случат. Виж за съдбата съм напълно съгласна.  good
Пожелавам кръщелницата ти да е напълно здрава и да порасне една прекрасна госпожица.  smile
Дано и жената да е здрава и туморът да не е злокачествен.

Фани, не знам точно за какво питаш, какво е станало, но предполагам, че е за това, което се оплаквам последните дни. Накратко - започнах стаж там, където бях и предния път, като имах някаква надежда, че може да съм и на трудов договор, но тя бързо се изпари, когато онзи ден си подписах гражданския.  Освен това разбрах, че след като съм се махнала миналия път са си наели друга жена, на редовна си работа и т.н. Хвана ме яд на това, защото имаше обява, аз кандидатствах, а даже никой не ми се обади тогава, а сега, когато им трябва някой да им върши "черната" работа, първо за мен са се сетили.
Другото е, че онзи ден бях на интервю за работа, но не знам дали ще ми се обадят пак. Може и за това да си питала. Общо взето само се оплаквам и ви натоварвам с моите неща, за което се извинявам.  huhhuh.gif

Нат, чак не мога да повярвам, че никой не те подканя за бебе. Като знам колко са несъобразителни хората.

На мен Хелуин ми е много далечен и изобщо не го празнуваме.
Тиква обичам много, само че печена.  pardon

Панде, и аз си обожавах куклите Барби, когато бях малка. Не знам защо обаче в момента нямам нито една. Мъчно ми е, защото нямам кой знае какви спомени от детството си, но тези кукли си ги спомням. Сега какви ли не има по магазините, които струват безбожно много пари.  crazy

Али, на Титаник плача още от самото начало, когато бабката започва да разказва и във водата плуват телата на малки бебета.  cray Тежичко си е, но пък е класика.

Ина, честита помпа. Със здраве да си я ползваш.  smile
Аз, като една от врачанките, за първи път попадам на това.  funnytooth
Освен това г-н Пишка е  Oh my ...

Като говорите за даряване на кръв, аз дори не знам коя кръвна група съм. Все се каня да отида да ми кажат, ама като се сетя, че след като ми взимат кръв ми се вие свят и ми е едно такова замаяно, се отказвам.

едит: Пак опънах чаршафа, но ще ме прощавате.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: октомври 08, 2015, 22:31:39 »

Нансита, това е страхотно с еднорога! Много е забавно, а и е истина! Ако не сте пробвали, трябва Wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines