Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:49:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244222 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: октомври 06, 2015, 17:41:09 »

Здравейте smile

Фани, поздравление за страхотния проект.  Bravo

Ина, изобщо не си я слагай на сърцето тая госпожа. Само ти си знаеш какво влагаш във възпитанието на децата си, така че тя може само да си говори празни приказки. Така от една-две думи да си вадиш изводите за някой човек е малко глупаво. Я я изпращай в темата ти да чете и да се образова малко.  Wink

Наде, договора ми е за 3 месеца, т.е до края на годината, но аз се надявам и по-рано да си кажем "чао" с колегите. Негативното ми отношение е, защото разбрах, че си имат нова колежка, която е започнала преди няколко месеца. Е, значи са си назначили жената, а сега много спешно аз им трябвам като стажантка. Защо не ми се обадиха тогава? Защо се съгласих да се върна? Все тая, не мисля за това, примирих се, но не се отказах.  nea
Поздравление и на теб за интересната идея, която сте замислили.  blum

Тони, поздравление за запазената вила. Дано да си изкарате много хубаво, другото не го мислете.  blum
Ние както обикновено в последния момент ще решаваме къде ще празнуваме.  blush
Забравих да кажа, че и аз исках Иво Танев да си ходи. Много ми е неприятел този човек. Изобщо не очаквах Деян да напусне.

Фери, браво за видеото ви.  Bravo Ние онази вечер бяхме на гости на приятели, защото искаха да го гледат, но не знаеха с какво се захващат, защото нашето е около 6 часа. Тръгнахме си в 3ч, а хоратя трябваше да стават към 7, нооо те си го пожелаха.

Али, едно голямо ЧЕСТИТО на мъжа ти и на теб, разбира се. Много мил подарък ти е направил.  blum
Как ми се приядоха тези ролца от патладжан.  Torte

Свекърва, много хубаво дете си била.  smile

Мари, благодаря ти!  give_rose

Чери, браво и на теб за работата. Bravo Честито и за празника на дядо ти.  give_rose

Аз да ви кажа, че днес бях на интервю в една фирма. Много се изненадах, когато ме поканиха, защото кандидатствах по обявата им преди почти един месец, а чак сега ми звънят. Дори ги бях отписала. Май има доста кандидати. Според мен се представих добре. Казаха ми, че съм много лъчезарна и ме харесват. Единственият минус, който може да е причината да не ме потърсят втори път е това, че английският ми не е перфектен. То и как да е като изобщо не го упражнявам. Малко ме е яд. Уж казаха, че не е нужно да е чак перфектен, но ще трябва да го използвам и няма как. Уффф не знам и тук какво ще стане. По принцип заплащането изобщо не е голямо, работното време е ок. Намира се малко далеч от нас, но има превоз. Хората изглеждат много готини и според мен мястото е доста приятно. Не искам да се настройвам никак. Стискайте ми палци, пък каквото стане.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 07, 2015, 07:18:25 »

Добро утро smile

Ох, снощи Илиян игра на плейстейшъна до 1 ч. и аз му се разсърдих..  lacnl8 Вместо да дойде да ме гушка, той ми играе.. Сутринта като каза, че му се спи, въобще не му съчувствах  Yes Girl_hide

Миме, поздравления за интервюто  Bravo Какво ще рече далече?  huhhuh.gif В смисъл във Враца всичко си е близо горе долу.... Имам предвид, да не е в някое село или близо до Враца?

Чери, благодарско за почерпката  give_rose

Какви са тези видеа по 4-5-6 ч?  Oh my ... Дано не е повече от 2-3, защото много ще се карам с Виктор.. Предполагам няма да бъде, но това е безумно  shok nea

Хубав ден на всички  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #152 -: октомври 07, 2015, 08:01:14 »

Аууу, започваме притеснителна и леко дразнеща сряда, когато не се сяда Wink
Аз снимката не я сложих мен да гледате, а куклата на прозореца Wink. По повод на това, че някоя красавица ще си я възприемам като приятелка, без да я разпарчетосвам като тази. Няма бе, исках да и правя прически, затова исках да има коса. Дългите мигли ги смятам за висша красота, неизвестно защо. Иначе онези страховити филми ги гледах, когато имах вече деца вместо кукли, та не съм си мислела за чудовища. Никога не съм си одухотворявала куклите, вероятно ето защо и Пинокио, Буратино и всички други кукленски истории не са ме очаровали. Играехме на кукли в махалата, събирахме парцали да им правим дрехи, но те нямаха по- различно значение от топката /примерно/.
 Хехе, преди време пак разказвах, че куклите бяха от плат, с глинени глави три размера - големи, малки и средни. Носовете им често се чупеха, появяваха се пукнатини и лицата се изтриваха, та се налагаше подмяна. Отиваш в магазина за играчки и там има три рафта глави, да си избереш  подходяща smile. Сменяш глава, както лепиш спукана топка.  blum
Едната ми баба беше голяма майсторица, та ми шиеше сама кукли. Възприемах ги като още по- грозни, за мен си бяха възглавници. Wink Хихи, освен това на втория ден ставаха като болни от шарка. Моя милост им биеше инжекции с молив и за по голяма достоверност, после плюнчех червен химически и отбелязвах мястото, все едно пуска кръв. Почти злодей съм била  pardon, как съм станала човек, не зная smile
Хайде, показа се слънцето. Днес ще е прекрасен ден heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #153 -: октомври 07, 2015, 09:31:09 »

Добре, че не си ми била на мен дете  girl_impossible

Ние се успахме и Марта няма да ходи на училище  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 07, 2015, 11:03:56 »

Добро утро smile

Инче, имате ли някакви санкции когато детето не отиде на училище? Тук на една пиятелка и тръснаха глоба по 100 паунда на нея и на мъжа и. След второто неоснователно отсъствие звънят в социалните и ти идват на проверка.


Пък аз да ви кажа, че днес ще давам интервю за някакъв български вестник на Острова.  lol
Вчера както ви писах и на вас, стана една година от общото ни съжителство с хазаина и аз направих един пост в БГ Мами в Англия, малко по-подборен и ей така... за да им се похваля, щото обикновено се оплакват за тия неща. Та събрах към 1000 like и вечерта една репортерка се свърза с мен, с предложение да опиша по-подбробно живота ни с него в интервю smile И така... сега отивам на обучение в магазина, после с това ще се занимавам. ММ вчера е намерил новооткрит БГ магазин най-сетне в Бирмингам и е купил нишестета. Сигурно ще правя бисквитена торта.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #155 -: октомври 07, 2015, 11:27:53 »

Вики, сега ти издирих поста. Хубаво е, че си го споделила, но това е по-скоро изключение вашето, отколкото правило. Намерили сте се с този човек и сте имали огромен късмет. В тази група основно се оплакват жени с деца - като имаш деца имаш доста повече проблеми и ангажименти, още повече че повечето от тези жени не са кой знае колко заможни, всеки втори пост е въпрос за помощи, та човек като няма пари и като има 100 неща на главата, разбирам ги за мрънкотенето честно казано през повечето време, макар че ужасно ме дразнят тия с помощите, направо им се чудя на акъла.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: октомври 07, 2015, 11:41:11 »

Добър ден и от мен smile
Вчера много сте писали цял ден, браво на вас  Bravo
Али, честито на патеричка за годишнината. Много мил жест от страна на ТМ.
Миме, стискам палци да се обадят. Ще си наваксаш нивото на езика много бързо
Свекърва, днес не е леко дразнещ, а мега дразнещ ден за мен. Иде ми да съскам и да гледам зло. За сега само гледам лошо, ама има време. Първо в клиниката ме прередиха 3 човека за лаборатория, после видях в задръстване и накрая на работа ме дразнят с тъпи въпроси, на които се очаква да знам отговора (не са ми в компетенцията и много добре го знаят). Вместо да звъннат и сами да се поинтересуват, ме карат да се правя на тотален дебил и да задавам глупави въпроси. А когато им предам какво са ми отговори от др страна, чувам още 1 куп въпроси. И цялата работа заради едни профилактични прегледи на фирмата. Толкова ли не могат да вдигнат телефона и да питат какво ги интересува конкретно? Аз как се очаква да знам кой какво би попитал в дадена ситуация? Аман от идиоти, казвам ви. Ще развея бялото знаме скоро, усещам.
Това с глинените глави на куклите, ми звучи малко страшничко и ми напомня за глава на кукла на теглича на москвича.  crazy Че и с рима го докарах.
Инче, тъкмо ден за забавления с двете принцеси.
Чери, много готино. Ще ставаш популярна череша. Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #157 -: октомври 07, 2015, 12:34:38 »

Леле, колко сте изписали... Не говоря за страници, а за съдържание girl_impossible
Хахахха, да подкарам нещата подред, пък нещо все ще забравя. Първо, благодаря много за честитките и пожеланията give_rose Изкарахме страхотно! Имам си нова орхидея от свекъра и свекървата yahoo Ще ви я покажа. Свекърът харесал кокосова палма, а свекървата му обяснила, че ММ няма да е много съгласен. Преди време си бях навила на пръста, че искам такава палма. ММ първо гледаше неразбиращо pardon , а после nea angry hunter
Така, патладжаните нещо не се получиха уау. Ще я пробвам рецептата с тиквички - по-добре ще стане Wink Въпреки това гладни нямаше.
Свекърва, майка има такава кукла. Сега стои на село - голяма, пластмасова, с глинеста глава. Винаги са ме карали да внимавам как играя с нея. Играех, когато бях на село. Намирах мои умалели дрешки и ги обличах. Майка се втрисаше, защото тези дрешки ги беше запазила за внуче, може би. Така де, за второ не й е стискало, но поне Палечка носи доста мои неща. Иначе е леко източен стилът на куклата. Като японска принцеса е, с една очна линия, дето да й завиди човек. Кокът е като за сватба. Хахаха, супер ретро, ама е запазена здрава. Направо си е антика.
Това с куклата в коритото ме подсети за още нещо. Имам катерицата от Ледена епоха като играчка. Като я стиснеш за корема се хили много зловещо и чак изпада в истерия и се захълцва. Дребната малко се страхува от тази катерица. Вчера ми я носи, показва ми да я стискам, ама не го правя. Накрая я накарах да изкъпе катерицата. Дребната я тупоса в едно корито за кукли и показа на баба си как се къпем вечер. Голям смях беше на тази озъбена катерица в това корито crazy Един от онези смехове, дето се хилиш тъпо на нещо още по-тъпо, че чак се задавяш накрая.
Чери, това да не е Будилникъ? Само за този вестник съм чувала. Брей, англичаните не ядат ли нишесте, че да няма по нормалните магазини?
Миме, много е тъпо това с назначаването на някой си, а ти да вършиш черната работа. Това за фирмата... Ако са сериозни, са си дали време да се понатрупат кандидати, отсяли са ги и чак тогава са ви привикали. Нормално е да има наплив. Когато пусках обява за производството, за два дни ми се събираха около 200 СВ-та да гледам. Ама какво да ти кажа - куцо, кьорави и сакато пускат СВ-та без да гледат обявите. Примерно имаш изисквания за шофьорска книжка, а те пускат без да имат... Това най-малкото.
Аз имам някакво писмо от НОИ и тръпна в очакване да го получа. huhhuh.gif Да видим защо ме търсят. Може би, защото ми изтича майчинството, ама знам ли - всичко очаквам, дори и съкращение.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 07, 2015, 14:20:32 »

Аличка, аз пък искам публично да ти се извиня, защото не ти отразявм постовете. Ама винаги те чета, усмихвам се или си го коментирам наум и почти никога не ти пиша, после много се ядосвам на себе си. Правя го неволно, хич не е целенасочено, да си знаеш.  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #159 -: октомври 07, 2015, 14:27:51 »

Али, разбира се, че има нишесте. Wink Почти всичко има, просто българите не гледат много, много и им е по-лесно от бг магазина, а и понякога там е по-евтино. smile

Миме, странно е това с назначението, да не би да има повече опит или да не са разбрали, че ти си търсиш постоянна работа?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: октомври 07, 2015, 14:48:45 »

Има, обаче аз не го харесвам и ям само това на Биосет. Всъщност аз почти нищо не харесвам от английските магазини, а само от там паразувам. Тук до преди месец нямаше БГ магазин, а до вкъщи има един голям супермаркет, до седмица точно срещу него ще открият и втори и за мен е безумно да ходя на 3-4 мили от вкъщи, само за да пазарувам от българския. Да не говорим, че е много по-скъп.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 07, 2015, 14:56:45 »

Само казвам - Дзааааак и пускам това, ако на някой му е интересно в/у какшо работим: http://bnt.bg/news/%25news-categories%25/uchenitsi-ot-ta-rgovishte-predstaviha-kola-na-ba-deshteto
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: октомври 07, 2015, 15:02:32 »

Аличка, аз пък искам публично да ти се извиня, защото не ти отразявм постовете. Ама винаги те чета, усмихвам се или си го коментирам наум и почти никога не ти пиша, после много се ядосвам на себе си. Правя го неволно, хич не е целенасочено, да си знаеш.  give_rose

Това да се брои все едно и аз съм го писала.. Гледам честитят хората,  а аз нищо.. Имам много работ аи не мога да пиша.. Лудница е.. Ама Али, толкова си ми мила.. Че знам, че едва ли ще се обидиш.. Коментирах основно последните постове преди мен и край..  crazy
Мразя нишесте sad Иначе съм чувала за Англия, че нещата в магазините за нас българите ни се струват гадни и странни.. Със сигурност се свиква де  pardon

Фани.. Довечера ще прочета, че ми е много интересно, но минавам на пиш-паузата..
Връщам се към счетоводството  cray  pc-mainiak
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #163 -: октомври 07, 2015, 15:09:27 »

Аличка, аз пък искам публично да ти се извиня, защото не ти отразявм постовете. Ама винаги те чета, усмихвам се или си го коментирам наум и почти никога не ти пиша, после много се ядосвам на себе си. Правя го неволно, хич не е целенасочено, да си знаеш.  give_rose
funnytooth Ако не ми беше обърнала внимание, нямаше и да забележа. Изобщо не се притеснявай! Тони, ти също Wink

Относно Биосет - те правят най-добрия червен пипер. Доста време се озъртах за читав такъв. Аз също им харесвам нишестетата. ММ прави бисквитените торти вкъщи.

Днес имам чувство, че нищо не свърших. Търсих бебешка сгъваема кошара втора ръка, ама тази, която харесах, вече са я продали. Нашата ще си я връщаме на собствениците.
По въпроса за чистенето - на мен 90 квадрата не ми тежат. Не разрешавам на малката да разнася играчки из цялата къща. На спалнята винаги мога да й затворя вратата, въпреки че почти винаги тя и холът са най-изрядни. В кухнята вечно има процес по готвене и разчистване. Убедих се, че най-големият ми зор е пролет и есен да си оправя гардероба и обувките. Адски е досадно! Сега обаче се заемам сериозно, че идват дъждове. Ми как иначе - бъдещата ми кумица ще идва. Защо ли да е хубаво времето?! angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 07, 2015, 21:45:03 »

Днес рано сте се кротнали.  nea Аз очаквам да има много за четене, пък то какво излезе?

Днес и при мен беше голяма лудница. Имах ужасно много работа и когато си тръгнах, вдишвайки чистия въздух, се почувствах като нов човек.
Влади отиде да рита и аз намерим малко време да пиша преди да съм припаднала.  pardon

Тони, във Враца е. Далеч означава, че няма никакъв транспорт до там, освен с такси. Обаче хората осигуряват такъв и затова не го отчетох като голям минус.
Освен това не бих се наела да тръгна пеша до там.  nea
Аз имам някакво усещане, че няма да ми се обадят, пък ще видим.   huhhuh.gif

Чери, браво на теб. Как мина интервюто?

Нат, и теб май те е ударил хормона. Никой ли не усеща, че има нещо? blush Ти не си ги слагай много на сърце. Отрежи ги и да се оправят сами.

Али, според мен СВ-та подава всеки, без да се интересува изобщо отговаря ли поне малко на условията. Аз така се притесних като ме попитаха дали имам книжка.  angry Не съм видяла в обявата да пише, но слава богу не е задължително. Питали ме, защото има служебни автомобили.
И аз се каня от няколко дена да сменя гардероба. Още не съм прибрала дори сандалите си, а вече го дават да вали. Като знам колко пране ме чака.  huhhuh.gif

Виви, все още не я познавам въпросната назначена, защото е болнични. Честно казано не съм разпитвала и май не ме интересува каква е и т.н. То момичето и какво е виновно? Не знам дали има повече опит, но сигурно е така. Няма как да не знаят, че си търся постоянна работа, защото когато бяха пуснали обява, аз кандидатствах по нея, но нищо. Вече започвам да си мисля, че не ми е писано да съм там и явно е за добро, което за мен е важното. Ето за момента съм там, трупам някакъв опит и стаж, макар и само на хартия. Ако си намеря нещо преди изтичането на тия три месеца се махам и толкова.

Съжалявам за дългите постове, но като е само един за деня и няма как.  pardon
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines