Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:57:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244231 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 05, 2015, 16:46:43 »

Абе момичета, аз за момента съм с обикновен телефон, защото моя замина на ремонт. (от който по-вероятно да не се върне) Обаче ми трябва приложението за месечния календар. Дайте идея за сайтове, където мога да се регистрирам и да си водя календар. Щото едни никакви намирам аз...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 05, 2015, 18:13:55 »

Благодаря, благодаря и на останалите!  girl_in_love

Панде, честит празник на баба ти!   give_rose

menyanthe, описаното от теб за Зарко звучи болезнено. Дано да се оправи бързо малкият палавник. Няма как юнак без рана.  Wink


Моят първи работен ден мина мноого бързо, защото нямах време да си вдигна главата, както и предполагах. Днес си подписах и ГРАЖДАНСКИ договор.  diablo Не знам как ще ходя с желание на работа за напред. Всички са ми черни просто.  diablo
Имах някаква надежда, но тя бързо се изпари.  pardon Дано не ми се налага да съм там дълго време.

Прибрах се почти тичайки, за да успея да сготвя нещо набързо. Изпратих и Влади да пазарува продукти за следващите дни, защото така не става. Та затова успях да драсна два реда.

Целувам ви  air_kiss
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 05, 2015, 18:32:31 »

Хихихи, чак сега успявам да се включа. Всичко мина долу горе добре. Снимаха ни за БНТ и Дарик радио. Ще ви пиша да гледате. Може би в новините ще ни дават из тия дни. Нямаше нито едно лице от местната управа - всички в кампания, а няма кой да подкрепи младите хора на града. Пред общината на са позволили да показваме колата щото е по време на кампания - за чалгаджийки може, за джаджа дето в близките год. няма да видят не може. Как да е пак я излагахме на центъра. Возихме се в нея, барабар с Кари
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 05, 2015, 20:06:42 »

Ей, много хубаво! На Кари хареса ли ѝ возилото? Браво на младежите за добрата работа!!

Миме, не се ядосвай. Не знаеш зад кой ъгъл ще изскочи заека. Стискам палци всичко да е наред. Но от скромния ми опит по обикаляне на интервюта за работа, без пълнеж в СВ-то със стаж или някаква нормална работа, си все в последните редици. А и опитът,който придобиваш, е безценен. На място се учи много повече, отколкото по лекции в УНИ.

menyanthe, работя като вътрешен одитор в една фирма и част от работата са посещения на подизпълнители в цялата страна. И понеже се работи основно с жени, постоянно има сблъсъци на темпераменти и вманиачени работохолици. Не е тежко като физическо усилие- работата е зад бюро, но е стресиращо. Още повече,че аз вземам всеки отделен случай присърце и им изживявам проблемите, ядосвам се, когато нещо не е свършено по предписанието ми...по-скоро проблемът е в мен и в несъвместимостта ми със средата (както споменах, има чести избухвания и размяна на остри реплики)

Чери, виж в зачатие.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 05, 2015, 20:54:08 »

Много й хареса. Правихме и клипче. Имаше и демонстрация по безопасност. Наште момчета работят и към Червения кръст и показваха как да се спасяват в случай на недай си боже автомобилна катастрофа. - сърдечен масаж, превързване на рани - спасихме Амелина  Yes
Тая кола е 100% елекрическа - не излъчва отровни емисии, безшумна е и не използва невъзобновяейми енергийни източници. Пътува за всяка визита - досега беше във Франция, ходи и в Италия, а до края на седмицата е при нас. При нас са и 15 френски ученици +3ма учители и 15+3 италиански. Работят съвместно де - боядисват колата, засега само знамената на 3те страни има, после може и люк да отворят на тавана, абе интересна работа си е - челъндж дет се вика.  tease
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #125 -: октомври 05, 2015, 23:04:02 »

Фани, винаги като те чета много се вдьхноявам и някак си… глупаво е, ама се гордея с тебе  give_rose де да имаше повече хора като теб !!!

Али, какво е анатомично бебе?

Сериз, пу за мен тая картинка дето си постнала по-горе, баш от такова имам нужда, само един вьлнен голям шал добави  good

Аз бях на родителска на Марта днеска и като си говорих с учителката и й разправях как сьм изнервена, как я навиквам Марта понякога и пр. тя ме гледаше с едни широко отворени очи и викаше "аууу…" почувствах се като престьпник направо и накрая… се разплаках.

От това ми се скофти настроението окончателно, а и без това имах тежьк ден.

Като капак, като се прибрах Марта плачеше за мене, облечена с моя пуловер, отказала да яде и се свила в леглото да ме чака.

Иска ми се понякога да си направя 15 години психоанализа и да си изкарам всички демони от главата, за да стана празна и чисто нова, дет се вика "бяла и добра". Или поне да бях по-тьпа, да ми е по-лесно…

Накрая на отдушник го изьртях, ама вие сте свикнали от миналата година  Wink

Утре сьм на ателие с една детска вьзпитателка за "как се четат книжки и кои книжки да изберем 0-12 месеца"
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 06, 2015, 00:08:58 »

Ина,  трябва да признаеш,  че западняците имат маалко по-различно отношение към децата от нас,  за добро или за лошо. В района,  в който живея има много балканци и разликите в отношенията родител-деца са много ясно забележими. Така че изобщо не се учудвам на реакцията на учителката и не виждам защо си я слагаш толкова на сърце.  Да,  вярно не е добре да се навикват децата,  но ние сме такива,  караме им се,  но и ги обичаме силно и градим силни връзки с тях.  А западняците какво... отношенията между порастналите деца и родителите едни стерилни,  студени... ужас.
Също така ти си човек....  Имаш две ръце,  една глава и 24 часа,  правиш,  каквото ти е по силите.
Съвсем не казвам всичко това просто за успокоение.

Върни се в темичката  на Албенчик. Мен страшно ме зарежда и мотивира,  действа ми много по-добре от всички книги,  писани от психолози по темата родетелство,  които съм чела досега.
« Последна редакция: октомври 06, 2015, 00:11:11 от Marri » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 06, 2015, 07:15:51 »

Добро утро!  Girl_hide Ина, Благодаря!!! Пак нямам време, но да пусна линк за малко снимки от вчера: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.993029757401727.1073741885.352690001435709&type=3, хихихи голям съм спек, дано не си личи на снимката!
Обещавам, ще наваксам с четенето скоро!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #128 -: октомври 06, 2015, 08:10:08 »

Добро утро!! smile
Ние тези дни бяхме на село в компанията на една страхотна леля на Митко, която си дойде за седмица от чужбината хахах и почти не съм поглеждала какви ги пишете, 9 страници ми се видяха 900.
Имам нови 3 панталона, подарък от бъдещата ми свеки, направо кифленското ми Аз трепти от щастие.

Фани, много хубав проект, как се прие демонтрацията от хората, заикаха ли се, впечатлиха ли се до там, че да си помечтаят да имат такава кола?

Чери, zachatie.org e мястото, което търсиш.

Миме, не се настройвай толкова негативно към работата, ти си я приела и си подписала договора, опитай се да я приемеш и със сърцето си, не да я харесаш дори, просто да си спокойна, да свикнеш с нея. За колко време е договора всъщност?

Тони, празнувахте ли 1 месец женени? Честито! kiss2 Трейлъра на "Марсианецът" ми изглежда мнооооого интересен, но аз по всяка вероятност ще чакам да го качат в нета хахах.

Ние имаме нова колежка, писах ли за това? Сработваме се горе-долу, ама леко ме изнервя. Суха е и няма чувство за хумор, а аз съм свикнала да бъда луда и на работа, да се държа ексцентрично и да имам откачени хрумвания и идеи, които да осъществявам (но естествено не сама, ние сме екип). Миналата година, ако помните правихме благотворителен базар за всички деца със СОП в общината. Организаторите искат да направим тържество, на което те лично да връчат наградите от спечелените пари на децата, а не само да ги изпратят. Имам идеи, ама сама действам...Ако не го направя, няма да имаме тържество, а според мен това е, което се помни от децата, това ги мотивира.
Идеята ми е темата да бъде "Цветна палитра от мечти". Едно дете да бъде самата палитра (нещо като водещ), което да започне с нещо от сорта, че мечтите са най-важни, те ни правят смели и т.н. и завършва стихчето "Сега ние сме на ход!". Тогава раздава мечтите на всеки един от другите и всеки става определена мечта (ще доизмисля как точно да изглеждат като определената мечта). Ако имате идеи за стихотворения от сорта на "искам колело"..."искам да карам влака като тати"....моля споделете. kiss2

Успешен ден!!! kiss2
« Последна редакция: октомври 06, 2015, 08:12:05 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 06, 2015, 08:25:05 »

Добро утро smile Понеже вчера капарирах вила в планината за Нова година.. Днес съм на такава вълна и ви каня на закуска  tease



В крайна сметка наехме вила за 10 човека в Цигов Чарк, дано да успеем да стигнем до там  girl_haha За тръгването ще му мислим после..

Фани, възхищавам ти се и както казват другите.. Изпитвам чувство на гордост, дори.. Не знам какво да ти кажа... Дано ентусиазма ти е заразен.. Същото искам да пожелая и на Наденцето.. Ако съм ученик и вие сте ми учители.. Бих ви обожавала  heart pardon

Снощи с Илиян не сме правили нищо.. Не успяхме да отидем на кино, понеже бяхме Илиян закъсня от работа и се прибра чак в 20ч... Хапнахме и се отдадохме на гушкане и Вип Брадър..  Исках тъпия Иво Танев да си ходи.. Вярно, че са ги събрали, кой от кой по-противен, ама тоя Иво е егати плъха..  crazy

Ина, не забравяй, че си страхотна майка и дори в моментите, когато повишаваш тон си има причина... ПРосто не те разбирам от какво се изнервяш, като изглеждаш толкова спокойна и всичко изглежда така лесно, като чета/гледам отстрани.. Разбира се, знам, че не е така.. Но наистина правиш всичко да изглежда някак елементарно и по подразбиране лесно..  blush
« Последна редакция: октомври 06, 2015, 08:26:54 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #130 -: октомври 06, 2015, 08:28:24 »

Аз сьм била тука, много е хубаво  good
Самотия печки дето отопляват природата не ги одобрявам.

Хубава идея Наде  Bravo Ще размисля, ако ми хрумне нещо ще ти пиша.

Иначе ми е още чоглаво и не ми се говори  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #131 -: октомври 06, 2015, 09:45:16 »

Привет!
На Цигов Чарк съм била през зимата, снегът е до метър. Карахме там и ние Нова Година, малкият беше на 3. Едва се измъкнахме, ходихме 5 км. пеша и хубаво, че се намери трактор, та разчисти пътя. С какъв акъл сме тръгнали crazy, пуста младост.
Наде, прекрасна идея good. Само заглавието ми се вижда твърде претенциозно, нека е по- простичко "кутия с желания". Лесно е и като техническо изпълнение, и като възможност за възприемане точно от по- специални деца- да вадят от кутията желания, представени като звезди /примерно/. Мечта е отвлечено понятие, желанието е нещо твърдо заявено и с по- голяма вероятност да се случи. Ама това са детайли, концепцията е супер good В момента се сещам за една мнооого стара и почти непозната песен за детенце, което иска да тъче платове като майка си. С удоволствие ще потърся и аз heart heart heart
Инка, Марта може да е била притеснена от самата родителска среща, какво се прави там, какви последствия би могло да има, а не толкова от твоята липса. Децата трудно разбират какво точно ги притеснява, така си мисля...
Ох, аз също искам да съм "бяла и добра" в отношенията ми към майка ми. Крещя и и се ядосвам за глупости. Тя е приела тактиката "говори си, аз ще си правя каквото си знам" и това ме вади извън релси. Пък като се ядосам, не си меря приказката и после ме удря на съвест. Хич не искам да съм лоша или ако пък съм лоша, после да не ми пука. Не вярвам, че ако съм по- проста, ще ми е по- леко, само защото не бих си признала и с бой, че съм проста blum Хехе, овнешка работа, ама със самочувствие Wink - лоша може, но проста - никога funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: октомври 06, 2015, 09:50:19 »

Стига де Свекс, страх ме е направо.. Не ме филмирай от сега.. хахаха Дано сме успели да се оборудваме с джип до тогава... Това е следващата ни голяма инвестиция.. Голяма за нашите разбирания де..  pardon Не, че има значение, но винаги като съм в джип и снега е голям се чувствам по-сигурна  crazy funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #133 -: октомври 06, 2015, 09:59:49 »

Ба аз толкова се замислям сакьн да не кажа нещо накриво, че отношенията ни губят всякаква спонтанност и естественост. И все се чувствам виновна.

Истината е, че на Марта много й се сьбра: моя мастер, бременността, бебето, смяната на учителката.

Работата трьгна от това, че я питах дали Марта в училище си гризе ноктите и тя ме пита вкьщи в каква ситуация го прави. Забелязала сьм, че си гризе докато гледа филм и като казах това и учителката  Oh my ... Не е хубаво за децата да гледат филми, по-добре да рисуват. То ясно, представете си на МЕН някой ми прави забележка за телевизия  girl_impossible Ама ведньж-два пьти в седмицата гледа и то аз като й казах сигтуно си помисли, че льжа, щото така прозвуча като оправдание. Пьк и имах неблагоразумието да кажа, че я слагаме, за да имаме малко спокойствие.

После се заговорихме, че си дьрпа сьс зьбите дрехите и стана вьпрос за стреса й и аз заобяснявах горното и тя накрая ми каза, че аз сьм виновна за всичко (аз си го знам де) и че трябва да дишам дьлбоко, да не се изнервям. Да й обрьщам внимание, да правя повече неща с нея.

И честно опитвам се, но хиляди работи ме чакат, а Марта толкова страда, че е като бездьнна яма в момента…
 
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 06, 2015, 10:47:14 »

Божеее, Ина, ако и ти не обръщаш внимание на децата си, то кой? Малееее, тая ако знае какви ученици имам?! И какви родители. Ама аз пък не останах с впечатление, че във Франция им обръщат чак такова внимание на децата  pardon ти си ги знаеш най-добре де. Едва ли е чак толкова нещастна Марта? Поне не ми изглежда така по снимките.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines