Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 02:12:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244981 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 03, 2015, 04:28:31 »

Урааа, успях да ви прочета.
Нали съм малко болничка като накърмих в 12 и нещо и край - не мога да заспя. Вълнувам се и за другата седмица. Принципно не ми е проблем на кого превеждам и не се приеснявам ако ще да е и президент. Абстрахирам се и се концентрирам в/у това, което се говори. НО все пак ми е притеснено - ще успея ли да се откопча за кърменето? Ако се наложи дали ще пие от шише? Да топлят ли кърмата, ако е стояла на стайна темп.? И разни такива чета из нета...
Аз май съм назад и с кухн. уреди и със смартфоните.
Имам миксер, пасатор, онова за кълцане, но по отделно. На село имаме хлебопекарни. In-laws я ползват често, а майкини изобщо. Като остъклим и другата тераса може да им я взема за известно време, ама ме е страх, че само на тестяно ще наблягаме, щото много я тачим на село като сме - топличък хляб със дом. шарена сол -мммммм, огладнях....
Тел. ми е Lumia 630 - стига ми. Засега държи фронта въпреки многократните му падания по най-различни настилки.  
Станало сутрин докато публикувам. Писах го в 3, ма бях заета досега, та не успях да постна.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 03, 2015, 14:15:37 »

Ха добър ден.

Ама защо няма никой в темата днес? huhhuh.gif

Почерпете се, защото завършиииих.  yahoo Всичко мина много бързо, като изключим това, че имах малко препятствия по пътя, но важното е друго.  pardon



Довечера ще ходим на гости в новият дом на наши приятели, за да гледаме сватбата ни. Днес цял ден обикалях магазините за да им взема някакъв подарък за дома и накрая купих една икона.
Мислех си, че ще ми е много по-лесно да избера какво да им подарим, но не беше така.

Хайде приятно почивни дни на всички.  smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 03, 2015, 14:16:39 »

Честито завършване!  girl_wink give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 03, 2015, 17:54:14 »

Честито, Миме.. Лесното мина, сега ти желая да си намериш хубава и добре платена работа, за да си ползваш дипломите със здраве kiss2  give_rose

Ние сме във Враца и деня ни премина в правене на лютеницата, без която не сядам да хапвам през зимата  blush Най-любимото ми нещо, след рождения ми ден, през есента е.. Правенето на домашна лютеница  heart


Ще ви пусна и други снимки.. После Wink

Хайде да ви е хубава съботната вечер smile  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #94 -: октомври 03, 2015, 18:57:14 »

Ни в клин, ни в ръкав да си кажа - днес имаме годишнина откакто взехме ключовете за новото жилище. Ей, на, годинясахме Wink Всъщност преди година спахме в нашите, а на другия ден беше офанзива по местене на перални и сушилни. Едва на годишнината си сефтосахме меморито Wink
Така - днес имахме и супер ползотворен ден. С ММ цял предиобед решавахме задачи. Даже той се изкефи, че започна да ги разбира и му станаха интересни. После пооправихме малко задачки из къщи, че с дете все няма как.
Дете? Ами свекърва ми я взеха да я гледат за два дни. Първото й отделяне от нас е това. Мнооого е терсене! Направо е празно. Когато имахме неща за вършене, се увличахме. Обаче привечер е чак скучно pardon Нямам търпение да дойде утре и да я нагушкам. Имаме нови думички, обаче за тях ще пиша в темата ни.
Отивам да чета назад.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #95 -: октомври 04, 2015, 12:53:22 »

Обожавам миризма на печени чушки! smile Мммм, вкусно!

Браво, Миме, хич не е лесно даже да завършиш, трябва да си горда и щастлива, не е толкова трудно да се работи, поне на мен стреса и напрежението ми е по-малко от студентските години, но ми липсват дъъългите ваканции! smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 04, 2015, 21:41:05 »

menyanthe, Тони, Виви, благодаря ви!  girl_in_love Дано наистина си заслужава всичко и успея да намеря някъде призванието си.  smile

Тони, домашна лютеница и ние всяка година си правим, но тази само свекърите се занимаваха с това. Спестиха ни на нас това удоволствие, защото все не ни остава време да си идем на село.
Аз се радвам, че от едно друго "удоволствие" ни лишиха - брането на гроздето. Уф, не знам защо ми е толкова неприятно.   blush Може и да е заради пчелите.  nea

От утре вече застъпвам на стаж. Засега съм се настроила отбранително  pleasantry  пък ще видя какво ще става. Още не съм си видяла договора и дори не знам за колко време ще съм.
Отвикнала съм да ставам чак толкова рано и предполагам, че ще ми е малко кофти в началото.
Отивам с една нагласа и се надявам да не ми лазят много по нервите и да не ми се качват на главата, защото много добре знаят, че съм добра душа.  pardon

Дано, дано успявам по-често да се включвам, защото ще ми е много мъчно.  cray
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: октомври 04, 2015, 21:43:33 »

Миме, честито !!!! Мислех си за теб, да знаеш и стисках палци, както бях обещала. Радвам се, че ти свьрши тоя стрес и аз като Тони ти пожелавам да си намериш хубава работа.

Тони, много романтична снимка. Замириса ми на пушек  girl_in_love

Фани, аз нещо сьм изпуснала. На кого ще превеждаш? За млякото, може да го затоплят леко под течаща топла вода. Най-важното е бибероньт да е с най-малката дупка, за да не види лесното и да го предпочете (евентуално) пред гьрдата  good

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше. Ти да видиш !!
« Последна редакция: октомври 04, 2015, 22:06:39 от inaxastra » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #98 -: октомври 04, 2015, 21:49:57 »

Миме, честито  Bravo Ето, видя ли, че не боли  give_rose Хайде сега една хубава работа и започвай да ги печаташ, както казва ММ  Wink

Ние лютеница не правим...само печени чушки в буркани и домати и после си ги пасираме smile Тази година и една друга пробвахме, много лесна - набутахме всичко в една голяма тенджера, извари се, пасирахме + подправки и стана много вкусно  blum

Али, дано сте успели да си обърнете внимание и един на друг, малко да се поглезите, докато малката я няма smile Честита годишнина за жилището, да отгледате още децааа и много внуци и правнуци в него  heart

Ние този уикенд се размазахме от ядене и почивка  blum Хотелът не беше нищо особено за петте звезди, които има, но пък басейнът и спа-то бяха супер  good Велинград е едно голямо село, добре че има минерални извори, че иначе нишо друго няма в него  NO На връщане минахме през Траянови врата, доста патриотично ми дойде хехе  blum

Къде се изгуби свекърва...скоро не е ръсила смешки smile

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: октомври 04, 2015, 22:01:55 »

Ина, специално ти благодаря, че си се сетила за мен!  air_kiss
Фери, благодаря и на теб!  kiss2
Във Велинград не съм ходила, но винаги съм си го представяла като едно много приятно място за отдих. Ти малко ми разби илюзиите.  blush blum Важното е, че сте били само двамата и сте се поглезили.  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #100 -: октомври 04, 2015, 22:25:46 »

Миме, градът е една главна улица със сергии (нещо, коети винаги ме е отблъсквало) и заведения...Няма нищо за гледане, но хотелите са хубави smile Определено може да си починеш добре, но като гледах има и други спа хотели,  в други градове, на по-ниски цени, сигурно ефектът ще е същият Wink С две думи - прехвалена работа  blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: октомври 04, 2015, 23:22:04 »

Два пъти съм ходила във Велинград, но не ми е от любимите места. Майка ми имаше служебна база за отдих там и изкарахме едни страхоооотни 10 дни там. Но, то реално беше малко извън града. От града имам същия спомен, който описва Хриси. След години ходихме в някакъв хотел там, той си беше Ок, но наистина ми простее малко. Нищо интересно за посещение няма.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 05, 2015, 06:49:07 »

Добро утро! Днес няма да ви навестявам - ще бъда на работа! Нищо особено, Инче. Ще превеждам на откриването на работната среща по моя проект. До обяд ще ги развеждат из училище италианците и французите, а около 16 ч. ще представяме електромобила "Рено Зоуи" на обществеността в града. Оказа се, че сме 1вото училище в страната, чийто ученици работят в/у такъв автомобил.
Айде стискайте палци!  good
Желая Слънчев и усмихнат ден на всички!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 05, 2015, 07:06:48 »

Добро утро! smile

Кафето няма да е от мен, защото пиша от телефона.

Значи Велинград само в моите представи е бил такъв. pardon

Аз си чакам тук на една пейка, докато се подготвя за застъпване на работа.

Пожелавам на всички спокойна и успешна седмица.
Вече ми липсвате.  girl_in_love
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 05, 2015, 07:49:10 »

Добро утро и от мен smile

Днес става 1 месец, откакто с Илиян сме семейство.. Черпя ви любов за закуска и си пожелавам семейния ни живот да е прекрасен като през този месец, а и по...   heart



Миме, успех на стажа и ако ти харесва, дано те оставят за постоянно  give_rose

Направихме лютеницата.. Много е вкусна  blush Wink

Фани, ученици работят върху автомобил? Я, обясни  huhhuh.gif

Велинград е супер, ако искаш да умреш от скука и да си починеш истински, като не излизаш от хотела, а по цял ден си в СПА-то..  pardon През зимата винаги си правим поне 2-3 такива уикенда, нужно си е релакс.. Но нито е интересно градче за посещение и разглеждане, нито има кой знае какви заведения за разходки..  nea pardon

Много целувки и спорна седмица на всички smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines