Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:48:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244243 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 01, 2015, 11:37:07 »

Фери, умрях от смях със заека. Аз имах сиамка, която се казваше Клеопатра, а дечицата й после бяха Хера, Афродита и Тот.
Моята свека и тя не може много много да готви, аз затова като ходя при нея и майка й /вече живеят заедно/ и не хапвам нищичко, нито пия, защото ме е гнус от прибори и чаши.  bad
Тони, какво да разкажа, ходихме на моренце. Добре ни дойдоха 12 дни в Турция, в единия хотел имаше аква-парк, на който се смазахме /най-вече аз/. Даже спасителите, ме запомниха и ме викаха да се пързалям, като седна да храносмилам след ядене. Ходихме до Ефес, щяхме и до Памукале да ходим, но не можех да се разделя с пързалките /голям съм инфантил/.
Преди това оженихме девера. Добре беше сватбата, като изключим, че едва се сдържах да не издера очите на свека.
За рождените дни, аз обикновено си ги празнувам с нашите и патето. Тази година реших да събера най-близките си приятели и се оказа, че не е толкова лесно /3 маси не ни стигнаха и нямахме толкова столове и прибори/, но пък беше много забавно.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 01, 2015, 11:43:29 »

Аз после ще се включа в дискусията.
Рожденни дни напоследък не празнувам. Не помня кога за последно съм празнувала.

Ама след малко трябва да излизам. Стискайте ми палци.  girl_wink

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #17 -: октомври 01, 2015, 11:52:14 »

Хихи какво да ви кажа...смях голям, иначе тя на галено е Куки  Wink

Пфууу Тони тва с червения пипер звучи като ужасно нещо...само развалят макароните  blush

Абе Нат защо да не си за пред хора, точно сега си най-сладка  heart Иначе зайката ми е бая луда, прави много простотии...в началото спеше при мен в стаята и ми правеше тия номера...трескаше цяла нощ, даже си отваряше клетката и излизаше...играехме си на гоненица посред нощ  beating Ама после се кротна де...като порастна smile След това ѝ взехме по-голяма клетка и сега е командирована в коридора, да не пречи на никой  Wink

Аз рожденни дни не помня от кога не бях празнувала, защото откакто се помня края на януари има завършване на срока или семестъра...само изпити около и на рд-то ми и тзи година бях решила да празнувам по един начин ама ММ съвсем друго го направи  blum Та др година сигурно пак ще празнувам, че се каза, че е хубаво  danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #18 -: октомври 01, 2015, 12:14:07 »

Честит ни нов месец и нова тема!
И на мен този месец ми носи удовлетворение - септември ММ ми предложи брак, но годежът ни беше в началото на октомври. В началото на месеца е годишнината ни от сватбата. Дребосъчка е родена също октомври... И май всичко хубаво около нашето семейство е все есента, защото с ММ се запознахме ноември. До преди години есента ми е била скучна. Свързвала съм я с изминалите вече почивки и връщането обратно към училище и университета. Ежедневните досадни задължения. Сега ден през ден си споделяме по някоя годишнина и си припомняме емоциите. Сериозно съм се замислила какви да ги вършим на годишнината от сватбата ни huhhuh.gif Имам някои идеи - пък да видим. Май ще сме си вкъщи, но това не ми пречи да стъкмя неочаквано добър празник smile Пък може и мъжо да се навие да излезем - стига да е доволен от представянето си на последния изпит. Хихик, трябва да ида при даскалицата му и да й заявя, че имаме годишнина blum
Много се смях с Фери и писито й, както и с на Фани харчовете funnytooth
Надето беше пуснала страхотна снимка с аристократичен привкус на кафето Wink
Хаха, Свекърва, то хубаво ще уеднаквиш д-то и главата като предназначение, ама на д-то джонгите не могат качествено да щръкнат tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 01, 2015, 12:21:40 »

Здравейте smile

И по край мен има много рожденни дни Около мен също има много рожденици през октомври  - като се почне от днес през 5, 12, 13, 19, 25, 26. През годините е имало и повече, ама съм загубила връзка. Сега ще си добовям от вас Wink А на 31 - сватба  weddingday
Ама от скорпиони няма оттърване и през ноември при мен  pardon

Моята свекърва готви вкусно, даже много и е редно да я похваля. Ама аз нали съм с хранителен режим, ММ и той покрай мен свикна  на лека храна и тя малко ни се цупи на претенциите, ама това е положението  pardon

menyanthe  good

И да не забравя да отбележа завръщането на мишока ratatui  girl_wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: октомври 01, 2015, 13:22:25 »

Хаха, Свекърва, то хубаво ще уеднаквиш д-то и главата като предназначение, ама на д-то джонгите не могат качествено да щръкнат
Що бе, ако ходя без гащи, ще си стърчат  Wink
Паднах съвсем безславно - спънах се в едни коренаци, докато тичах с фотоапарат да хвана подполието на колежката, дето се вижда, че слиза от дървото.  blum Бутнах и разсипах няколко кофи, апаратът изхвърча, а аз се натресох точно на пластмасова бутилка с вода /полегнала беше, не завиждайте благородно/. Краката вдигнах при опит да стана със засилка и тогава ме снимаха със собствения ми апарат smile.
Тази година никой не е направил снимки, а аз раздадох повече от 100. Лани се хилихме като ненормални, уж за да не ядем мръсни ябълки, като ни са заети устите Wink, естествено по мое предложение. Сега само мрънкат и се оплакват. Такива са си, вечно сериозни и вглъбени, един виц няма кой да разкаже.
Мениант, стискам палци good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 01, 2015, 13:28:36 »

Забравих да стисна палчета, Менианте smile  good give_rose

Свекс, представям си как забавляваш всички и се скъсват от смях.. Работата винаги е по-приятна, когато има човек като теб... При мен след като колегата ми си тргъна, всички ме питат "Какво ти е? Много си сериозна".. Свикнали са да ги забавлявам, ама като няма мен кой да ме разведрява им го връщам, като се самоизключвам и си се смея с монитора  lac

Панде, тя и моята готви вкусно, ама просто не се интересува ние с ММ какво обичаме, все на Женка (сестрата на Илиян) и Евгени, каквото им е любимо.. Аз съм пас.. Ям всичко само мир да е, вече и месо.. Та, не искам да се съобразяват с мен   pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #22 -: октомври 01, 2015, 13:29:28 »

Фери, кога си януари, и аз съм тогава. Wink

Рататуй се показа, ама Еми изчезна безследно. sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: октомври 01, 2015, 13:45:39 »

Моята свекърва винаги пита и много се съобразява с какво да ни посрещне smile Обикновено като ходим ние носим нещо за  десерт и вино, а тя спретва другите неща и винаги е вкусно  heart

Виви, на 28-ми съм  smile Ти? Не знам дали съм ви казвала ама съм седмаче, трябвало е април месец да се появя с рогата напред, ама още тогава съм си проявила характера  Wink

Менианте  good good good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #24 -: октомври 01, 2015, 13:52:52 »

Аз пък забравих да се похваля - вчера свекърите ни бяха на гости. Посмяхме се, хапнахме, пийнахме... heart Много обичам такива моменти на семейни вечери. Тук май ключовото е участниците във вечерите. Даже свекърва ми прояви желание тя да приготвя пъстървата. Мразя да пържа на тиган. Аз въобще мразя да пържа, ама това е друг въпрос.
Вчера ние бяхме навзели нещата - салати, мезета, вечеря... Иначе свекърва ми тръгва с купите и големите торби. Като дойде се почва едно обясняване - Тук съм нарязала лук отделно, заради теб... Тук съм нарязала магданоз отделно, заради синковеца... smile После как да не кажеш, че не се старае!
Като заговорихме за манджи, да ви питам - има ли готови смеси за фондю? Чудя се сладко или солено да го приготвям smile
Хахаха, Тони, представих си те pc-mainiak sarcastic
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #25 -: октомври 01, 2015, 14:26:48 »

20-ти smile Ти си водолей значи, пропуснала си козирога и си пропуснала и другите рогати, дето са ти се полагали по термин. Wink

Оф не знам, ама вчера ядохме едно фондю с тофи сос - маршмелоус и донъти, ужасно вкусно беше!

Ето това е:

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 01, 2015, 14:29:18 »

Мъжете козирози са най-умните, с които съм се срещала.. Най-странни също.. Забелязвам някаква зависимост от зодията и това..  pardon Жените не знам.. На мен асцедентът ми е козирог, сигурно затова и аз съм толкова особена и на моменти..Егати комбинацията везна с асцедент козирог  crazy  pardon

Много добре изглежда това фондю...  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: октомври 01, 2015, 14:35:49 »

Наистина изглежда вкусно Torte Чак толкова профи в кухнята обаче няма как да съм smile затова търся по-прост вариант.
Така... Прегледах темата една година назад. Видях реколтата от ябълки, дето Свекърва ги е брала. Само дето там Нанситка никаква я нямаше. Я бързо да си казваш рождения ден beating
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 01, 2015, 14:36:33 »

Благодаря на всички! Мисля, че мина много добре - бях на нещо като предварително интервю за работа. След 1-2 седмици ще ме пуснат на същинската част, където вече ще се разбере дали ще станат нещата. Но, общо взето, от мен си зависи. smile

За скорпионите - не сме чак толкова лоши.  girl_wink

Аличка, не знам дали има готови смеси за фондю - сигурно, да, но не съм търсила никога.  pardon

Но пък на компютъра си съм запазила няколко рецепти - бях ги дала на нашите, когато им подарихме фондю - а те дори не са го изваждали от кутията.  pardon


П.П. Не мога да ги сложа всичките в една публикация. Ама то така или иначе сигурно бълва от рецепти в нета, пък и те са оттам.  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 01, 2015, 15:35:43 »

Здваейте от мен, в този хубав месец smile
На мен също ми е любим, защото имам много рожденици.

Днес ви черпя, защото моя НАЙ  heart Човек има рожден ден. Тати!
Става на 50. Важно ми е да е здрав и жив, другото е вятър smile


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines