Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:35:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244234 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« -: октомври 01, 2015, 07:56:05 »

Слагам началото на нова тема, не открих друга... Явно не сте ранобудни...

Месецът с много форумски рожденици..  yahoo yahoo yahoo
Нека е прекрасен, изпълнен с изненади, хубави емоции, много топлина и любов  heart heart



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #1 -: октомври 01, 2015, 08:05:37 »

Добро утро  give_rose Само се записвам, после ще ви кажа какво ми се върти в главата  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #2 -: октомври 01, 2015, 08:14:42 »

Честит октомври!!! smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: октомври 01, 2015, 08:51:35 »

Докато чаках да откриете темата, кафето ми свърши Wink.
Днес е четвъртък и отново чакам посещението на леля с нетърпение да чуя нещо интересно за "сери яли"-те blum
Картинката на Тони ми напомня за ябълките, които брахме миналата година. Бившите колеги днес са на градината, а аз с чиста съвест злорадствам с вдигнати крака smile. Ходят за втори път и всички се оплакват, че нещо ги боли или сърби /жеже ги Wink/.
Сега си погледнах снимките. Точно на 01.10 са, пък и пак на една съм с вдигнати крака. Ама след падане. Ако и да се смея, яка синка си имам. Хехе, в тази връзка, джонга е цицина само на главата. Не върви да кажа, че имам джонга на д-то, освен ако не уеднаквя двете части от тялото си Wink


* IMG_2901.JPG (71.76 KB, 329x251 - видяно 3096 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 01, 2015, 09:17:50 »

Добро утро!

И аз, и аз обичам този месец!
 good
Това и моят месец, още една Везна Wink

Ето нещо за кафето от мен



svekarva, "хубав" спомен си имаш, добре че се е разминало само със синка, пък било то и яка Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 01, 2015, 09:30:40 »

Свекс, колоритна, както винаги  yahoo heart Снимката е много забавна, но то от теб друго не очаквам вече  give_rose

Мари, добре дошла в клуба и то на лошите везни.. Казват, че септемврийските са по-спокойни и уравновесени.. Октомврийските сме кукута  tease danceg За Швейцария и скъпото.. То, за жалост има пре-много българи, които и в България да пътуват им е скъпо и никъде не ходят.. Мен все ме влече към южните части на Европа.. Мечтая за топло време и хора  yahoo

Днес дори изпече слънце  butterfly SERENADE
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 01, 2015, 09:34:59 »


Мари, добре дошла в клуба и то на лошите везни.. Казват, че септемврийските са по-спокойни и уравновесени.. Октомврийските сме кукута  tease danceg

Тони, напълно съм съгласна с теб good
Като четях за подготовката на сватбата ти, всички детайли и перфекционизъм...., все едно аз го бях писала Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 01, 2015, 09:39:14 »

Ох, така да обичам октомврииииии! Ако ММ се беше навил, сигурно тоя уикенд щеше да ни е сватбата.
В нашето семейство октомври е празничен месец. С дядо ми сме рожденници и чепати везни.
Едно време най-добрата ми приятелка (с която вече не поддържам контакт, тъй като интересите ни коренно започнаха да се различават след 5 клас) празнуваше РД на майка си на моята дата. А нейният РД беше на датата на мама. Много се кефехме тогава, двете семейства се събираха в сладкарницата за почерпка. Най-хубавите ми спомени.  heart

Свекърва, ще ме умориш. От стълбата ли падна или се беше покатерила на дървото като панда?

Мари, благодаря за сладките! Ако са твое дело, напаво си скрит талант!
И на Надето благодаря за закуската.
Тони, картинката ми стана много любима.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше- Е пак лиии?

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 01, 2015, 09:46:35 »

Нати, разбирам те.. Октомври винаги е бил месец на рождени дни.. Трябвало е да се родя на датата на дядо ми 14, но съм си мързеливичка и не съм искала да излизам.. Та, съм се забавила, но празнувахме заедно преди да почине  sad  heart
В последните пък 5 години с Илиян винаги пътуваме и се влюбваме в нови места и един в друг.. Миналата година ми предложи през октомври.. Все хубави неща.. Имам големи очаквания и много положително настроение към магията на Октомври  heart

Мари, на коя дата си?  yahoo
« Последна редакция: октомври 01, 2015, 10:25:42 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 01, 2015, 10:03:44 »

Тони, на 8-ми съм smile

nansita, не... за съжаление. Сладкарството ми е страст, но още съм далеко от този резултат badgirl

Ето нещо мое, но снимката е малка


* Copy of IMG_6907.JPG (14.85 KB, 160x120 - видяно 3020 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 01, 2015, 10:09:32 »

Ауууу, много рожденици през октомври. Тъкмо като мислех, че няма октомврийски везни в обкръжението ми  heart в нашето семейство бъка от скорпиони - ноемврийски. Сестра ми, мъжо, брат му, бащата на in-law и още 2-3 приятели. А и еднанприятелка ще роди живот и здраве Везничко или Скорпиончо! Ще се казва Мехмед - на баща й. Не знам дали ще стане всъщност... Едва ли in-laws ще са равнодушни. Дано не избухне малка сем. война. Лично аз бих взела само първата буквичка. А защо не я взех за моите ще попитате?! Ами те са 4-ма как да избереш кой е със заслуги по- и най-?! За Кари беше случаен избор, но за Кико държах да е на нея. Тя ме научи на толкова много неща, накара ме да поискам не още едно, ами поне 2-3 деца...
Да похваля in-law. Станала рано, направила мекички, почисти, сега готви обяд! Определено я предпочитам пред младата in-law  good Оооо, и ако ще ми завиждате, да е благородно, заплюйте ми я да не я урочасате.
Щях да ходя на работа. Казаха да ида утре. Останах си нагласена стъкмена. Сега ще трябва да изляза, уффф пак трябва да харча!!!
Благодаря Ви за чудното начало на деня - защо нямаме израз made my day?! Страхотно пасва тук!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 01, 2015, 10:29:30 »

Хайде добър ден и от мен!!!
Много рожденици, много нещо! Ще има да черпите  Torte Torte Torte
Фани уми ме Останах си нагласена стъкмена. Сега ще трябва да изляза, уффф пак трябва да харча!!!
Дано Октомври ни стопли малко, като за последно и да се порадваме на приятни слънчеви лъчи. Нещо взе да ме обхваща коледно настроение и нямам търпение да дойде Декември!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #12 -: октомври 01, 2015, 10:32:59 »

За този израз аз използвам буквалния - Направи ми деня  blum Браво на свекървата, Фани  heart

Чакайте да ви кажа как се забавлявахме във вторник в офиса - дойде единият от шефовете (англичанин), супер голям сладур, седна до мен да си говорим за работа през цялто време се смяхме (много му е заразителен смехът)...говорим си ние някакви служебни неща, обяснявам се аз и по едно време той ми изцепва (имам снимка на заека ми на десктопа)...I saw your rabbit! и аз ъъъъ (понеже не вярвах, че толкова рязко ще смени темата и то за домашния ми любимец!) и продължих да си обяснявам работни задачки и той пак супер настоятелен: I saw your rabbit biggrin та този път реших все пак да го открехна как се казва поне...поговорихме си за заека (много му беше любопитно), всички много се смяха, защото целия офис знае за Клеопатра  pardon Обаче капакът на всичко беше коментарът на колежката до мен: Добре, че нямаш котка, че ако ти беше казал I saw your pussy cat щах да припадна  funnytooth

Аз този месец имам само един рожденник, но много специален - неполсушното ми братче, на 8-ми и вече съм в чуденка с какво да го зарадвам  heart Иначе не ми е любим...защото ми напомня колко скоро и скоростно идва зимата (не обичам студ бррр) girl_impossible

Свеки...какво да ти кажа, освен че пак се смях рано-рано с твоите изпълнения  Bravo И аз имам подобен случай..бяхме тръгнали да катерим нещо не много високо по мой спомен и на слизане не знам как се омотах в едни корени и увиснах надолу с главата...а ММ и един приятел уж ме придържаха и ме пазеха  crazy Имах си сериозна синина около месец  blush

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 01, 2015, 10:33:17 »

Фани, пу-пу, все така да е In-law! ей, като почнат тия драми с имената, чак ми иде да раздам правосъдие.
Мари, на мен ми хареса тортичката! Аз имам голям мерак да се захвана с нещо подобно поне по поводи, ама пустото време все не стига! Преди, докато работех в лаб. имах повече възможност да правя домашни торти, сладкиши и сладки. Колегите бяха много доволни. Ама сега трябва с тир да нося храна, че в офиса има към 200 човека вече.  crazy
За моминското парти на една приятелка щях да правя закачки от фондан за украса на мъфините, но така и не ми доставиха поръчката и отпадна. Ох, как обичма сладки работи.  Torte crazy

Сега се чудя за моя прословут РД, който не празнувам, да правя ли торта или да си поръчам.
Тази година ми е особено мъчно- моята най-близка приятелка няма да е тук за РД, друга близка също е далеч.....накрая ще си празнуваме двамата с ММ, че и без това не съм за пред хора още. Girl_hide

Рататуйчее, добре си ни дошла!

Едит:
Хриси, ще падна с коментара на колежката ти. Вярно си е смешно. lol lol
Я кажи, Клеопатра откача ли нощем? Ние имахме съквартирантка със заек-Анабел. Та Анабел нощно време си отмъщаваше за тормоза- хвърляше си изграчката из клетката гадината. А като й я извадехме, започваше да си рита поилката. Проклетия голяма.
« Последна редакция: октомври 01, 2015, 11:13:38 от nansita » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 01, 2015, 11:08:46 »

Рататуйййййййййййййй  heart heart heart heart heart Разкажи бързо, какво ново около теб kiss2

Нати, спокойно, аз обмислям същият рожден ден.. Не искам шумотевица, а някъде да сме си с Илиян двамата и да си се наслаждаваме един на друг..  heart

Хриси, така се смях с пусито хахахахахах Поздрави на Клеопатра от моя Бубитопчо хахах smile

Фани
, браво на твоята in-law... Моята in-law прави само макарони и баница за закуска.. Баница със сирене ненавиждам.. Макароните ги прави със запръжка от червен пипер.. Имам зверски киселини после.. Ама от 5 години все това е закуската.. Мъжа на дъщерята много ги обича тия неща и няма значение, кой друг яде и кой не.. Като не ядях никакво месо, направо ми беше неудобно да ходя у тях.. Седмицата преди да отидем се звънеше нон-стоп, за да ме питат е сега с какво ще те храним, как едва ли не съм щяла да оцелия при тях.. Викам имам запаси, споко  pardon
« Последна редакция: октомври 01, 2015, 11:13:18 от alexandrova_90 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines