Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 05:48:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 249857 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #405 -: октомври 14, 2015, 16:42:22 »

Момичета, не съм чела назад влизам да кажа новина която Мариолка сподели във фейсбук...

имаме още една бъдеща мама - Пандииии Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo

Да ни е жива и здрава и леко да бременее

много сте изписали и нямам кога да изчета всичко, но много се зарадвах за Пандето
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #406 -: октомври 14, 2015, 16:49:12 »

Ехеееее мноооооого хубавоооооооо  heart heart heart Хайде да се увеличават рязко мамите за 2016-та   Girl_hide

Панди, ако четеш - честито  give_rose Леко и мързеливо да мине всичко Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 14, 2015, 17:12:06 »

Привет от мен  danceg

Ина, добре че беше една моя приятелка, за да разбера аз що е то нощница за кърмачки. Та затова мога да си представя и роклята как би изглеждала.  Wink
Поздравление за дебата, в който ще участваш. Сигурна съм, че ще се представиш страхотно.  blum

За фантастиките - Междузвездни войни никога не съм гледала и никога не мисля да го правя.  pardon
Аватар се опитах, гледах го, но не съм особено впечатлена. Като цяло този жанр не е за мен.  smile

За Анандито - аз го гледах преди, но от няколко месеца не съм. Иначе и аз знам какво ще се случи напред в сериала. В един друг форум си има тема и там момичетата пишат много интересни неща.
По принцип изобщо не искам да знам финала на някой филм, сериал или книга. Убива ми се цялото желание да гледам/чета. За Малката булка научих случайно и малко ме е яд.

И аз гледам Биг Брадър, ама като няма какво. Досега май няма сезон, който да съм пропуснала. Знам, че е пълна глупост, но поне се забавлявам.

Тази вечер и ние ще гледаме волейболния мач. Стискаме палци на нашите момчета.  smile

Уфф много ми е тъпо така като не мога да ви чета и да пиша през деня.  angry
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: октомври 14, 2015, 17:34:33 »

Ейй, знаех сии! Пандичка, честито. Тайно те подозирах заради един друг форум, но не смеех да ти пиша.
Фери, стискаме палци да си се представила повече от добре.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 14, 2015, 19:01:19 »

Добре де, разкрихте ме Wink

На бързо по темите - волейбол гледам, фантастики не гледам, театър обичам, ама балет повече.

Италия не ми е много любима, за Париж - знаете. Тони, онзи ден гледах Антъни в Рим, направо си ви представях как обикалята с него Wink

Свекърва, как на време ми се включваш с тези съвети, а  Wink blum И моя мъж знае за теб и пита за теб. Той на бебето му вика невъзвръщаемата инвестиция от самото начало  tease 

А аз малката булка и без да я гледам по край вас се чувствам в час. Випа и аз го гледам, когато издебна, че ММ се дразни, ама пък вчера той много се изкефи как Джино нахрани Луна, пардон, г-жа Борисова lol

И да, може да ми завиждате, защото Калоян е прекрасно дете, направо съм запленена от него  heart heart heart heart heart heart heart heart heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 14, 2015, 20:24:24 »

Панда, честитооо!  Bravo

Много се радвам на всяко форумско бебе,  особено на по-старите съфорумки!
Лека бременност и късмет!!!

Свекърва , знаех си аз,  че теб трябва да търся за съвет в трудни моменти с момчетата!   give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #411 -: октомври 14, 2015, 21:09:48 »

За брадъра - тая година го пропуснах. с мечи наваксахме със сериалите.
Никога не см се кефила на комикси и супергерои, ама ей на - и Supernartural, и Arrow,и The Flash - всичко се гледа. Че даже и ми е интересно. За по между другото се гледат  Scorpion и The Big Bang Theory, а напролет си чакам Game of thrones
Макар че сега гледаме House of cards с Кевин Спейси - е това е сериал! Мноооого ме запали!

Абе ние сме големи маниаци на тема сериали хахахах

Панддееее - раздуй малко деееее! Какво стана, как разбрахте... дай малко храна на нас бедните душици, тръпнещи в очакване
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 14, 2015, 21:56:49 »

Панде, аз изчаках сама да потвърдиш тази прекрасна новина. LOVING
Честито! Много се радвам за теб. Пожелавам ти спокойна бременност и едно сладко бебче на финала. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 15, 2015, 07:47:19 »

Ха, добро утро  tease

Първо.. Честитооооооо, Пандееееееееее  heart heart heart heart heart heart Безкрайно се радвам! Леко бременеене и много успешен финал.. Представям си те като невероятна майка.. Наистина!!!!  give_rose kiss2

Второ.. Да честитя снощната победа на волейболните ни национали на всички... Беше невероятно.. Никога не съм виждала толкова много българи на едно място, които да се обичат.. Прегръщахме се с напълно непознати в края на мача!!!  shok yahoo Залата щеше да се срине, а моментът, в който разбрахме, че на Ники Пенчев втория му баща (който явно е страшно важен за него човек) е починал в навечерието на мача, накара всички да започнат да скандират името му, а след това и да изпеем Химна с пълни гърла.. Залата щеше наистина да се срине  girl_impossible Няма как да не съм влюбена в магията на този спорт..

Още по време на 2рия гейм написах на Илиян купи ми билети!.. А той ми написа - няма нито един  Oh my ...
Изпаднах в ужас и до 1часа, след като се прибрах съм обновявала по 1010393 пъти страницата, за да се докопам до 2 билета! на различни места за мен и братовчед ми.. Имаме и за полуфинала и за финала! Моля се да стигнем до финала, момчетата го заслужават.. Владо го заслужава!!!

Много се ядосах, защото отново типично българска организация без малко да провали всичко.. Ние си бяхме купили билет за деня, т.е за 2та мача първия Полша-Словения; 2-рия България-Германия, като местата ни бяха едни и същи. След като изгледахме поляците в най-слабия им мач, който гледам.. По мегафоните обявиха, че тези които имат билет само за 1вия мач, трябва да напуснат, а тези с целодневни могат да останат на местата си.. Ок, значи оставаме  pardon Дойдоха провериха ни билетите.. Изгледахме загрявката на момчетата и тн.. Залата се напълни в последните 5 минути, типично по български, ние не знаем, че трябва да сме на такива събития поне 15-30минути по-рано!!!! Как да е.. Ии вече Химнът на Германия.. Идват едни 8 човека и имат същите места като нашите, но са платени само за нашия мач с начален ча 20:45  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... ДУБЛИРАЛИ СА БИЛЕТИТЕ!!! Направо побеснях.. Отидох с едно момиче от компанията и показвам билетите на стюард.. "Ами случва се, целия сектор А1.3 е запазен за такива грешки, сега ще се преместите и ще ви настаним там"  shok Местата бяха по-хубави спор няма, но въпреки явно много грешки и преместени хора, останаха поне 50-60 или повече места празни!! А отвън имаше хора на опашки за билети! Билети, които не са пуснати в продажба, защото не е намерил никой кадър човек, който да им направи системата на сайта  girl_impossible

Помрънках си.. Но победата е най-важна и на Панди бременността, така че  Yes danceg danceg

Прекрасен ден!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 15, 2015, 07:58:29 »

Добро утро!!!



Честита победа!!!
Атмосферата ми напомня далечната 1994......

Късмет и дано имат силата и спортното щастие да станат шампиони!

 Offtopic
Докато пусна това кафе.... моето изстина  huhhuh.gif
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #415 -: октомври 15, 2015, 08:07:51 »

Благодаря Тони за този зареждащ разказ сутринта.

Благодаря и на Мари за кафето.  give_rose

Да питам аз майките кьрмачки (Фани и може би Мари?): колко пьти сучат вашите деца нощем?
Имам чувството, че София денем я сукне, я не, но пьк нощем ми дава за душата - всеки 1,5ч - 2ч иска да цока, което ми прави около 5-6 сьбуждания нощем.

Та, опит? Сьвети? Мнения?

Кафе и от мен:

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #416 -: октомври 15, 2015, 08:18:41 »

Добро утро. Wink

Пандааааааааааааааааааааааааааааа, честито, сладурче!!!! Бързо разказвай, искаме да знаем повече, не трай, щом вече си разкрита. Желая ти лека бременност kiss2

Пия кафето и се прозявам...Днес бях събудена към 6:30 от желание за любов...какво да правя събух гащите полузаспала... И после тъй като съм на работа чак от 10:40 реших пак да си дремна...сега съм като утепана след тоя кратък втори сън, никога не се спи пак след събуждане, никога никога! smile

Междузвездни войни и аз никога не съм ги гледала... Харесвам фантанстика много, даже ми е любимия жанр, ама премерената фантастика, която да те накара да си помислиш, че моооооже пък и да е вярно. "Аватар" го гледам всеки път като го пускат по ТВ, харесвам си го. Любимия ми филм е "Ефектът на пеперудата"!!!!  heart

Ананди на мен ми е много сладка как се влюбва в Шив. Не го гледам редовно, ама като се сетя и правя разликата между това колко сериозна и умислена беше преди, а сега му се усмихва, гледа го в очите...  heart


Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 15, 2015, 08:28:10 »

Ина, и аз търсих картинка на майка с бебе и кафе, в чест на Панда,но батерията ми падна бързо...

Та благодаря за твоето кафе.

Да и аз съм от кърмещите мами. Той отговорът е за друга тема, но пък имаме бъдещи майчета тук, така че...

Същата история е и при мен. От 19.30, когато си ляга, до 24ч, когато аз лягам, иска да яде на 1ч-1.5ч.
След това му изтървам края, понеже спи при мен. То всъщност това е причината да е при мен, иначе просто не издържам на безсънието.
Ползвам нощница за кърмене и може да се каже човекът се самообслужва...
Решение нямам. Все чакам да мине този период, но...... не минава.

Нямаме залъгалка и от шише с биберон нищо не приема.

През деня на 2-3 часа хапва. Имаме и две храненията с пюре, но няма напълно заменено хранене.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #418 -: октомври 15, 2015, 09:02:29 »

Да, вярно е за друга тема. Но като отворих да чета нали това ме болеше, та писах тук.

Сега да ви кажа друго какво ме боли. Тая смотана рокля на Елза я дебна от миналия януари и я нямаше. Има кавьр версии, ама са много кичозни и зле направени. Марта ни врьнкаше за Хелоуин, че иска роклята на Елза. Оня ден отварям сайта на Дисни и О, щастие ! Роклята на разположение. В ентусиазма си веднага я порьчахме, ама не размислих както трябва и порьчах 5-6 години. После видях в коментарите, че вьрви малка, което значи, че сега ще й е тамьн и край. Веднага пратих сьобщение да ми сложат не 5-6, а 7-8, но понеже това става в сьбота, ми отговарят в понеделник, че порьчката вече е приготвена. Явно там кьдето получават сьобщенията и там, кьдето приготвят порьчките не е едно и сьщо място.

На всичкото отгоре, ей го вече е четвьртьк и още не сме я получили, а ни трябва за утре. И в сайта им линка за проследяване не работи  GROAN Разочарована сьм от качеството на услугите им.

Та ако не дойде до обяд, ще ми се наложи да се вдигам и да ходя до Париж да я купувам от магазина на Дисни. Ще стане страшна набутвация; хем пари за доставка сме платили, хем ще платим, за да я вьрнем, хем билети отиване и врьщане до Париж ще трябва да плащам. Та ще ми излезне 15е по-скьпа. Може да не ви се вижда кой знае колко 15е, ама са пари хвьрлени на вятьра заради едната глупост.

Най-ме е яд за размера.

Та така, Тони дебне новия 6S, ние дебнем роклите на Дисни… Кой каквото го сьрби  girl_haha
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 15, 2015, 09:09:22 »

Ина, дребни болки са това give_rose

Не, че ти омаловажавам проблема, напротив, аз съм в същото положение и много добре знам за какво говориш.
И все пак.....
Аз на твое място бих се примирила с размера и толкова. Виж това, че няма да дойде навреме е неприятно NO
Но иначе...., дали интересът на Марта ще е толкова траен, че да израсте роклята и да се ядосваш за размера?

Ти си знаеш най-добре разбира се, но според мен не бива да се хабим толкова за материални неща.

Аз в твоята ситуация, ако си скапя настроението заради това, ще съм крива и ще стъжня деня на децата и за какво.... , защото се ядосвам, че няма да стане нещо, с което да зарадвам едно от децата....Малко омагьосан кръг се получава.

Философствам си аз така, но съм същата blush
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines