Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 01:35:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246635 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #360 -: октомври 14, 2015, 07:29:57 »

Моля, извинетии blush Ето и котарак на десен, барабар с млад мъж, цъкащ на таблет Wink. Предпоагам, че са мъжки, не съм убедена. Котката е с голяма глава, а ръцете са леко космати и възлести при по- обзорно наблюдение.
Фантастиката я изчетох до 6-7 клас и се пренаситих, та сега и филми с такава тематика подминавам. За срамотиите гледах едва миналата година Аватар. Междузвездни войни следях за да съм в крак с децата, че те можеха да ги декламират, дето се вика. И при нас липсват електронни джаджи. Родният гледа на лаптоп само мачове, времето и новините иначе даже ползва моите пощи и профили из социалните мрежи, с изключение на този Wink Синовете не зная как прескочиха периода на електронните игри crazy. Е, имаха  Фифи и те, разни ферми с боровинки с ужасни звуци, ама не е било като при другите да осъмват на компа. Сега пък като са по цял ден пред екран, гледат да си пестят очите.
Ина, къде ще се провежда този дебат? Ателиетата при вас безплатни ли са? Френските майки ходят ли на такива места? Интересно ми е при толкова късо майчинство дали намират време и за това.
Днес времето пак ще е за любов. Довършвам жилетката на Мон ЛилИ и се прехвърлям на моя гардероб. Имам две поли, започнати от миналата година за довършване. Изобщо, опитвам се да се мотивирам, че творя нещо Wink


* сиво2_n.jpg (51.48 KB, 404x303 - видяно 1793 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: октомври 14, 2015, 07:35:23 »

Добро утро smile

Джос, аз съм изпуснала, какво е станало с татко ти, но искрено се радвам, че е добре. Леко възстановяване  heart

Ина, в България са тез ресторанти.. Де да бяхме в Италия пак  pardon То и в България хората от другите градове, извън столицата не ходят много по театри, защото просто всичко се играе тук.. Спомням си, докато живеех във Враца с каква охота ходех по представления, не пропускахме нито едно (това са 5-6 представления за година!). За интересните постановки билети почти нямаше, добре че имахме познати, да ни уреждат  girl_impossible Така беше и докато живеех във Варна, има повече постановки, но да се доредиш до билети.. Никога  sad

Сега гледах, че Камен Донев ще има представление на 29.11, по което имам някаква адска истерия "За Сватбите" се казва.. Еми билети няма от 2-3 месеца, а в момента някой хора си продават техните за 100-150 лв  Oh my ... Аз така и не съм гледала нито една негова постановка.. Все късно разбирам и няма билети  GROAN

Днес България е волейбол.. Силно се надявам да не тръгнем с големите кошници, а после да останат празни.. Нямам търпение да мине деня и да съм в залата вече  yahoo

Хубав ден на всички  give_rose

Нов отговор.р.р.р.р.р..р.р
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: октомври 14, 2015, 07:39:26 »

Хихи, свекс аз пък не съм ги гледала нито Аватара нито Междузвездните. Обаче Анандито хептен откачи и с тоя свински грип. Как мислиш    - пак с Джагдиш ли ще я съберат? Мен другия по-  ме кефи!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #363 -: октомври 14, 2015, 08:09:10 »

Хехе, то наистина излиза и от категорията на научната фантастика сери яла. Първо натръшкаха цялото село от свински грип, после го излекуваха само с кърпа на челото за няколко дни. Поне маски да носеха, на нещо да научат хората Wink И пак Дивали ще празнуват, за четвърти път ще им гледаме церемониите, да ги затвърдим.  blum Не вярвам да се събере с Джагдиш, дава вид на поумняла. Пък и нали той се преструва и Гаури е бременна. Бе щом и племенникът се отказва от тази боза...Сега ще има драма с лелята, докато и тя не хареса Ананди Wink. Освен това ми е интересно защо вкараха във филма и братовчеда, син и.
Може да съм проста, ама гледам ВИП Брадър. Предимно за да се смея после на Господари на Ефира.  danceg
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: октомври 14, 2015, 08:16:13 »

Добро утро..

При нас е мрачно, дъждовно, само за спане  sleeping

Тони правиха вчера операция на баща ми на едното око, като се възстанови ще правят на другото..

Фани и аз го следя този филм с интерес, защото ми е интересен живота на индийците.. Та Джагдиш ще се ожени за друго момиче, Ананди и Шив ще имам близнаци, тримата ще станат приятели и ще помагат на селото, Гена и Васант ще имат още едно дете..
Забравих, Ананди ще я сменят с друга актриса, защото когато са снимали филма тя се е изпокарала с всичките си колеги, винаги си е забравяла текста и е закъснявала за снимките..
Иначе в реалния живот скоро Ананди ще се омъжва..
« Последна редакция: октомври 14, 2015, 08:18:57 от djosi » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #365 -: октомври 14, 2015, 08:30:23 »

Леле, тази снимка с котката Oh my ... Ако котакът не беше толкова кльощав, щях да кажа, че това е нашият. Е, този дето уж е наш, ама свекървата се грижи за него. tease Дъртичък е и ще му е тешкън голямо местене. pardon
И аз не съм фен на фантастиката. Е, гледала съм например Матрицата, ама то кой ли не е. Там ми хареса, че има нова хореография на движенията, която после се скапаха да я копират по всякакви знайни и незнайни филми. Аватар още му се кумим вкъщи funnytooth Ама де ти това време!
Тони, тук положението с билетите е същото. Така случайно някой беше запазил два билета, а после не ги беше платил, та ние се внедрихме на хубави места на нормални цени. Това, когато ходихме на "Сако от велур". Камен Донев е истерия и тук. Моят комшия е гледал "Възгледите..." първата част над 14 пъти crazy Да взема да му дръпна един бой - от такива като него, ние плебеите не можем да не наредим за билети beating
Довечера и ние сме на вълна волейбол. danceg
Джоси, страхотни новини Bravo
Май днес ми е по-спокойно от вчера. Ама и вчера беше едно звънене и уточняване на дати и факти - цял следобед. Днес е Петковден, та следобед имам планове да съм с книжка в ръка. За ръкоделия няма как pardon
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: октомври 14, 2015, 08:41:54 »

djosi бързо оздравяване на баща ти!

Гледахме снощи "Марсианеца", много ни хареса, но ние сме си фенове на фантастиката. Мисля си, че книгата е много интересна и жалко, че не съм я чела  girl_wink ММ е голям фен на "Междузвездни войни" и чака с нетърпение новия епизод, на мен така и не ми хареса чак толкова.

И аз никога не съм гледала Камен Донев, а и почва да ме дразни това, че трябва едва ли не геройство да извършиш да се докопаш до заветния билет. Мой колега ставаше по нощите, редеше се рано сутрин на опашка и евееентуално успяваше да купи билети. Ми не е за мен това  nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: октомври 14, 2015, 08:44:09 »

Djosi, радвам се за добрите новини за баща ти.
А ти от къде знаеш за тия подробности по Сери яла? Някъде го дават по-напреднали епизоди ли?
Свекс, Луната ма изпревари - и аз не съм жИна за един мъж и мислех да му предложа на ББ?!  cray ама срещу нея нямам шанс. Нито съм руса, нито "красивна", само по откаченост мога да се меря с нея...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #368 -: октомври 14, 2015, 08:48:05 »

Абе я да идем още по- напред със сагата
http://kliuki.ws/novi-razkritiya-za-finala-na-malkata-bulka-otvlichat-deteto-na-anandi/
djosi, уби всичко детско в мен  funnytooth Сега вече ще се прехвърля окончателно на TLC.
Али, нашата хубавица сега спи и се е насукала на кравай и не мога да и снимам профила, но е като клонинг на котарака. Ще я дебна да я снимам smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: октомври 14, 2015, 08:59:12 »

Тинче, радвам се, че ви е харесал... И аз разбрах за книгата след филма, като консултантката в Технополис ми каза, търсих я да си я сваля за Киндъла, ама не я намерих..  huhhuh.gif
 Убивате ме с тоя сериал, само аз ли не можах да го загледам.. pardon

Междузвезни войни не съм гледала никога, не знам дали ще ми повярвате.. Илиян е много запален, но мен някак не ме грабват самите актьори  nea Аз не харесам ли актьорите.. не мога  sad
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 14, 2015, 09:03:17 »

Ааа, Тони ние вече се преориентирахме към Брадъра - там е истината! Я кажете има ли развитие в сагата с Бойковица?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: октомври 14, 2015, 09:04:31 »

Вчера излизахме на вечеря с двойка наши приятели и не можах да гледам, нито брадъра, нито фактора  blush
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 14, 2015, 09:05:58 »

Като хората си нямат работа, гледат сериали  girl_haha

Ами има в интернет информация, чичко Google знае, в youtube има всички серии качени ( на не разбираем език ) Четох разни статии, но по ми е интересен "Моята карма" сега малко е тъпичък, но след 10 епизода ще стане интересно..  

Тони не си изпуснала нищо важно и от двете предавания
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #373 -: октомври 14, 2015, 09:31:00 »

Тони, няма проблем, нищо не си изпуснала от сери яла. По последната информация, дето я пуснах по- горе, Нандини /дъщерята на Ананди/ ще повтори съдбата на майка си. Аз ще почакам до тогава и ще се включа, когато свекърва и ще почне да я тормози. Да се понауча на нещо  beating. Фани, ако искаш ти свиркам да обменяме опит. И Мари ще "светнем" по въпроса, че и тя с тези две момчета, дето ще и доведат две снахи......
Камен Донев всеки път казва различни неща, като се придържа към основната тема, затова го гледат по 16 пъти. Стилът е близък до този на сценаристите на Слави и на Комиците - хаплив и модерно комичен, та се харесва на младите. Не е като в пиеса на Шекспир да изпомрат всички в последната сцена Wink Дето казват моите приятели доктори, ако ви се гледат сериозни постановки, елате за един ден в болницата, ще ви стигне за 10 години...
Ми то като е днес Петковден, значи и аз нито мога да плета, нито да шия...Оф, пак ще се ходи по любов sad
Ей, просто животно, не иска да позира....


* instr.jpg (44.54 KB, 448x252 - видяно 150 пъти.)
« Последна редакция: октомври 14, 2015, 10:09:39 от svekarva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: октомври 14, 2015, 09:49:59 »

Ами ще ми се и аз да ида на поне едно представление, ама на.. Все научавам последна  crazy

Аз нали сега гледам един турски сери ял - Кварталът на богатите.. Пропуснах по бтв, ама го гледам в интернет.. Зарибила съм се, хубави са актьорите  pardon Обожавам Истанбул.. Вчера понеже хем много ми се четеше "На изток от Рая", хем ми се гледаше сери яла, хем трябваше да излизаме на вечера..  и направих егати комбинацията чеотх 30 минути.. и 40 гледах сери ял  funnytooth girl_haha smoke

Много ми се чубят днес Наталия, Мари, Миленка, Фери.. все редовнопишещи  beating

Едит: Ето да ми се посмеете малко и вие... Всичките ми приятели ми пишат или звънят, да ми кажат, че съм ЗвИздЪ  DANCE badgirl laugh lol https://www.facebook.com/TechnopolisMallParadise/photos/a.133862773479269.1073741830.132336220298591/417264068472470/?type=3&theater
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines