Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:03:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 244240 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #30 -: октомври 01, 2015, 15:40:13 »

Оххх много обичам такива завъртяни неща...ама ми се струва бая сложно за приготвяне   blush

Виви да...някак си доста йумело съм ги прескочила, нищо че съм изкарала акъла на всички  pardon

Май не съм ви казала че на нашата сватба едната ми шаферка - много близка моя приятелка, с която сме като скачени съдове - в 8ми клас седнахме на един чин първия ден (после ни разделиха обаче blush), после заедно учихме в уни, 4 години неразделни и след това по едно и също време започнахме работа в една и съща фирма...всичко абсолютно случайно...даже без да се разбираме и наговаряме всяка година ни съвпадат отпуските И местата където ходим на море  pardon Не знам как да го обясня...аз му викам съдба, явно цял живот ще сме една покрай друга...та тя нещо се харесаха на ММ с братовчед му  danceg Ама изобщо не съм го очаквала  heart Снощи бяха на среща...вече се виждат сериозно (а и двамата та,ън излизат от мнооого сложни и измъчени връзки), ама много сме доволни  danceg Вече даже ни спрягат за кумове  blum

Вики, изпревари ме  smile Да ти е жив и здрав рожденника и винаги да сте толкова близки  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 01, 2015, 15:46:33 »

Череш, да е жив и здрав татко ти.. Много ми харесва тортата с шамфъстък.. ммм  Torte  heart


Фери, аз и моята кума сме по същия начин.. Само, че вече не работим в една и съща фирма, че живеем в различни градове... Целия ми живот е с нея... Не, че ми е най-добра приятелка, ами е просто сродната ми душа и е като сестра... Не мога да го опиша.. Когато ги запознахме с кума ни, който е сред най-близките приятели на Илиян.. Бях по-щастлива от всякога.. Едния в 7-годишна връзка, другия в 6-годишна... Но привличането им беше по-силно от чувствата към гаджетата.. И вече си имат 5-годишна съвместна връзка  pardon...  yahoo yahoo yahoo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 01, 2015, 15:47:32 »

Много вкусно изглежда тази торта. Чак ми се прииска да си направя.  girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 01, 2015, 16:04:12 »

От нашата сватба свалка излезе само една, ама според мене е без перспектива. Моята братовчедка и на ММ един приятел, който живее тука в Бирмингам, а братовчедката си има гадже. Ама нещо си пишат, знам ли ги....

Чакайте да ви разкажа какъв пореден абсурд ни се случи днеска с моя мъж.
Ама това го няма и в най-тъпите комедии, честно.

Слязахме по центъра, че имахме да вършим работа и офиса, който тръсехме беше на точно супер натоварено място.  Спирка на която спират към 20 автобуса. Та, спира той на място за таксита и остава в колата, в случай на нужда да я мести, а аз слизам и ще пресичам да отида да свърша работа.
Добре ама минават 10 автобуса, изпреварват коли... и аз застанах зад нашата кола да изчакам да пресека. И изведнъж...моя мил мъж дава назад. Как ме блъсна просто не е реално. Странично ме удари (то добре че съм висока, та не ме удари в ребрата, а в горната часта на таза и крака). Обаче бая си ме засили и направо хвръхнах на половин метър от колата и паднах съответно да другата си страна. Телефони се разхвърчаха... чанти и аз пълен шок. Ударих си ръката и крака, ама нищо сериозно и се не мога да осъзная какво ми се случва. Ставам и отивам до неговото стъкло - той изобщо не е разбрал какво е станало, то докато му обясня ми мина шока. Направо... Оказа се, че просто искал да намести колата, а аз съм му останала в сляпата точка и от никое огледало не се вижда, че съм там.

Та такива истории при нас  crazy
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 01, 2015, 16:08:11 »

Е, та не е ли усетил, че е ударил нещо??  girl_impossible
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #35 -: октомври 01, 2015, 16:14:38 »

Хахха, чери, мила, знам, че не ти е смешно, ама да не ти го връща нещо за караницата по време на първия сватбен танц? Wink На отмъстително блъскане ми прилича! (шегувам се разбира се) Добре че си се отървала леко.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 01, 2015, 16:17:06 »

Не е.. и аз това го питах сигурно 100 пъти, ама аз бях плътно зад колата... в смисъл не е имало движение и удар, а директно удар. Не знам...просто... не знам как стана.

нов отговор:

Виви и аз заподозрях, че може да е искал да ме убие сега и таман за 15тата ни годишнина ще излиза от затвора.  pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #37 -: октомври 01, 2015, 17:29:01 »

Ето ме и меееен. Най-накрая успях да се добера до компютър далеч от служебния...и служебните задачи.
Октомври месец на мен ми е много студен и мрачен. Докато ноември ми е много любим и мил. Може би защото много любими хора тогава имат рождени дни.
Свекърва, на снимката се вижда едно много хубаво слънце, за жалост тази година по това време е много мрачно и студено. Не знам при вас как е , но лично аз умирам от студ.
Чери опасен шофьор си имаш. Мен смао от леглото са ме бутали и ме е боляло, та представям си те теб с колата. Важното е , че си добре и си се разминала с малко.


Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 01, 2015, 17:57:35 »

И аз умирам от студ. А ако разберете колко градуса е вкъщи, ще ми се смеете. Термометърът показва 24 градуса.  funnytooth
А аз съм с дълъг ръкав, дълъг крачол, чорапи и пуловер и съм се свила като котка. Но ми духа от аспиратора - да се оправдая. Не е включен, просто външния въздух някакси минава през него и се усеща.  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 01, 2015, 19:53:23 »

Чери, да ти е жив и здрав таткото и още поне 50г да ви радва!
Пък тортата колко вкусна изглежда..ммм smile
Егати нелепия инцидент! Това ще да е отмъщението на века, да знаеш. Надявам се да си добре и да няма нищо сериозно.

Али, на 9.10. Миналата година май не пишех още в месечните теми.  blush Беше ме срам. После ми мина. lol

menyanthe, аз съм пуснала една духалка в краката. Студено си ми е вечер.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #40 -: октомври 01, 2015, 21:10:42 »

И аз пуснах парното, че ми писна да зьзна, а и с това ветровито сльнце, дет се вика отпред пече, отзад сече, хубаво се простудих и не мога да дишам.

Приядоха ми се сладки неща заради вас, а нямаме нищичко  sad

Иначе да ви кажа за октомври, няма да повярвате, ама 4те ми най-добри приятелки (от която едната ми е кума), бившото ми гадже и една просто позната са всички родени на 13 октомври.  pardon Поне не ми се налага да помня рождени дни. С едни удар 5 заека (познатата не я поздравявам, животьт ни раздели отдавна). чак последната, която ми стана близка, като ми каза, че и тя е на 13 не можах да повярвам…  shok  crazy

Свекьрва както винаги изби рибата  prepare-fish

На Мениант браво, а на Сериз ужас направо !!! Егати случката ти се е случила, слава Богу, че си добре !!!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 01, 2015, 21:26:13 »

Вики, странна случка, но важното е, че си добре...ще има какво да разказвате на внуците. Започвате рано да трупате семейни спомени. Wink

Чак сега като писа Ина, се сещам, че и ние от месец сме на отопление, въобще забравям за него.... pardon

с това ветровито сльнце, дет се вика отпред пече, отзад сече

Много интересен израз, за първи път го чувам good

Оправяй се бързо! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 02, 2015, 07:37:21 »

Добро утро.. Краят на работната седмица  yahoo

Толкова положително се заредих вчера на кафенцето с Миленка и Наталка, че пак съм с хубаво настроение.. За жалост от работната атмосфера и постоянните промени, които трябваше много отдавна да се направят.. Някак имам чувството, че сватбата и медения месец са били преди повече от 6м.  huhhuh.gif NO
Но момичета супер сте.. Да ви кажа, най-много ми беше приятен Бобчо, ама вие няма да се сърдите... Чаровник е  heart heart heart heart heart heart

Череш, много неприятно.. Радвам се, че си се разминала без някакви сериозно последици.. Големи сте шемети и някак очаквам всичко, което разказваш.. Трудно ще ме изненадаш.. Адски колоритни и сладки сте ми kiss2

В нас пък е много топло.. Аз ходя по едно пеньоарче сатенено.. Илиян се разкарва по тениска.. Но ние сме кукувци и в зимата на -15 в нас е не повече от 21-22 градуса и сме по тениски.. Майка ми понякога като идва и сме забравили да усилим парното, заради нея.. Стои с якето, докато се стопли  crazy  blush

Днес отиваме към Враца.. Ще правим лютеница  pardon tease

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 02, 2015, 08:17:39 »

Добро утро! Верно захладня. А аз от 2 дни нещо съм се схванала. Мажа яко конския кестен. Та снощи съм поспала.
Ох, Чери, Господ те е опазил направо! Дано не стават повече такива инциденти! Да ти е жив и здрав таткото. Моят е на 56. Случката ти с колата ми напомни - преди 4 години претърпяхме лека катастрофа с колата. Нищо особено само колата се подхлъзна и се завъртя, ударихме се в мантинелата. Докато се въртяхме, въпреки че беше за секунд, през главата ми минаха следните мисли:
Вариант 1 - аз умирам мъжо остава млад вдовец - ох, ще го убия!
Вариант 2 - той умира овдовявам с малко дете - пак ще го убия!
Вариант 3 - двамата загиваме и детето остава сираче - е вече и на оня свят ще го убия diablo
На следващия ден имахме анализ на "Франкенщайн" на Мери Шели. Разказах им историята от предния ден и заедно стигнахме до извода, че във всеки от нас живее частичка чудовище. От нас зависи дали ще го убием или ще станем убийци.
Ох, пак се отплеснах!
Лек ден ви желая!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #44 -: октомври 02, 2015, 08:21:38 »

Добро утро и от мен  give_rose

Вики, наистина неприятно, ама добре че са ти дълги крачетата  blum И както каза Тони, май не можете да ни изненадате с нищо вече  pleasantry

Ох не ми говорете за топлинка...ние още си нямаме котле (другата седмица трябва да го докарат) и сега сме с един конвектор ама на мен все си ми е студено  crazy Снощи си слагахме аксесоарите в банята и я мих до 1 часа и сега съм труп  girl_impossible Иначе си сефтосах мултикукъра, правих ориз със зеленчуци и пилешко...малко бавно стана, ама иначе доста вкусно  good  По ето тази рецепта: http://the-loves-green-kitchen.blogspot.bg/2014/08/blog-post_62.html, само малко си спестих соса от барбекю, че ми се струваше като манджа с грозде и го замених с разни други подправки, но пак се получи добре smile Следващият път мисля да е нещо по-манджесто, може да пробвам на Тони яхнията  Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines