Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:59:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246627 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: октомври 09, 2015, 11:23:55 »

Фери, кофти транспорт  shok До нас минават на 3 мин, пеша.. 4 автобуса, 2 трамвая и сумати маршрутки  Не ги използвам, ама имам колежки на работа, които идват от Студентски град с автбоус, от Левски Г с автобус, което си е на другия край на София.. От Надежда с трамвая.. До центъра се стига за 5 минути с колата има как и с градски траспорт и многооо по-бързо, отколкотоо когато живеех във Витоша (където само един 102 върви) nea Илиян, когато му е счупена служебната кола ходи на работа до хотел Плиска с маршрутка(има даже право на избор между 2, които ходят до там) за 20 минути в най-големите задръствания, с колата стига по-бавно .. И аз си мислех преди, че не е уреден траспорта, ама от траспортна гледна точка, детски градини, парк, хипермаркети (всичко без ХИТ).. Просто е супер..  pardon Жалко, че ми трябваше почти година да се съглася с Илиян да си купим жилище тук..
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: октомври 09, 2015, 11:30:16 »

Ехеее... писали наште та се забравили smile

Първо добро утро!

Второ - Честит рожден ден, прекрасна Нат! Бъди щастлива. Няма как и моето пожелание да не е свързано с хубавата точица - леко и безпроблемно да е всичко.


Трето... Свекърва  funnytooth funnytooth funnytooth Направо се чудя как ти идват на акъла.

За зъби си говорите - аз имам малко изместена захапка, а сега имам и мъдреци. Та си захапвам бузата и цялата съм в рани, трябва да ги извадя, щото е много турдно и да ям и да говоря. Обаче не го направих докато бях в БГ щото баш преди сватбата да си вадя зъб... не беше много умно, след нея пък не остана време. Ще търся вариант тука да ги извадя.

Тони, на теб честита придобивка! Много златни и розови моменти да си снимаш с нея.

Друго знаете ли какво забравих да ви кажа. Че за свекърви не сме си говорили отдавна. Аз моето свеки я питах как иска да се обръщам към нея. Тоест не точно я питах, а по-скоро и съобщих. Вечерта на моминското аз хвърчах да се оправям и я помолих да ми изглади роклята, докато се изкъпя. Ама я хванах с изречението: Лили, може ли да те помоля да ми изгладиш роклята? След което от вътре ми дойде и викам: Ти нали не се сърдиш, че по име се обръщам? Просто така съм свикнала и ми е най-лесно.
И тя: Аа не, не...разбира се, както ти е удобно.
Та това беше разговора.
А всъщност беше провокиран от предните дни, докато бяхме в СФ и тате на майтап едната вечер повдигна въпроса пред Теодор и му вика:" Абе сине, мене в работата ме бъзикат как ще ми викаш сега..."
И почнахме да се шегуваме по темата и да се смеем, та леко я отклонихме, при което тате: "Е аз пак не разбрах как ще ми викаш. Ама бъдете живи и здрави, само баба не ми викай"  lol
И така...
Оо тая сутрин се отплеснах.


Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше. - отивам да чета
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #227 -: октомври 09, 2015, 11:41:26 »

Хаха Тони...явно аз не съм съвсем запозната...но такива са ми скромните наблюдения  blush И аз така си харесвам Дружба (където са нашите)...има си всичко на пешеходно разстояние + метро...големи, прави улици, много места за паркиране...10 мин до центъра с кола, 20 с автобус (малко реклама да направим на кварталите си) и си ми беше песен...а сега  shok Много ни е тегаво това пътуване  cray Ама ние сме си на село де, както казва една съседка  pardon Но...с всичко се свиква  blum

Вики, и а зна моята ѝ викам просто Марго, а на мъжа ѝ - Краси...доста по-лично ми е Wink Мама вика на свекървата майко...е не мога да си обърна езика...какво да направя  pleasantry Иначе другата ми баба (тъщата) е Ленче (вуйчо ми) и Баби (тати)...та така Wink

Аз имам липсващи мъдреци (просто ги няма)...иначе са ми доста здрави зъбите слава Богу  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #228 -: октомври 09, 2015, 11:58:20 »

Айде, сега вече добър ден!
Хахахах, ние пак имаме повод за празник blush На днешния ден се сгодихме официално. Получи се по-голям празник, отколкото очаквах. Може и да разкажа в темата за годежите. Спазихме някои традиции, а други си ги направихме по наш си вироглав начин blum
Сега се боря с техниката да се свържа с майка и да я подкокоросам да сме у тях тази вечер. Хем ще гледаме и волейбола, а и да си допием узото от преди 3 дни.

Ина, понеже имам близък приятел в Париж, той беше втрещен от броя на чернокожите братя. Г-н Пишок трябва да го има във версия с по-матов тен, че иначе ще си е дискриминация. Картинките ме отвратиха и мен Shrek Сталин го познах от портрета, видях Буда, а луканките ще са балканско изпълнение. Посмях се и на Червената шапчица, която храни вълка, а бабата топли чаршафите.

Ама бъдете живи и здрави, само баба не ми викай"  lol

 laugh laugh laugh
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #229 -: октомври 09, 2015, 12:00:33 »

Леле бях забравила какъв смях става тука... Липсвахте ми

Тонка питай моля и ми кажи smile

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #230 -: октомври 09, 2015, 12:08:23 »

Мьдреци нямам отдавна. Зьбите ми не са здрави, но не са и недогледани. Когато е трябвало сьм си ходела спокойно и сьм лекувала.
Миналата година Мастера (+ бременност) ми разказаха играта. Всяка вечер заспивах с шоколад в устата и не миех.

А на тоя зьб историята му е следната: точно преди да заминем лятото на Италия, докато ядях, в каймата имаше кокалче и стиснах на него адски силно. Оттам ме проряза ужасна болка и цяла нощ не спах. На другия дем отидо по спешност. Моя зьболекар го нямаше и го заместваше един сьвсем млад тип.

Направи 2 снимки, каза че нищо не се вижда на тях. Изглеждало всичко да е ок, обаче понеже зьба беше преправян и напластяван многократно, предложи да го отвори, да го почисти и да направи единна пломба. Това и сторихме.

Докато бах в Италя ме боля през цялото време. Пьрвите две седмици много, после по-тьпо но постоянно. Остана силно реактивен на студено и вьобще не можех да ям на тази страна.

Щом се вьрнахме пак отидох - било пост-оперативна чувствителност, защото на моята вьзраст не било като на 20 годишните и по-бавно зараствало.

След още 2 седмици пак отидох - призна, че не е нормално още да ме боли и ще го отворим, но секретарката му е дала само 40мин, които не му стигат, да взема рдв за 2 часа.

След още една седмица имах рандевуто и ходих даже сьс София, защото беше твьрде дьлго. Направи 3 снимки, всичко изглеждало ок на тях. Не разбра от какво е. Отвори го, работи го, затвори го и каза, че ще сьм ок. Страх ме беше да ми мина упойката…

Като мина много ме более венеца, че беше помлян просто. като ми мина венеца след една седмица, установих, че зьба още ме боли, една рьпа постоянна болка, която ме хваща вече и отдолу и се качва и кьм ухото  nea

Звьннах и исках рдв с моя лекар, а на сьс заместника. Ама моя бил чк в понеделник в кабинета…  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
И сега чакам.

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #231 -: октомври 09, 2015, 12:16:22 »

А и да добавя: те като вземат да питат за болката и излиза, че вьобще не ме боли. Например: цяла нощ ли не можахте да спите? Ми не, то си ме боли, но не ми пречи да спя.

Колко пьти ви се наложи да пиете долипран? Ми николко, аз тьрпя, на се хвьрлям веднага на болкоуспокоителните.

По скала от 1 до 10, колко ви боли, ако 10 е раждането?  crazy 2, ама вие сте мьж и не знаете какво е да се ражда  beating

Та така излиза, че болка реално нямам, само дето е вече 3 месеца  diablo

Кой каза горе за микропукнатина? И майка говореше нещо такова, може и точно това да е. Обяснете ми по-подробно.
« Последна редакция: октомври 09, 2015, 12:43:31 от inaxastra » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: октомври 09, 2015, 13:30:04 »

Инче на мен на такова ми прилича, даже понякога по снимките не се вижда, ако е много фина. Той как ти е човъркал зъба толкова дълбоко без да го умъртви и после?Обикновено тук умъртвяват нервите,ако има подобна ситуация и не могат а разберат защо има болка постоянно. После тоя нерв има да те дразни не 3 месеца,ами....
Али, честит празник и на вас. Ще ми е интересно да разкажеш за годежа.
Фани, 11 седмица.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #233 -: октомври 09, 2015, 13:50:36 »

Забравих да кажа, че се радвам, че Миленка се появи отново. Сега чакам Еми.
Някой попита за филм за пътуване - спонтанно ми изниква в главата "Високо в небето". Много ме беше впечатлил. Очаквах да е по-лековат, а то се оказа супер сериозен филм.
Тони, честита придобивка! Да си я ползваш за разговори с хубави хора smile
Пожелайте ми успех с разговора с шефовете. smile Ако си взема почти цялата отпуска, ще съм чак след Нова година на работа. Устройва ме идеално!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #234 -: октомври 09, 2015, 13:55:14 »

Инчеееее...егати сагата с тоя зъб като гледам  girl_impossible Дано най-после се намери някой кадърен да го оправи, че какво беше...зъб, пръст и г*з най-болят  NO

За филмите...аз съм фен на Уди Алън...ако не си ги гледала Wink

Али, успех  give_rose И аз тия дни се бях замислила за Еми...Искам и аз разказ за годежа Wink

Нат, нищо не казваш ти почти как се чувстваш smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #235 -: октомври 09, 2015, 14:34:11 »

По скала от 1 до 10, колко ви боли, ако 10 е раждането?  crazy 2, ама вие сте мьж и не знаете какво е да с
 ражда  beating
  lol
Кофти работа, дори и на 1 да те боли.
Напомня ми за една ситуация, която няма нищо общо с тази. Меря едно шушлеково яке и Родния казва: "Не се ли чувстваш като в презерватив?" Аз: "Ми не знам, не съм била х.у..."  lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: октомври 09, 2015, 14:35:21 »

Бисери, бисерииии  funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 09, 2015, 14:43:34 »

  lol
Кофти работа, дори и на 1 да те боли.
Напомня ми за една ситуация, която няма нищо общо с тази. Меря едно шушлеково яке и Родния казва: "Не се ли чувстваш като в презерватив?" Аз: "Ми не знам, не съм била х.у..."  lol
  funnytooth funnytooth С глас се смях. Даже се кискам още.

Ами какво да кажа точно....днес, да чукна на дърво, ми е много по-добре. Почти не ми е било лошо, не съм се карала с WC-то. Та освен да се оплача...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #238 -: октомври 09, 2015, 14:50:30 »

хахахах Свекърва изригва както винаги...хахахаха

Аз пък да ви се похваля, след загубата на едно бебче (още във 2ри месец) в началото на годината, братовчедка ми сега е бременна  yahoo yahoo yahoo yahoo

Знаете ли - никога не съм имала сестра, но с нея отраснахме точно като сестри. Рядко се виждаме обаче сме много близки и говорим поне по 10 пъти на седмица по телефона ахахах С нея сме родени с година без един ден разлика аз 19,10,1988 , а тя - 20,10,1987...
Сега идва веселото - аз родих Боби на 20,05,2015, а на нея термина и е на 19,05,2016 - ще умра от смях.... Ако го роди на термин точно ще бъде страхотно хахахах

Дай Боже само всичко да е наред
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 09, 2015, 14:52:19 »

Еха, честито! Дано всичко е наред до края и да имате още много съвпадения.  heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines