Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:42:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246660 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 09, 2015, 06:53:53 »

Добро утро! Първо да благодаря на всички за хубавите думи към работата ми. Опитвам се всячески да опровергая тезата на мъжо, че ходя на работа "да си разхождам новите дрехи"  girl_wink Бъзика ме с това главно като говприм във връзка със заплатите в държавния сектор. А пък аз отговярям, ако толкова го дразни работата ми да ми направи още 1 дете и тогава ще си седя в нас и ще си въртя дома и гледам децата  blum пълни глупости - няма как да стане при мен ако ще 7 деца да имам. Много пъти съм се чудила на домакините. Ако съм аз по 100 пъти на ден ще ме фаща съклета.
Миме, знам че е много трудно постижимо обаче им тегли мислено една дъъъъълга  Yes Когато затвориш 1 врата се отварят 2. Като се сетя едно време преди да започна в това училище толкова ми беше тъжно, че не ме назначиха на постоянен трудов договор в т.нар. Елитна гимназия. Оказа се, че не е зящото не съм достатъчно добра за там, а просто не ми стигаха връзките - нормално все пак бях селянчето от Делиормана  pardon а то било за добро. Направо ми изписаха вежди като се опитваха да ми избодат очите. Убедена съм, че ще намериш нещо много по-добро!
Ина, вчера си била много забавна, Свекс и тя. Ти да вземеш да направиш рокличка и на "Мон Айше" кат си толкоз сръчна. Аз съм с 2 леви крака направо. И аз многп харесвах тия кукли на булчинските коли. Сестра ми имаше парцалана с гумени глава и крайници. Имаше великолепни руси опашки. То пък взе че на мода дойде прическата "депеш" - нещо като черта с подложка. Като взехме ножиците с приятелката ми и я офъкахме  blum и после цял ден убеждавахме систъра че "то това е коса, пак ще порасне"
Фери, аз как мога да си даря косата, ако искам?!
Трябва да ви изровя снимки от Хелоуините през годините. Откак съм даскал по Инглийски го празнуваме с учениците, с Кари.... Тая година не съм й измислила визия още.
И още имаше за казване, ама забравих. Отивам да видя Кико. Стискайте палци още 24 часа да закрием визитата подобаващо.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: октомври 09, 2015, 07:58:07 »

Добро утро и от мен smile

Първо да честитя и тук рождения ден на прелюбимата ми Наталка  yahoo yahoo yahoo yahoo
Бъди здрава, успех в начинанието да бъдеш майка, в което съмсигурна, че ще си повече от добра! Направо те чувствам като част от живота си.. Все едно винаги си била тук pardon heart heart heart


Снощи ходихме да гледаме Марсианецът най-после.. Много ми беше интересен филма  good good Да разкажа съществото,. обаче... От днес, някой от вас знаят, излиза прословутия за мен Iphone 6s rose gold.. Илиян го беше поръчал от Istyle, които са риселър обаче и са нямали достатъчно бройки, та ми каза, ще го имаш за рождения ден, просто не от 1-вия ден, когато излезе в България.. Викам ОК, въобще не държа да е на първата минута.. В крайна сметка си имам работещ, прекрасен 5S pardon Обяснява ми как го нямало никъде розов и тн..  Вчера, обаче ме накара за запазя билети за Парайс мол, обикновено не ходим там, защото самото кино не ни допада и не е много конфортно.. Оообаче ми излезе с номера, че е да занесем на ремонт Робота за почистване и аз се хванах..  pardon Изгледахме филма и тръгвам към асансьорите, а той ми обяснява.. "Не, не ела да минем по ескалаторите, гледай колко хора чакат за асансьорите, пък и не сме на тази част на паркинга..".. Съгласих се и слизаме, по едно време хоп пред технополис се озоваваме и той влиза  shok Аз направо на 7-мото небе... Толкова се е постарал, за да ме изнада и го е поръчал и там...  heart 
Искаха дори да ме снимат.. Аз като чух викам абсурд.. В крайна сметка ме снимаха само за тяхната фейсбук-страница.. Рошава, след филм... Ужас.. Наистина, обаче имаше хора, които са дошли до мола, само заради това да си купят новия Iphone в първата минута през нощта shok Мислех си, че са само митове  crazy


Хайде целувки и хубав дъждовен ПЕТЪЪЪЪЪЪЪЪЪК  tease
« Последна редакция: октомври 09, 2015, 08:14:06 от alexandrova_90 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 09, 2015, 08:27:27 »

Извинявам се за втория пост, ама какво е станало, че всички се ядосвате за Мимето? Знам последно, че е на ГД в банката и беше на интервю за работа в една фирма? Пропуснала съм нещо  huhhuh.gif sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #213 -: октомври 09, 2015, 08:51:07 »

Влизам само да честитя рождения ден на Нанситка give_rose Бъди здрава и много щастлива! Предстои ти една прекрасна промяна в живота. Нека й се насладиш максимално и да ни зарадваш и нас с едно хубаво бебче!
Ще ви чета по-късно, че сега баба ми дойде на гости danceg
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #214 -: октомври 09, 2015, 09:00:56 »

Нат, честит рожден ден !!! Най-хубави пожелания и приятно изкарване  heart heart heart

Аз пьк няма да пиша, защото ме боли зьб и сьм сериозно недоспала. До после  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: октомври 09, 2015, 09:15:35 »


Минавам да почерпя за РД.
Тонии, много си бърза kiss2  Нищо не е станало с Мимето. Ядосва се, че са назначили друг човек на ТД преди месец-два, а нея я викат само за ГД. Та е кофти ситуацията  nea
Благодаря на всички за пожеланията.
Инче, да ти се оправя зъбчето вече....снимка правихте ли му? Да не би да има дълбока фрактура и от микропукнатината да ти прави такива болежки? :/ Гушки!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #216 -: октомври 09, 2015, 09:29:23 »

Извинявам се за втория пост, ама какво е станало, че всички се ядосвате за Мимето? Знам последно, че е на ГД в банката и беше на интервю за работа в една фирма? Пропуснала съм нещо  huhhuh.gif sad
Ядосвате не е точната дума, опитваме се да и съчувстваме, когато е изморена от гадната работа на ГД.  heart Та в тази връзка и аз да се намеся и да кажа, че негативно мислене бих заменила с обективно. Ясно е, че в банката работата ще стане само ако се смени ръководството, а за интервюто наистина има вероятност английският да е любезен отказ, без да е основна причина. Много е важно човек да има реална оценка на действителността и съответно да предприема адекватни мерки. Мимето има идеи  за допълнително образование, въпрос на време е нещата да се случат good
Фани, Айше няма да е мон, как е на турски моя? Wink Давай я, ще и плетем и шием. Пък за работата ти ми е много ясно, че преводите бъкат от техническа терминология и хич не е лесно. Аз, дето съм инженер, бая зор виждах докато намеря точната дума на немски за един превод на трактори и комбайни.
Нансита, честито ти празник! Да си жива и здрава и много късмет!
Тони и на теб честито придобивка, хубави вести да ти носи smile
Тоест аз периодично се разибявам blush  - на Чери ме хвърля в размисъл, още повече, че си търсеше календар Wink
Продължавам да имам бизнес идеи по вчерашните теми за играчките и книжката smile
Ина, поне ясно ли е защо те боли пустият зъб?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #217 -: октомври 09, 2015, 10:01:13 »

Добро утро, прекрасни мои  give_rose

Честит рожден ден, Нат! Няма да крия, че си ми супер сладка и прекрасна и ти пожелавам най-вече лека бременност, раждане и едно малко здраво бонбонче, да ни го показваш често  heart

Ина...много кофти изтория с този зъб...не се ли намери някой, който да може да го излекува  huhhuh.gif Съчувствам ти  give_rose

Фани, успех с преводите...мразя ги под всякаква форма, защото имам лоши спомени от Уни, понеже ни караха да превеждаме някакви тежки политически анализи и статии на немски и английски...е нямат научаване  blush Косата, аз я дарих директно в салона на Магама, те там си я правят след това, иначе може да си я отрежеш сама и да я пратиш по еконт. Ето страницата на асоциацията: http://magama.org/?page_id=304 (другата е във фб и не мога да я отворя) smile

Тони, твойто мъжле пак се е постарало  Bravo Ти си го очакваше де, но начинът е много мил  heart Честито и да си го ползваш с кеф, да правиш в скоро време бебешки снимки с него  blum

Пак да кажа...не разбирам цялата тази истерия около просто един смартфон  crazy

Ние снощи си догледахме видеото от сватбата...е плачеше ми се направо като свърши  cray Имахме си изненада от кумовете, лични поздрави от всички гости ( или поне които са искали да се снимат)...много мило ми стана  heart Сега ще ходя да купя нешо на кумата да ѝ благодаря  heart Идеи?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #218 -: октомври 09, 2015, 10:11:15 »

Здравейте здравейте - след 2 седмици най-накрая съм на крака....

Е*аси вируса е*аси и чудото...
Нелка Честит Рожден Ден! Бъди усмихната прекрасна и красива бременна smile

Тони - да ти е честит ранния подарък smile Аз тази година май ще се размина с подаръците... Нещо много разходи ни се събраха - имаме да оправяме колата едната, евентуално да останат пари и за другата че вече е студено и не можем да караме само с една кола. Отделно януари почваме да си търсим квартира - то е ясно че не можем да купим апартамент, но и не можем да останем в нашия. Та от януарри ще търсим по-голяма квартира - ако някой има предложение за тристайно , обзаведено някъде по южните квартали на София да свирка Wink

Фери - браво на кумата! От опит знам колко е готина такава изненада - много е умиляващо  give_rose Bravo

Инче - кой зъб те тормози? - аз ходих на профилактика преди 3 дни - след цялата бременност всичките ми зъбки са здрави и в перфектно състояние.. Единствения проблем , за който о години ме предупреждават, са мъдреците sad Имам 4, но са много лошо израстнали и единия вече си плаче за вадене, тъй като щял да почне да ми разваля съседните... та общо взето сега се настройвам  за вадене на мъдрец... да си призная страх ме е... Винаги съм имала здрави зъби, никога не съм имала кариеси, пломби нямам, за вадене да не говорим... та ... бая ме е страх....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 09, 2015, 10:17:45 »

Ина, наистина ти съчувствам със зъба.. Имам един рушащ се.. Страх ме е, немърлива съм.. Яд ме е на себе си  NO В София нямам зъболекар, а врачанската ми постоянно пътува.. което пак са си оправдания  crazy

Това за назначаването на друг човек съм го изпуснала  girl_impossible В малките градове всичко е с връзки.. Скапана работа, ама факт.. Имам си личен пример, как бившето ми гадже, след като завърши Свищов (където не ходеше и не получи кой знае колко ценни знания по Финанси) го уредиха за заместник управител в една банка..  crazy Не, че е кой знае какво, но хора, които са работили в банката н-брой години си останаха касиери и кредитни инспектори, а той без ден трудов стаж зае тази позиция.. Неприятна родна действителност  nea

За това да сме обективни съм съгласна, но не харесвам никак пълните песимисти..На които всичко им е черно и грозно..Свекървата на моята приятелка е с тумор на белия дроб, гърдата и стомаха, след 5-нещо си скенер на цялото тяло.. Ужасна ситуация.. Тя живее в Люксембурк ще я преглеждат и там за второ мнение... Направо съм шокирана и не знам как е възможно  sad

Нов отговорррррррррррррррррррр


ЕДИТ: Миленка, знам че в нашия блок, собственикът на парцела, има 4 апартамента, които дава под наем.. 2 или 3 от тях са заети.. Да попитам ли?
« Последна редакция: октомври 09, 2015, 10:20:48 от alexandrova_90 » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #220 -: октомври 09, 2015, 10:26:11 »

Тони попитай моля.. къде ти беше блока.. Знам че е в Овча Купел , ама не знам къде баш...

Иначе - това с уредените хора винаги го има... Няма как да се избегне и не е само по малките градове..

Аз изобщо не мисля да се връщам в моята фирма, откак съм майчинство, нещата вървят все по-надолу и по-надолу, кофти вътрешна политика , за да не изпадам в подробности... та , сериозно съм решила да смея бранша и живот и здраве от пролетта ще почна да си търся нова работа...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 09, 2015, 10:38:06 »

Миленка, разбирам те. Ще стискам палци да излезе някаква хубава работа в готина фирма с нормални колеги.
Тони, то не е само в малките градове. И тука е така, просто хората имат по-голям избор. Даже в големите холдинги пак е шуробаджанащина....аз се втрещих, когато един приятел ми обясни защо не са ме взели при тях- била съм жена?!? В една друга голяма фирма пък избрали девойка по външния вид и зщото била много лъчезарна... и познайте- след 3 месеца нова обява. Звъняха ми,ама ги отрязах за N-на брой интервю. Хич, ама хииич не си ги слагам такива.
Много мил жест от страна на кумовете. Какво харесва?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 09, 2015, 10:42:06 »

Миленка, ние сме до Кауфланд в Овча Купел, не този горе до Борис, а който си е между Овча Купел 1 и Овча Купел 2.. Ние сме нито в едно, нито в 2, води се просто Овча Купел..

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #223 -: октомври 09, 2015, 10:55:52 »

Ами аз си мислех да ѝ взема от тия къщичките за ключове...че като отида в тях все ми се набиват на очи някъде подмятайки се...ама ще видя къде ще намеря такава де smile Ще се разходя в обедната по Иван Асен, все нещо ще изскочи Wink

Миленка, успех с новите начинания, дано си намериш бързо мястото smile Радвам се, че пак си тук  give_rose И на мен вече почва леко да ми писва в моя отдел...ама пък доста харесвсам фирмата...а и ММ е тук  heart май ще се пускам за някой друг, само да си обновя св-то  blush В моята фирма пък няма шуробаджанащина...ама назначенията са на принципа...аз си пия кафето с теб, ама нищо че си страшна кифла с ботокс и ти е куха главата, ще те направя тийм лидер  crazy Ами тъпо ми е! Не искам такива хора да ме ръководят  pardon

Ориндж Каунти (ако някой не знае как му е другото име на Овча Купел) много го харесвам като квартал...ама е много тегаво там с транспорта  huhhuh.gif Дано скоро прокопаят метро  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: октомври 09, 2015, 11:06:44 »

Нанс, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава! Роди на нас форумските каки и лели едно сладко и кротко бебче! В коя седмица си?
Миленка, тъкмо щях да питам момичетата за теб! Добре дошла! Успех с намирането на квартира!
Тони, честито джаджа! Със здраве да си я ползваш!
Свекс, на турски "мой" е "беним". Но като говорим за децата си казваме "нашта Айше" т.е. "бизим Айше".
Благодаря ти за предложението, но ние нямаме любима кукла. Ще видя дали да не я изненадам за нова година. Може да измислим нещо за пикаещото й бебе. То си е баш като новородено. Ще ти го снимам някой път.
Ина, ти на зъбар ходи ли въобще? Мисля, че е крайно време да идеш!
Аз се прибрах да кърмя, минахме пресконференцията сега остава да направим заключението след обяд. Мисля, че учениците са направили хубави презентации. След обяд ще ги видим.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines