Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 06:19:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246647 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #165 -: октомври 07, 2015, 21:58:04 »

Миме, ще те набия, гледай по-позитивно  beating Както и преди ти казах, не знаеш какво ще излезе, може пък да е нещо хубаво...най-малкото ще натрупаш контакти Wink Гушкам те  heart

Аз пък мноооого обичам да си сменям гардероба и да си мия и подреждам обувките...странно ама факт  crazy

Аз пък днес най-после си дарих косата, и сега се чувствам мноооого добре smile Такова ми е едно лекичко на главата, пък и на душата  pardon Дано ми се обади жената, за която са я използвали, трябва след около месец Wink Малко ми беше мъчно за косата, ама ММ дойде с мен и ми държа ръката и през цялото време ме убеждаваше че ставам все по-хубава  Girl_hide Ето го резултата  blum

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 07, 2015, 22:09:37 »

Фери  girl_in_love air_kiss
Много си сладка и според мен ти отива така. Много мил жест от твоя страна. Поздравление за решението. Жената ще ти бъде много благодарна.  Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 08, 2015, 07:14:28 »

Аз моята коса я пускам дълга и смятам по някое време да я отрежа. Но смятам да я продам - по финансови причини. Следващият път, когато се надявам да сме по-добре финансово след няколко години (докато порасне отново  girl_wink), вече може и да я даря.

Но смятах да ги отрежа кичурите колкото се може по-дълги и накрая сигурно ще съм с такава коса:


 pardon

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 08, 2015, 07:36:49 »

Добро утро и от мен.. Дъждовно едно такова...  rains

Фери, видях те и във фейсбук, много ми харесва промяната, а и каузата е страхотна. Възхищавам ти се!

Миме, гледай положително на нещата... Винаги мисля положително и вярвям, че нещата ще се случат добре, ако не се случат, си казвам "СЪдба, значи не е трябвало да се случи" и сама си се убеждавам  crazy

Имам страхотна новина от вчера, кръщелницата ми е с чисто ЕЕГ. В Турция са на контролен преглед и професорът им е казал, че резултатите са страхотно, сега трява да задържи това положение и да й говорим много, за да проговори. Двигателната й култура се е обогатила много от кинезитерапията и плуването и е наваксала връстниците си  yahoo yahoo yahoo yahoo
Гадното е, че майката на мъжа й е била с тях, защото има оплаквания и болежки някакви.. Тя е много негативен човек, винаги е тъжна, винаги е недоволна.. Постоянно повтаряше, че има рак и ще умре.. Намерили са й тумор на белия дроб.. Днес ще се разбере дали е злокачествен и как ще процедират с лечението... Адски неприятно, но вярвам, че всичко ще е наред.  sad

Али, ела управи и нашия гардероб  blush

EDIT:
« Последна редакция: октомври 08, 2015, 07:42:59 от alexandrova_90 » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: октомври 08, 2015, 09:07:38 »

Добро утро!!! Аз днес имам малко почивка и утре закриваме посещението и вече ще чета редовно -
Миме, какво е станало?  sad
Фери, поздравления и на мен също ми харесва така  heart heart heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 08, 2015, 09:16:08 »

Здравейте и от мен в дъждовния четвъртък. За мен сутринта започна с голяма веселба- сменях чистачка на колата. И естествено, закъснях за работа.

Охх, като си помисля, че и аз трябва да я правя тази рокада с дрехите.....макар че май няма много смисъл, понеже на зима едва ли нещо ще ми става. Добре поне, че си изпрах платнениете пантофки и са чистички.  Yes

Фериботка, честита прическа! Отива ти, а и каузата е много хубава.  good

Тони, чудесни новини! Дано все такива да има и да се оправя детенцето. Пък тая жена с нагласата си е предизвикала съдбата. Има хора, които само със силата на мисълта правят чудеса и се лекуват.
Патето е голям симпатяга, ама някак си го предпочитам усмихнато Wink

Миме, мноого тъпо от страна на тия хора. А те не са ли обявявали конкурс за работата? Ще стискам палци да се отвори място и за теб и да те назначат на трудов договор.
На въпроса ти- не се усещат. Ама и да са, никой нищо не е подмятал. Знаят, че не мога да ям определени храни след престоя в болница от август и само се чудят защо още се пазя. А истината е, че ми е лошо по цял ден.
Едно кафе от мен за поспаливите:


Фани, снощи щях да гледам репортажа, обаче се отплеснах и забравих. Дано се подсетя в обедната почивка.  blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 08, 2015, 10:33:25 »

Ето ме и мен!
Днеска ми е тиквено и есенно biggrin



Нямам търпение за Хелойуин. Миналага година беше готино, тая се надявам да е още по-добре. Всъщност ние нищо не правим, просто купуваме сладки и ги раздаваме на децата. И на мен ми е по-вълнуващо отколкото на тях.



За косите - аз моята нямам търпение да я махна, така и не ми остана време след сватбата  cray Сега още проучвам фризьорите тук.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 08, 2015, 10:51:49 »

А мен ме сърбят ръцете да подпитам svekarva докъде стигна със задачите и подаръците?

 girl_wink Нищо не казва вече тя.  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 08, 2015, 11:06:30 »


Добро утро и от мен!


Много сте минорни днес smile

Аз днес имам рожден ден, чувствам се прекрасно! yahoo

Черпя една тортичка по този повод, мое дело.






Хубав ден на всички! heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 08, 2015, 11:09:38 »

Аз никога, ама никога не съм празнувала Хелоуин.. То вярно, че стана модерно през последните години, но пак не съм.. Сега на работа ми създадоха настроение декораторите... Правят невероятни мъфини с хелоуинска декорация  girl_impossible



Дано не забравя да взема лакомства, ако  случайно мине някое дете на вратата, да го почерпя.. В блока имаме 4-5 малчугана  pardon


Мари, да ти е честит рождения ден.. Бъди здрава, щастлива и безкрайно обичана! Обожавам числото 8, мисля, че родените на такава дата са големи късметлии  good Поздравления за френската селска торта, че и супер декорация си спретнала  Bravo give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 08, 2015, 11:16:42 »


Благодаря, Тони, за пожеланията, много мило! give_rose

За тортата, благодаря ти за учтивостта, но всички знаем, че не е кой знае какво декорацията, повече се гордея, че мога да си правя френска селска торта, много ми е любима. blush

Не харесвам Хелоуин.....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 08, 2015, 11:35:57 »

Наистина мисля, че за торта правена в домашни условия, т.е с ограничен ресурс на подръчни материали и от непрофесионалист е супер.. Виждала съм куп къде, къде по-грозни торти в сладкарници, т.е правени от сладкари  crazy pardon Справила си се супер според мен.. По цял ден гледам как се правят торти, образно казано, но в нас правя най-елементарните неща  blush
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 08, 2015, 11:38:40 »

Тази торта с орехи ли е? smile

Скоро и аз ще имам рожден ден, та може да приготвя някоя тортичка...

Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 08, 2015, 11:45:58 »

Marri, честит рожден ден и от мен! Бъди здрава и ти, и хората около теб. Това е най-важното. Останалото се купува или се променя. Хубав и светъл ден ти пожелавам smile


Ама и аз чудно съм написала Хелоуийн  lol witch
Иначе на мен ми харесва. Миналата година на работа имаше маскирани касиери. Ама направо няма такова маскиране.... страшни бяха. Да не говорим, че половината клиенти и те бяха частично или изцяло с някакви маски, аксесоари и тн. Някак още по-шарено ми става.  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #179 -: октомври 08, 2015, 11:50:44 »

Ауууу, какви красиви цветове good Marri, разкошна ти е тортата heart Да си жива и здрава, да ти е хубаво и да ти се случват нещата както и когато ти желаеш!
menyanthe,  blush. Хитрувам, взимам си подаръците, притупвам задачите и като съм гузна, мълча....
Фери, така ми харесваш повече good Днес и аз се офъках, та бретонът ми заприлича на този от снимката Wink
Ина, какво щеше да ме правиш, ако ти бях дете?  Wink Да ми пускаш филми, че да не си тормозя куклите или да ми викаш funnytooth Няма бе, не съм била толкова страшна. Просто такова е било времето, жената е трябвало да бъде труженичка, ударничка многомашинничка, не да се възпитава на разни лигавщини Wink. Много търсих из нета снимки на кукли от моето време, но няма. Ето тук една с моя приятелка на 4-тия ми РД, тя ми носи кукла подарък, чисто нова. Ама пак не и се вижда глинената глава. Аз исках като на майката на Али, цялата пластмасова, с коса и очи. Такава обаче беше много скъпа и по принцип служеше за красота. Слагаха ги на спалнята и децата нямаха право да си играят с тях.
Замислих се, защо не съм възприемала куклата като мое дете, а като играчка. Ами защото можех още от началото да направя разлика между живо бебе и кукла, че имах братче. Отнасях се много сериозно към него и леля ми /днес е пак тук, нали е четвъртък/ казва, че съм знаела как се приготвя млякото му, по колко му се дава, как се държи шишето и как се дупчи биберона. Но това не го възприемах като игра, а като отговорност. След време съседката роди близнаци и аз клечах при нея да и давам акъл кое и как, та цялата махала цъкаше от моите познания на тема бебе.


* IMG_4545-001.JPG (64.62 KB, 409x313 - видяно 2121 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines