Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:19:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 155794 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 12, 2016, 11:37:55 »

Фери, не че е срамежлива. Просто не искахме да рискуваме да го ядосаме, че ще влизаме 3-ма човека. Все пак не го познавам и не знам как би реагирал. Някои хора не обичат навалица. Той по никакъв начин не ни предразположи с поведението си. Тя се радва, че беше там, пък макар и отвън, пред кабинета. smile

Чудя се коя ли е първата сутришна урина, като ставам по 7326 пъти до тоалетна.  blush funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #421 -: януари 12, 2016, 11:47:29 »

Хахахах тази преди да отидеш на преглед залагам аз  blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 12, 2016, 11:58:03 »

Хехе честито и на теб, доста се надявах да са ви казали и какво ще е Бубулече, ама нищо - за другия път пак да си имате изненада.

А тия емоционалните мъже, ще ги взимате ли като раждате при вас?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 12, 2016, 12:10:34 »

Фери, поздравления, че всичко е наред с бебо  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #424 -: януари 12, 2016, 12:31:44 »

Благодаря ви  heart Ами Вики, надявам се на ФМ другата седмица да ни кажат smile Е той сигурно ще иска, ама не знам дали дават  huhhuh.gif Сега си спомням, че вуйчо ми ( в Италия) беше припаднал  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 12, 2016, 16:20:37 »

Прибрах се и аз от прегледа. Два часа чаках права, докато ми дойде реда. Просто не знам как ще е за напред. Важното е, че всичко е наред.  smile Не съм очарована обаче от прегледа. Не знам, аз ли имам някакви супер големите изисквания или толкова си могат хората. Прегледа ме само на ехограф. Като му казах, че съм ходила на ФМ, май не му пукаше много. Все едно го приема за някаква гъзария. Попита ме какво са ми казали на тази ФМ и аз му обясних.Споделих, че са ни казали, че се очертава да е момче. Той остана много учуден и заяви, че е рано.  huhhuh.gif Честно казано, ако преди това не бяхме отишли на тази ФМ, да видим, че всичко наистина е наред, не знам колко щях да съм спокойна само след този преглед. Обясни ми там какво да правя, записаха ме и следващия преглед е на 11 февруари.
Назначи ми и изследвания - кръв и урина. Изобщо не стана на въпрос за цитонамазка и микробиология. Разпита ме за наследствени болести и т.н. За БХС не се сетих да го питам, но като гледам какво му е отношението към ФМ, се съмнявам и към това да е по-различно.
Факт е, че при него е винаги пълно и явно хората си го харесват.


Чери, аз преди си мислех, че в никакъв случай не бих желала Влади да е с мен. После си промених решението и ми се искаше да присъства. Нооо предполагам, че той няма да се чувства много комфортно в тази ситуация и дори има вероятност да стане точно като по филмките... и да го свестяват.  pardon Има време, ще видим.

Едит: Също така забравих да спомена, че съм тотално объркана в кой месец съм.
Според календара ми от днес съм в 13г.с., така го изчисли и доктора. Какво смята обаче не знам, но ми каза, че съм в 3-ти месец и 1 седмица, което на мен не ми изглежда реално, защото навсякъде пише, че 14г.с. е вече 4-ти месец. Тъкмо си мислех, че сега след прегледа най-после ще ми се изяснят нещата, а той още повече ме обърка.  crazy
« Последна редакция: януари 12, 2016, 16:28:21 от always_and_forever » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 12, 2016, 16:27:41 »

Миме, за Кръстев ли говориш? Майка ми е такава чувствителна и романтична натура като теб, а той ме е израждал мен и тя е в тотален и пълен шок, колко бил груб и недодялан и въобще не го харесва.. Явно ви е нужна жена по-внимателна и сладичка smile Въпреки, че мъжете са внимателни обикновено.. Щом не ти е харесал, ще продължаваш ли да ходиш при него ?  huhhuh.gif
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 12, 2016, 16:37:05 »

Миме, на 20 страница Панди е качила много ясна таблица за месеците и седмиците.  good

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #428 -: януари 12, 2016, 16:41:33 »

Миме...няма ли нещо като часове при този човек, да не ходиш да висиш по два часа права...сега не е голяма драма, ама занапред все повече ще ти тежи  nea Не ми харесва хич как звучи, ама се поогледай, може наистина да намериш някоя по-мила и сговорчива жена  Wink А на ФМ са те/го гледали доста по-обстойно и от всички ъгли, така че защо да е рано ако вече се виждат полови белези smile Мен пък ме изненада само с термина, аз си бях изчислила, че е на 27, тя ми вика 28, ама един ден нищо не е smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 12, 2016, 16:48:28 »

Тони, става въпрос за Цеков. От Кръстев се отказах отдавна, защото само лоши неща чувах за него. Майка ми също е ходила при него и не го харесва.
За Цеков пък точно обратното чувам - все хубави неща. Комшийката ми роди при него, на Влади леля му и още няколко приятелки. Аз също съм ходила преди при него. Затова реших да е той. Няма да се откажа толкова лесно от него. Ще му дам шанс.  Аз точно заради това казвам, че може моите изисквания да са големи. Майка ми беше с мен в кабинета този път и после като й споделих какво мисля, тя се зачуди, защото явно не го е усетила така като мен.
Иначе той е майтапчия и гледа да разведрява обстановката. Вярно, че не е първа младост, но поне има опит.

Чери, знам я тази таблица. Точно и тя потвърждава теорията ми, че другата седмица влизам в 4-ти месец, а не по изчисленията на гинеколога, че ще съм 3-ти месец и 2 седмици. huhhuh.gif

Фери, без часове преглежда и може би е разбираемо, защото той изражда в друг град и понякога му се налага да отсъства. Читави женици не останаха или ако има, те не израждат.
Иначе термина ми го уцели - 21.07 good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 12, 2016, 16:57:30 »

Миме, на ЖК прегледите са бързи и не много подробни. smile
Мерят кг, кръвно, гледат бебето (по показатели спрямо седмицата) и те пращат да си ходиш.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #431 -: януари 12, 2016, 17:10:49 »

И аз останах с такива наблюдения smile Ама все пак всичко ти поема ЗК, не съм и очаквала кой знае какви чудеса  blum При моята и предвид факта, че са през 15 мин прегледите, това е положението  pardon Иначе винаги е много изчерпателна, кръвно не ми е мерила, нито корем, килограми, височина и тн, ама бебето си го разглежда винаги обстойно, то другите неща и аз мога да си ги следя  Wink

Я да питам, дават ли ви на вас някакви документи, че при мен всичко си седи там при нея, а личната лекарка като ходих да си взимам направление ме пита за мен има ли някакви документи  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 12, 2016, 17:28:38 »

Офф ами явно нещо се побърквам аз и искам всичко да се случва, както очаквам.  pardon
Може би мнението му за ФМ ме издразни и ми повлия така. Важното е, че ние сме поели инициативата и сме направили, каквото мислим за добре.

На мен ми измери кръвното ( което по принцип е ниско, но този път не беше, което ме учуди) килограмите, височината ми я преписа от ЛК. Очаквах да ми премери корем и т.н., ама нъцки.

Фери, на мен ми даде направленията за изследванията и амбулаторен лист, който ми каза, че ще ми дава всеки път, пък аз да си ги събирам и да ги давам на личната. Сигурно това е имала предвид твоята.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #433 -: януари 12, 2016, 17:35:05 »

Ще му дам шанс.

 good Точно така, Миме! От едно виждане не бива да се правят генерални изводи.
От толкова висене из форума се убедих, че всеки лекар си е башка луд. И моят като на Фери не ме е занимавал с глупости, дето вкъщи мога да си ги гледам - тегло, кръвно и тн. Пък това с обиколката на корема е повече от смешно в днешно време. Няма рокля да ми шие я! Винаги ме е гледал внимателно на ехо и прегледът ми е бил поне 15 мин. Обиколка са ми гледали при постъпване в болница в по-напреднала бременност и преди раждане.
При първи преглед и записване за женска консултация е нормално да те е теглил и да е мерил кръвно.
Документите са ми стояли при лекаря с изключение на ФМ, БХС и епикризи от болницата, когато съм постъпвала там за задържане. Накрая, като наближи да раждате, ви се подготвят документи за болницата вече за раждане.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #434 -: януари 12, 2016, 17:37:52 »

Ми забравох да питам АГ... ама явно не е нещо толкова важно smile Иначе и на мен ми даде направленията за изследванията и подробни указания какво да направя и така smile Мен директно ме пита за височина и килограми, за да ги впише...все тая. За изследванията се бях приготвила да дам доста пари, понеже за сватбата само това за сифилис ни беше към 15 лв, пък на ММ за кръвната група беше към 20-на, а МБ + Цито обикновено са ми около 15-на  crazy Тая на касата ми вика 4 лв  shok И аз за всичко? Да, нали сте бременна?! Хаха  pardon И да знаеш, че може и да не кажат, в лабораторията бременните минават с предимство пп, ама освен ако не си с огромен корем никой няма да излезе да ти каже  smile А според мен го накарай другия път да ти пусне МБ  smile

Хаха Али, няма да ми шие рокля  girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines