Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 06:00:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156284 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: януари 10, 2016, 21:29:37 »

Честито Миме smile много се радвам за вас.Пожелнието на Свекърва ми е любимо  Bravo
Явно не ни бива за врачки  blum Но пък сме добри орисници ,ще ги орисаме тези мъже хубави само щастие да носят на мама и тате  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #376 -: януари 11, 2016, 09:48:06 »

Ох, Миме разплака ме  cray Много, много се радвам за вас! Бях сигурна, че ще имате момиченце, ама явно Свекърва (уби ме от смях пак) верно е орисала всички да са мъжки майки  smile Гушкам те, много сте ми милички  heart

Лоли, ами аз имам вече малко коремче, ама да ти кажа много ми се е свило сърчицето защото нищо не усещам и се шашкам леко...наистина ми е леко притеснено и чакам с нетърпение да дойде утре часа за прегледа и другата седмица за ФМ  blush

 Offtopic Аз мислех, че още е рано за пола, ама може и нас да ни изненадат  blum

Я кажете утре като ходя за записване за следене какви изследвания ще ми правят и трябва ли да са на гладно  huhhuh.gif Не помня какво ми каза лекарката, а съм сигурна, че ми каза  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 11, 2016, 10:26:10 »

И какво по-точно искаш да усещаш в 11-та седм., Фери?!  tease Вие откак сте трудни хептен откачихте, хихихи. Рано ти е още, недей се шашка!  heart Обичам ви всичките!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #378 -: януари 11, 2016, 10:40:50 »

Хаха Фани такъв си ми сладур  give_rose Ми де да знам, всички ме питат как е бебето как се чувствам, пък на мен ми е добре и то така нали знаеш като всичко ти е наред и започваш да се чудиш що така  tease И ние те обичаме  heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 11, 2016, 10:51:52 »

Вероника  girl_in_love Sisku  girl_in_love Панди  girl_in_love Тони  girl_in_love Сънрай  girl_in_love Наде  girl_in_love Нат  girl_in_love Лоли  girl_in_love Фери  girl_in_love Благодаря и на вас!  give_rose
Много се радвам, че всички се включихте...

Наде, за име имаме нещо предвид, още от преди това, но ще го мислим.  Wink
За коремчетата - моя е като на прекалила с храната постоянно.  pardon Още не съм се снимала  blush трябва да поправя грешката, ама има още доста време за снимки.

Фери, всичко ще е наред. Много добре знам как се чувстваш. И аз бях така, чак до самия край на прегледа. Ще са хубави новините и при вас.  blum
И аз утре ще ходя най-после да се записвам на ЖК.  smile
За пола имах големи надежди да го разберем още сега. Бях се отказала, защото доктора ни измъчи до края, за да ни го каже. Сега, вече като се разбере и пола, чувството е още по-прекрасно, невероятно.  heart
Аз понякога усещам една малка топчица ниско в корема. Това е от около седмица някъде. Седи така известно време и после явно се премества някъде, където не усещам нищо.
Нормално е при първа бременност да не се усеща нищо на толкова ранен етап.  Wink

И мен ме интересуват изследванията, които се пускат сега, при записването на ЖК.  pardon
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 11, 2016, 11:00:18 »

Здравейте и от мен!

Аз в четвъртък бях на ЖК,потвърден е пола,че ще си имаме госпожица,която е вече цели 469гр.По думите на док е много активно бебе,защото по време на прегледа не се спря и постоянно му риташе апартурата.
Аз дотук съм +6кг,тумбата си расте,от време на време правя по някоя мъничка покупка за моята бамби и това ме прави още по-щастлива.

Миме,честити сини гащета. give_rose

При записването на ЖК ще ви дадат направления за пълна кръвна картина+кръвната група и резус фактор,васерман...,урина и евентуално за микробиология.
« Последна редакция: януари 11, 2016, 11:05:25 от rosit@ » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #381 -: януари 11, 2016, 11:01:09 »

Миме, и моето коремче е така, ама още не съм се снимала, искам да ми минат прегледите да се успокоя  blush
Къде реши в крайна сметка да се записваш за ЖК?
За изследванията до колкото разбрах доста кръв ще ти източат, там за разните полови болести и не съм много информирана ама май и цитонамазка и МБ  huhhuh.gif
Казах на Боби, че има вероятност да ни кажат пол ейййй детска радост  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 11, 2016, 11:50:51 »

Росит, благодаря!  give_rose
Радвам се, че всичко и при вас е наред с госпожицата ви.  smile

Фери, съмнявам се да го знаеш, но все пак реших да ходя при д-р Цеков, пък ще видим какво ще стане.
Уфф, ама така не искам точно сега тая цитонамазка и МБ. nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #383 -: януари 11, 2016, 12:03:49 »

О, Миме, може и да не е точно така, можбе само с кръв да се разминем, ама според мен МБ си е съвсем в реда на нещата smile Нат и Панди да кажат като най-скорошни  blum

Роси  give_rose Радвам се и аз, че всичко е наред с вашата принцеса ама давай по-често отчет, че ми е интересно  heart Засега се очертаваш единственото мамче на момиченце в темата  blum

 Offtopic Някой инфо за Фели? Надявам се всичко е наред при тях smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 11, 2016, 12:08:40 »

Да, и аз ще чакам Панди и Нат да се включат с информация. smile

Сигурна съм, че с Фели всичко е наред, просто ние сме й последна грижа. Има си много по-приятни задължения.   heart Дано все пак се включи, когато може да разкаже как е минало всичко.  smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 11, 2016, 12:16:10 »

Ааа не съм единственната с госпожица.Мисля,че и Юлето очакват момиченце и дано не се лъжа.

До колкото имам спомен sunray все още очакват да узнаят пола,а за теб Фери имам странното предчувствие за госпоЙца ама да видим. blum

И аз предполагам,че всичко е наред с Фели и бебчето и просто сега си има други задължения и не й е много до нас.

Що се отнася до цитонамазката не съм много сигурна,че се прави,но за микробиологията съм убедена и пак си зависи от лекаря.Понеже на мен в началото не ми назначи,а на малко по-късен етап.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #386 -: януари 11, 2016, 12:26:33 »

Аз говоря толкова убедено за МБ и цитонамазката защото преди да забременея имах липса на киселини и се водеше някаква инфекция и като питах АГ тя каза спокойно, като дойдеш да те записвам ще правим пак всичко и тогава ще се види  smile Но май наистина си зависи от лекаря  smile

Роси и аз имам предчувствие за госпожица, а мама даже си е поръчала внучка хаха ама ще видим наистина Wink

А, да другите мамчета ги пропуснах, да ме извинят  Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 11, 2016, 13:19:17 »

Правят се и Цито, и МБ. Като,ако много ви е страх да не стане нещо на бебето от Цито (пълни глупости са това, но има всякакви хора),можете да си я откажете. Но по ЗК е включена и се прави.
МБ се прави и в трети семестър задължително, но не съм 100% сигурна за седмицата.
Миме, защо не искаш да правиш Цито и  МБ? Абсолютно безвредни са за развитието на плода и не пречат на износването на бебето. МБ се взема от стените на влагалището; при цито може да имаш 2-3 капки кръв ден след прегледа и то,ако по принцип ти се случва и си по-чувствителна. Ако има опасност за бебето,тези изследвания никой няма да ги назначи. smile

В 11-12г.с. няма какво да усещате,освен гадене или някакво неразположение. Бебчето си шава, но е още мноооого мъничко, за да го усещате. smile
На въпроси как е бебето,отговарям "ами добре си е на ол инклузив!" и приключвам темата. smile
За изследванията до колкото разбрах доста кръв ще ти източат, там за разните полови болести и не съм много информирана ама май и цитонамазка и МБ  huhhuh.gif
 funnytooth
Колко пък кръв ще ти източат?! Една малка епруветка са ми вземали винаги. Wink


Едит: Ето тук има инфо какви изследвания се правят по седмици. На мен не са ми изпускали нищо до момента.
« Последна редакция: януари 11, 2016, 13:30:56 от nansita » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #388 -: януари 11, 2016, 13:58:54 »

Хахаха ми де да знам, за доста неща пише, че изследват, затова си представих, че ще им трябва бая кръв  pardon Ама мен си ме е и страх като цяло да давам много кръв на гладно, че и без това ми е ниско кръвното и като нищо да ми се замота  главата  blush Каквото и да е, ще го преживея  Wink

Нат, не знам защо си на вълна семестри   Girl_hide Много полезна инфо, благодаря  give_rose
Хаххахаха "ол инклузив" ще изплагиатствам и аз ще го използвам вече  girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 11, 2016, 14:03:36 »

Хахаха ми де да знам, за доста неща пише, че изследват, затова си представих, че ще им трябва бая кръв  pardon Ама мен си ме е и страх като цяло да давам много кръв на гладно, че и без това ми е ниско кръвното и като нищо да ми се замота  главата  blush Каквото и да е, ще го преживея  Wink

На мен на последното изследване ми напълниха 3 епруветки, аз също съм с ниско кръвно, но не ги усетих изобщо. нИ сЪ притеснявай.
И после за това се изнервих, че са ги загубили, щото се наложи да давам още 3. Ама ...жива съм.  tease
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines