Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 20:50:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156376 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: декември 08, 2015, 12:22:02 »

Мимеее, откога те чакам тук!! Заподозрях аз,понеже не пишеш много напоследък Wink
Хич не слушай за суеверия и бабини девитини! Радвай се на бременността- споделеното щастие е двойно!
Пожелавам ти лека и спокойна бременност, пухкаво бебче на финала!
Витамините сега ли ти ги изписаха?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: декември 08, 2015, 12:25:35 »

 Offtopic Между другото и аз я заподозрях, защото не пишеше и си викам, тя не пише, защото я е страх да не се издаде  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #197 -: декември 08, 2015, 12:31:40 »

Да, Миме, за витамините моята гинеколожка ми каза след 5м  huhhuh.gif Сега само фолиева  smile

Тони, хрътката пак  е надушила...аз и не предполагах ма то мойта глава е замъглена  blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: декември 08, 2015, 12:42:45 »

Аз пък хич не я очаквах! Ся чак изпищях с компютъра в ръце.  yahoo

Видях в месечната тема, та добре, че се ориентирах бързо къде да проверя за "прекрасните новини".  LOVING
Честито, Миме!!!!  heart

Много ме радвате, голямо чакане на бебета ще е другата година.  Wink

п.с. Антоанетке, давай да се стягаме.  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #199 -: декември 08, 2015, 12:44:37 »

п.с. Антоанетке, давай да се стягаме.  give_rose
Хич не смей да ме пропускаш!  lol Good luck
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #200 -: декември 08, 2015, 12:47:29 »

Зло да те забрави Наденце, къде без теб  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 08, 2015, 12:47:42 »

Да, да..
Надьо, ти пръстен чакаш, мари.. Само хубави неща ще ти се случват.. Орисала съм те!!!!   heart kiss2

Чери, еми да се стягам, колко да се стягам.. Трябва да се отпусна май  funnytooth
Извинявам се, превърнахме го в бебеправене.. Темата е друга  blush
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: декември 08, 2015, 12:49:04 »

Аааа не те пропускам  good
Ама нали уточнихме, че твойто бебе чака пръстена  offer
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 08, 2015, 13:40:14 »

Здравейте smile

Честито на Фери и Мими  heart Каквито сте емоционални и двете, представям си ви. Ама нали знаете, че трябва по-спокойто да го давате Wink Пожелавам ви лека  бременност и на двете, но и да почне да ви се гади, ще си знаете, че е за хубаво smile И здрави сладки бебчета. Вие май и двете искате момиченца, ама нали знаете, че всички от месечната тема сме орисани с момченца от Свекърва Wink

Аз вчера бях на втората ФМ, във Фемина при д-р Славкова. Много съм доволна от нея. Последните дни нямах търпение и се притеснявах, като мина вчера и съм дзен 1-2 дни smile Всичко му е в норма и е здравичко  heart heart heart
В 20с2д в 381г. Вече не го мерят на дължина, защото стои свит. Мерят му костите, обиколка на глава и коремче. Сега му гледаха мозъка, сърцето стомахчето, бъбреци, пъпната връв, плацентата. Показаха ми и краченцата и ръчичките, и атрибута Wink . Ама едната си я държа на юмруче и не показа пръстите. И накрая му снимаха муцунката, ама малко мърдаше и е с малко размазан нос. Тооолкова е сладичък, направо не мога да повярвам. Сега не знам как ще изчакам още 20 седмици, преди да го видя на живо. ММ и той се престраши да дойде и много се радва и той. Според повечето, прилича на него smile
Доста шава напоследък, лупинги си прави. Вчера на прегледа първо шаваше, ама после заспа.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #204 -: декември 08, 2015, 13:40:55 »

Ехааа, браво бе коледен бебевалеж настъпил  yahoo Честито и на Мимето! Чакаме малки форумни рачета и лъвчета(моята зодия). Да мине леко бременността и всичко да е наред с мъниците.Пък на мераклиите пожелавам и тях да ги навали от бебевалежа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 08, 2015, 13:58:38 »

Панде, радвам се, че сте добре и си спокойна.. Т.е по писането изглеждаш спокойно, иначе сигурно не си баш.. Много ме радваш  heart Представям си те спокойна, непанираща се и ларж маминка smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: декември 08, 2015, 14:42:07 »

Много сте мили, момичета. Благодаря ви за хубавите думи! heart
Ама много сте подозрителни значи. Аз толкова се старах, пък вие сте надушили. smile
Тони най-добре е усетила защо не пиша толкова често. Да ви кажа обаче как ми олекна на сърцето като ви казах.
По принцип засега знаят само родителите и бабите, никой друг. Дори на приятелите не сме казвали още,  ама има време.
Така, че чувствайте се поласкани, моля. girl_in_love
Ако знаете само колко ми е хубаво, че ще си бременея с толкова готини бъдещи мами. girl_in_love
А пък и от толкова готини настоящи мами ще черпя опит. Как да не съм щастливка?!

За витамините да напиша. Още при установяването на бременността ми изписаха фолиева киселина ( аз така и не започнах да пия преди да забременея, а си бях казала, че я почвам от 1-ви декември. Ама от къде да знам,че толкова бързо ще станат нещата и изчаках) и витамини за бременни. Тъй като и във витамините има фолиева киселина, аз редувам хапчетата - един ден витамин, един таблетка фолиева. На листавката на витамините пише, че е хубаво да се пият преди забременяването, по време на бременността и дори по време на кърменето.

За термина - изчислих го според общоприетия начин на  СЗО. Вчера като питах гинеколожката тя ми каза същата дата.  Ще видим вече как ще се развият нещата за напред.

От цялото си сърце пожелавам на всички, които искат съвсем скоро да ги сполети това щастие. heart Вярвайте и бъдете търпели. Вашите бебоци чакат най-подходящия момент.  heart

От вълнение пропуснах да честитя на Росит новината за момиченцето. Bravo

Панди, браво за добрите новини при вас. Все така да се развива бебчо и да е много здравичък. smile

Аз за пол май не съм споменавала какво искам, ама каквото и да е само да е здраво. Искала съм и момиче, после момче. Наистина не знам. От на Влади страната са все момчета, ама знам ли.  blush
Ох, а пък си представям, когато дойде този момент и разберем какво ще е. cray heart

Сега виждам, че съм споделила щастието си на 13 стр. Пу пу дано да ни е на късмет. pardon
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 08, 2015, 15:02:10 »

Миме много се радвам и за теб,честито!От сърце ти желая леко бременеене и здравичко бебче на финал. give_rose

Много е хубаво,че с всеки изминал ден темичката ни се пълни. heart

Фани то сега ще ми е тръпка до следващия преглед дали ще си бъде все още момиченце.Имам някакво чувство на страх,че на следващия преглед вече ще ми кажат,че ще си е момченце. funnytooth А иначе си имаме първите две розовки дрешки+1 шапчица+1 чифт чорапки.Толкова ми е мило да ги гледам heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: декември 08, 2015, 19:27:39 »

Ох,, как се радвам за вас!  heart
Честито, Миме и Хрисе! Леко бременеене ви желая и здрави, пухкави бебчета  heart
На мен пък ми е интересно, преди да разберете със сигурност имахте ли някакво усещане, чувствахте ли се по - различно?
Дай Боже и ние, другите булки на 2015 ви последваме скоро heart
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 09, 2015, 00:44:04 »

Добре дошли на новите бремелинки! Спокойна и безпроблемна бременност ви желая! give_rose

Днес ни беше ФМ - всичко е наред, тежи 380 г, спокойно бебче, като кака си засега.
И потвърждение, че ще си имаме втора принцеса, което много зарадва каката heart Всички сме щастливи, сега предстои избора на име, защото момичешките ни са 3-4. Само за момче имахме едно единствено.

Витамини почнах онзи ден да пия, плодовете и зеленчуците вече не са като през лятото и есента.

Продължавам с Утрогестана, Магнерота, а сега, за разкош и едни други вагинални свещички заради гъбичките. Микробиологията още не е излязла, но док е почти сигурен, като ме погледна, а и ми се беше появил миналата седмица ужасен сърбеж, че и болезнен.
С първата бременност, все едно не бях бременна. Едната фолиева и витамини пиех, а сега кое по-напред. Но, трябва да избутам до деветия месец и да изтрепем гъбичките, че могат да навредят и на бебето пир едно естествено раждане.

Другата седмица ще ходя и за направления за кръв и урина, всеки триместър трябва да се пускат.

Това е в резюме за нас smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines