Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:03:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156457 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 01, 2015, 09:24:16 »

Юлия, хубавото е че са открили навреме гестационния.Не е толкова трудна диетата, аз сама бях ограничила голяма част от тези храни при бременността си без да имам такава диагноза.Просто така се чувствах по-добре.
Нансита разбирам те напълно за работата.Аз съм от хората за който да работят не е начин да изкарват само пари.Носи ми удоволствие и удовлетворение.За това и търсих варианти за работа от в къщи.Но аз не съм за пример въобще в тази си част  blush
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: декември 06, 2015, 15:27:56 »

Здравейте и от мен!

В четвъртък бях на ЖК,вече съм +3кг и всички изследвания са наред.Слушахме тонове-перфектни,огледахме беборан с подобностив-сичко е супер иииии на 80% според док този път ще си имаме момиченце,което на този етап е цееели 15см!  stork-gurl Много съм щастлива и в същото време много изненадана,защото все си мислехме с ММ,че отново ще си имаме момченце. blush

Юле,честита ви мома и на вас.Аз на 2-3 пъти усетих безболезнено стягане на корема,т.е. втърдяване,което ще рече контракции.Пожелавам ти от тук нататък само спокойствие и щастливи мигове. give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #167 -: декември 06, 2015, 20:13:23 »

Хихи Росита много хубаво  heart Радвам се, че всичко е наред и ще си имате принцеска  give_rose А защо сте си мислели, че пак ще имате момченце?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #168 -: декември 07, 2015, 15:54:18 »

Прекрасни дами  give_rose Не мога да ви опиша колко се вълнуваме  heart Сега се върнах от преглед при гинеколожката ми иииии видяхме една малка запетайка с пулсиращо сърчице  yahoo Записвам се и аз при бъдещите мами smile В седма седмица съм, засега всичко е наред, преди празниците ще отида пак контролно, имаме си и снимка  blum Термин не ми каза, но по мои сметки някъде края на юли/началото на август  smile
Аз се чувствам добре, само че постоянно ми се спи и по-бързо и често огладнявам...само една сутрин се опитах да се скарам на тоалетната, безуспешно  blush Хайде, чакаме и други бъдещи мами в темата  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: декември 07, 2015, 15:57:43 »

Хехее, знаех си и вече много те почаках  да си признаеш beating Даже щях да те сръчкам  yahoo

Леко бременеене и прекрасно пухкаво вързопче  tease give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #170 -: декември 07, 2015, 16:02:41 »

Много се радвам за вас Bravo give_rose Залагам на женско за цвят в тази тема Wink Карането с тоалетната тепърва може да се прояви, рано ти е още. Ще премине и състоянието на зверски глад сутрин и спане по никое време следобед Wink  Това да са ти дертовете ти пожелавам.
Честито момиченце и на Росита! give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: декември 07, 2015, 16:04:51 »

Ейй тва нашето Фери  heart Ама то ние не сме изненадани, защото те подозирахме.  yahoo

Все така да ти върви пезпроблемно, много се радвам за вас.  LOVING
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: декември 07, 2015, 16:23:11 »

Еййй, така се зарадваааааах!!! Честито, Хриси! kiss2 kiss2 kiss2
Пожелавам ти изобщо да не разбереш какво е сутрешно гадене и гадни неразположения! А термин ще ти кажат по-натам,макар че той се изчислява по един начин smile

Ох, най-хубавия Коледен подарък!  heart heart heart
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: декември 07, 2015, 16:24:03 »

Ехааа,Фери,честито!Много се радвам,желая ти лека бременност и безпроблемно раждане и най-най-сладкия финал. give_rose

Мислехме,че пак ще е момченце,защото ми беше някак странно да си имаме момиченце.Не ни се вярваше просто да е момиче,като се знам. blush Каквото е,само се моля да минава всичко живо и здраво.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: декември 07, 2015, 16:28:18 »

Честито Фериботка, радвам се за вас.Лека бременност!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #175 -: декември 07, 2015, 16:41:35 »

Благодаря ви прекрасни дами  give_rose Ами какво да ви кажа, аз нямах търпение, исках само да ми мине прегледът, за да започна да разпространявам smile Знаете ме, че искам момиче, ама живо и здраво да е, каквото дойде  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: декември 07, 2015, 23:32:16 »

Честито,  Фери!
Лека бременност ти желая и само положителни емоции през този така специален за всяка жена период!  girl_wink

П. П Ти направо си го беше "признала" blum
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #177 -: декември 07, 2015, 23:42:43 »

Честитооо! Много се радвам за вас,Фери. Айде леко бременеене и много пухкав резултат smile
ПС: И аз те заподозрях.Ще четеш на Ина темите скоро-скоро Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: декември 07, 2015, 23:46:35 »

Честито Хриси kiss2 май всички знаехме,само очаквахме потвърждение  heart Пожелавам ти много лека и прекрасна бременност с хубав финал-розовичък ,ако може Wink Сега давай да повлечеш крак ,че сме мното тазгодишните булки.Да се прехвърлим от сватбените емоции ,тук в тази  прекрасна тема smile
Много целувки kiss2 усмихна ми вечерта kiss2 много се радвам heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #179 -: декември 08, 2015, 07:22:50 »

Честито, Фери! Леко и безпроблемно бременеене и здраво и кротко бебенце good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines