Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:17:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 155789 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 23, 2015, 16:05:11 »

Фани,страхотна и,а цената е чудна.Точно към такъв модел се бях ориентирала.Кажи ми,моля те,малко повече за нея.Кошът ми се вижда плитък или греша? blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 23, 2015, 16:09:42 »

Фани,страхотна и,а цената е чудна.Точно към такъв модел се бях ориентирала.Кажи ми,моля те,малко повече за нея.Кошът ми се вижда плитък или греша? blush
абе баш тамън си е коша не е плитък. И е доста голям и като зимен има опция да се повдига главичката малко. Ти гледала ли си снимки мои с количката и Кико вътре, ще ти пусна линка пак. http://fanimira.snimka.bg/baby/kicko.871491.35691362 pass: 2008.
http://fanimira.snimka.bg/baby/kicko.871491.35914666
Тя е стар модел - сега хвалят пак на Кангару Х-пойнт виж и нея на сайта дето съм пуснала по-долу я има.
« Последна редакция: ноември 23, 2015, 16:13:42 от fanimira » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 23, 2015, 16:13:49 »

Пропуснала съм снимките.Иначе Лорели имат подобен модел на твойта "Лорели Луна".Не са скъпи,леки са,дръжката ми харесва.
Edit:Разгледах я и тази,но не виждам огромна разлика с твоята.А тя има ли кошче за кола?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 23, 2015, 16:18:25 »

Пропуснала съм снимките.Иначе Лорели имат подобен модел на твойта "Лорели Луна".Не са скъпи,леки са,дръжката ми харесва.
Edit:Разгледах я и тази,но не виждам огромна разлика с твоята.А тя има ли кошче за кола?
не, няма кош за кола, самия кош се маха и съм го прибирала в колата с него, става, само дето е голям. Х-пойнта има и кошница за кола.
Едит: Ароу има кошница и Леа също.
Х-пойнта е една идея по-малка, аз й викам за миньончета.
« Последна редакция: ноември 23, 2015, 16:21:19 от fanimira » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #109 -: ноември 23, 2015, 16:40:42 »

самия кош се маха и съм го прибирала в колата с него, става, само дето е голям.

Това не бих го препоръчала изобщо като вариант! Меко казано е опасно, въпреки че гледам не малко майки, които го практикуват.
Иначе, Фани, твоята си е комбинирана. В симсъл не са 2 отделни коша, а е един трансформиращ се. Идеята е същата. В началото мислех, че ми говориш как слагаш Кико на лятна количка директно.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 23, 2015, 16:51:52 »

Позарових се 2 теми за покупки за бебето и детето, ама има супер малко мнения за колички. Ама посъбрах полезна информация за други неща.  give_rose
Между другото, за BEXA предлагат и силиконови гуми вместо помпащите се.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 23, 2015, 17:26:49 »

Позарових се 2 теми за покупки за бебето и детето, ама има супер малко мнения за колички. Ама посъбрах полезна информация за други неща.  give_rose
Между другото, за BEXA предлагат и силиконови гуми вместо помпащите се.
ние яко наспамихме тука, ти си чети при нас, ще ти е по-полезно. Значи накратко - всички сме ЗА комбинираните колички и против возенето на деца в кошчета от колички, а само в кошници за кола.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: ноември 23, 2015, 20:33:00 »

Ние след изложението ходихме до АИКО, по друг повод, но видяхме и Пег Перего. Не ми се видя с нещо по-различна, а и толкова пари за количка не ми се дават, защото искам да си взема и ерго раничка.

Фани, аз cangaroo виждам доста около нас, и все много скърцат. на мен ми бяха симпатични, ама с тия женски имена написани навсякъде по количката ме отказаха.

MM вече е решил, че тая ще е количката, трудно ще се пребори някоя друга.
http://moebebe.com/bebeshki-kolichki/bebeshka-kolichka-s-max-stripe-retrus

Аз по принцип хич не обичам да бутам колички и ми е малко все тая. Иначе изчетох всички теми за колички от тази година е бгмама и като за всичко останало - колкото колички, толкова и мнения.


едит: Сега се сетих да се изкажа и аз за коша за новородено. И аз много се чудих за него, и трансформиращи гледах (ей тази много бях харесала http://e-chipolino.com/4853/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0%20CHICCO%20URBAN%20emerald) , пък нали имам и мерак за носене. Ама в крайна сметка, както казах май ММ ще избере, че и той доста чете по темата (мисля, че го приема, все едно купува кола на Бамбук smile )
« Последна редакция: ноември 23, 2015, 20:50:29 от pandapanda » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 24, 2015, 07:43:02 »

Да скърца да скърца колко да скърца, Панде, то това да не ти е каручка. И да скърца мажеш му колелата с някаква мас и се оправя. Не ми е правила такъв проблем, но съм го чувала и друг път. Количката дето е харесала мъжа ти е хубава, само че върви ли за момиченце? В смиаъл че ако е здрава няма заради цвета само да я сменяш ако имате някой ден и сестричка? На живо гледахте ли я? Щото моя цвят на каталога изглежда баш тюркоаз, обаче на живо си е по-скоро към Изумруд /между синьо и зелено/ а вашта на снимката ми прилича на цвят бебешко синьо?! crazy
Питай друго. Какво искаш да знаеш?
Ще водя Кико на училището за родители да се упражняват бъдещите майчета за смяна на пелени, хахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 24, 2015, 08:31:51 »

И аз съм се чудила, защо не си смажат количката, иначе ми се вижда дразнещо. Видяхме я на живо. Той ММ светло синьо го брои за цвят Елза lol Аз харесвам и тази, на живо и сивото и зеленото са по-светли и според мен, това по-може да мине за цвят Елза Wink

http://moebebe.com/bebeshki-kolichki/bebeshka-kolichka-s-max-mojito-retrus

А наистина ли ще водиш Кико на училището?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #115 -: ноември 24, 2015, 09:55:27 »

Раираната ми харесва повече. Ти само роди и момиче, ще вържете розова панделка и готово Wink
Фани, вържи му синьо мънисто. Я да питам при памперси пак ли му се вдигат атрибутите на мъжко бебе? Е, ще го побъркат от пипане тези жени...Дано се наака  Wink, та да разберат какво ги чака.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 24, 2015, 10:05:48 »

Е, ще го побъркат от пипане тези жени...Дано се наака  Wink, та да разберат какво ги чака.


Не се сдържах  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #117 -: ноември 24, 2015, 10:10:30 »

Здравейте! И аз се записвам с термин 12.04. За сега всичко е наред, минах двата скрининга, утре съм на фетална морфология в София и ще имам повече информация  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 24, 2015, 10:15:59 »

Хахаха, Свекърва изби рибата пак!  funnytooth А като започне захранването миришат още повече и са по-гадни, доколкото си спомням.
Аз май повече харевам сивия вариант на количката. Другата също ми харесва. Wink

uliaulia, добре дошла в темичката и честито! Bravo
« Последна редакция: ноември 24, 2015, 10:17:32 от nansita » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: ноември 24, 2015, 10:33:55 »

Ами да, ще го водя. То там има бебешки кът и жена дето се грижи за бебетата.  Ние майките се обучаваме в залата до детския кът. Тъй че няма да е проблем да го вземем за 10-ина минути за обИчението. Вчера се хванахме на хорце и си довършвахме изреченията една на друга. За другия път казаха ще упражняваме техники за релаксация. Ще правим "Омммммм" дружно. Свеки, ти я да ме подучиш как да накарам наборката ти да не купува неща дето съм забранила на Кари.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines