Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:31:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 155800 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 14, 2015, 09:36:56 »

Ехааа, Нат  heart ако знаеш колко се зарадвах след като прочетох. danceg
Честито миличка!  heart Пожелавам ти лека бременност и накрая да си гушкате прекрасното бебче.  yahoo
А се чудя аз, когато написа в другата тема днес, викам си сигурно изпуснах нещо.....нооооо разбрах.  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #16 -: септември 14, 2015, 12:14:06 »

Честито на всички! Bravo
Фани, аз на момченца тази година пак ще се радвам. При нас си е семейна традиция жените да са по-големи, та нека нашата кака да има избор из форума blum
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 14, 2015, 23:56:22 »

Честито на всички, нека имате лека бременност и здрави бебенца!  heart

Sunray, супер! Кога ти е термина?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 15, 2015, 06:52:36 »

Бени, къде се изгуби, бе, човек?! Няколко пъти се сещам, че твои и на Додо постове не засичам никакви give_rose
Терминът ми е, засега според интернет калкулаторите, 16 април smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 15, 2015, 18:28:57 »

Тук съм, чета сравнително редовно, но отгоре-отгоре, но не ми остава време да пиша. Особено в темичката за децата съм се наканвала поне 100 пъти да разкажа за нас, ама си оставам само с желанието за това и без грам време да го направя  pardon

Не съм се загубила, следя ви, хихи. Сега вече ще има и какво да следя  give_rose

Хайде, леко бременеене!!! Как е Ели? Как възприема новината, радва ли се?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #20 -: септември 15, 2015, 22:39:52 »

Албенче, като видях, че си писала тук си помислих, че пак ще имате бебенце  blush

Ох, аз сьвсем не на място, но май човек става пристрастен кьм бебенцата. Като гушкам малката сега и ми се иска да имам още много… Ако бях по-млада и имахме повече вьзможности бих имала поне още едно дете.  heart heart heart
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 16, 2015, 06:51:56 »

Ели е в еуфория. Тя от много месеци омрънква света, че иска да стане кака. Като разбра, започна да крещи, че щяла да има бебе. Цялата трепереше от емоции, съвсем видимо. Взе едни мои ежедневни превръзки и почна да ги лепи по куклите - учела се да слага памперс funnytooth Говори на корема ми - пее му, казва му лека нощ. Принципно искала сестричка, ама после заяви: "Каквото е - такова" blum
Казала на госпожите в градинката, както и на приятелите си. Уточнявайки само, че все още не се знае момиче ли е, момче ли е.
Ще пусна една снимка да видите нахилена физиономия, когато разбра blum
« Последна редакция: септември 16, 2015, 06:59:23 от sunray » Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 16, 2015, 16:00:41 »

Здравейте и Честито на новодошлите! Леко бременеене и сладки пухкави бебчета!
На мен ми казаха термина вече на 07 април,живи и здрави само... за сега всичко ни е наред,за 4 седмици сме пораснали с почти 3 см.Сега сме 3,64см..Нашия батко също е много развълнуван че ще си имаме бебе,всеки ден повтаря на баща му че трябва да купи люлка за бебето защото нямало къде да го люлеем за да спи...и постоянно ме пита дали може да погали бебето. Снощи показваше снимката на бебето на баба си (моята майка) виж виж бабо какво ще си имаме...  yahoo

исках да попитам всички дали имате засилен апетит,защото при мен се получава едно положение след като вече съм яла пак усещам силен глад,чак ми се гади,но гледам да не ям пак,а хапвам малко плод.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 16, 2015, 22:42:44 »

Аз нямам апетит. Не ми се гади, не повръщам, просто нямам апетит. Все нищо не ми харесва...Ако почна да ям, едва изяждам половин нормална порция и чувствам ужасен дискомфорт в стомаха. Не че не огладнявам. Усещам как ми къркорят червата, обаче сякаш нямам място и се препълвам още в началото. Ето, тази вечер не вечерях. А не е хубаво така.
Иначе пък, много налитам на сочни плодове и салати. Това си хапвам нормално.
Съответно, досега не съм качила и грам, но не бързам да се радвам, защото и без това имам килограми отгоре след първото раждане. А и с първата бременност качих много, при това в последните 3-4 месеца.
Дано сега не трупна повече от 5-6 кг, че иначе ще видя зор зимата и после като ги свалям.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 20, 2015, 23:00:13 »

Албенче, като видях, че си писала тук си помислих, че пак ще имате бебенце  blush

Ох, аз сьвсем не на място, но май човек става пристрастен кьм бебенцата. Като гушкам малката сега и ми се иска да имам още много… Ако бях по-млада и имахме повече вьзможности бих имала поне още едно дете.  heart heart heart

Хаха, ами да ти кажа щях да се радвам да съм тук  smile Желание имаме, не можем да съберем смелост сякаш  pardon Пък и (колкото и да е глупаво), нали само от 10 месеца работя отново, та ми се работи. А и работата си харесвам. А тук максимум година мога да отсъствам и то последните 3 месеца неплатени. Което лично за мен означава, че  ще трябва да напусна, защото на 1 годинка бебенцето си няма да мога да го оставя и.... така. Разни прозаични причини, но ни спират........ засега  smile

Иначе те разбирам за желанието, защото аз го изпитвам същото.  heart heart То усещането да държиш в ръцете си и да вдишваш аромата на бебето си не може да се обясни, но наистина е пристрастяващ  heart heart То не само бебето де, аз моите момичета така ги мачкам като успея да ги хвана, големи целувки падат, хахахах

Дани, супер е, че Ели е така щастлива от новината, ще си имаш помощничка! Пускай снимките, да я видим!





Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: септември 21, 2015, 08:07:06 »

Да ви кажа, децата започват да "тежат" като станат към 12-13 години и с времето все повече и повече натежават финансово и психически Wink. Ама то пък след това на човек внуци му се приискват smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 22, 2015, 07:46:56 »

Здравейте!Ако ми позволите и аз ще се цопна във вашата темичка с евентуален термин 11.05.2015г.
Вече минах първия преглед,на който видяхме малката точица и вдругиден съм отново на преглед да видим дали всичко се развива добре и се моля всичко да е наред!
За сега си мисля,че съм от щастливките без гадене,но за сметка на това чувството за умора и сънливост са ми първи приятели! tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 22, 2015, 07:52:32 »

Да честитя на всички.. Нека всичко е наред и да си имаме много форумски бебета през 2016  heart heart heart  give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 23, 2015, 14:58:05 »

исках да попитам всички дали имате засилен апетит,защото при мен се получава едно положение след като вече съм яла пак усещам силен глад,чак ми се гади,но гледам да не ям пак,а хапвам малко плод.

Аз на моменти съм като теб, но през повечето време ми се гади и съм постоянно изморена. А с изхранването имам и друг проблем- почти от всичко ми се гади и карам на тестени изделия. Основно на геврек от лидъл.

Днес бяхме на контролен преглед. Официално съм в края на 8 седмица, а малкото нещо е към 2см. Казвам нещо, понеже на снимката не може да му се различи нищо. Ама вече е бая тлъста точка и не върви да му казвам точката. Още не съм измислила новото прозвище и съм отворена за предложения.  funnytooth Да знаете само как си отдъхнах след прегледа...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 23, 2015, 15:56:56 »

Браво Нати... Аз ще му викам Лимонче, защото съм на лимонена вълна.. Много се радвам, че всичко е наред.. Прекрасно ми е на душата, като чета  heart

ЕДИТ: От вътре ми дойде да напиша ЛимонЧО, ама викам може да е Лимонка  huhhuh.gif blum Girl_hide
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines