Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 12:38:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156493 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #75 -: ноември 07, 2015, 13:01:31 »

Ряпата на мен вьобще не ми помогна като бях бременна, а сума ти ряпа изядох и "изпих"  pardon

Правех си сьщо мед с джинджифил (от форума го знам), но само с временно-успоителен ефект. Като цяло нищо не ми помагаше на смотана кашлица.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 07, 2015, 13:46:16 »

Може да се потърси подходяща хомеопатия. Аз втората бременност само с това се лекувах,  нали си имам малко дете вкъщи,  та вируси не липсваха.
Още на първият преглед при гинеколога обсъдихме всичко и после не ми се е налагало за всяка хрема да се обаждам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 07, 2015, 16:30:32 »

Особено синапа е силно противопоказан!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 07, 2015, 16:52:17 »

Много внимавайте какво и в какви количества ядете като бременни, а с билките бъдете особено внимателни.Аз от едни кайсии получих контракции, щото разхлабвали видиш ли.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 09, 2015, 18:11:13 »

Взе да преминава кашлицата. Явно е от студеното и от влагата. В събота в Русе не можех да стоя навън- имаше страна мъгла и ме душеше чак. Аз има някаква алергия към влага и студено, но никога не се е проявявала толкова силно. На топло и в слънчево време не кашлям и не се задушавам.
Пия по 1 чай от липов цвят през ден с малко мед и джинджифил.

А личната ми лекарка не е много в час и не мисля да се занимавам с нея. Благодаря за съветите.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 20, 2015, 14:13:46 »

Не съм видяла, че са отключили темата. А защо беше заключена все пак?

За не следящите седмичната тема, терминът ми е 23.04, очакваме момченце smile за сега всичко е напред, дай Боже и за напред да е така.

Аз имам ХУК, и затова ми изследваха АФА. В Токуда ми излязоха положителен и почнах Фраксипарин 0,3 и аспирин. След две седмици ходих при проф. Паскалева, тя ме прати при имунолозите в Александровска и в МД за тромбофилии.
АФА ми излязоха в норма, но се оказа че имам хомозиготен 4G/4G и хомозиготен Т/Т . Сега съм на 0,4 франсипарин. Освен него си пия и 3х2 Салофалк, 1х4 фолиева мета, омега 3, Пренатал и Бианацид. Преди бях и на 2х2 утрогестан. Ходеща аптека, ама всичко за каузата.

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 20, 2015, 18:20:00 »

Аз направо спирам да се оплаквам,че пия пи 3х3 фолиева. Още не съм си вземала витамини, но пък хапвам много плодове.

Усещаш ли бебто вече? Аз от време на време сякаш усещам някакво побутване, когато съм седнала леко приведена.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 20, 2015, 20:11:36 »

 Offtopic Вземете си сложете по една лентичка, че и ние да ви виждам колко сте големи. Не е ли рано за бутания при тебе, Нанс?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 20, 2015, 20:27:18 »

И аз така си мисля, че е рано! Ама не е къркорене, усещам го по различен начин просто и само,ако се приведа напред и съм си притиснала корема за повечко време. Та и аз не знам какво е.  crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 20, 2015, 21:46:34 »

Поправям се - в тия седмици като нищо да те почват вече бълбуканията! Запиши си долу-горе датата за спомен!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 20, 2015, 21:48:18 »

Нат, и аз усещам същите побутвания, най-често като се прибирам вечер с метрото.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 21, 2015, 09:58:49 »

Добро утро! give_rose
Сега започваме с едва доловимите побутвания,а след месец може би вече ще си споделяме за по-яките ритници и неудобните пози,които заемат.Толкова е мило и незабравимо всичко. heart
Да видим и тук ли ще се заформи компания от свекърви или ще има някакъв баланс.
Губят ми се sunray,sladur4eto_90,Feli...надявам се сте добре,момичета! give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 21, 2015, 10:23:57 »

Роси, в теб ми е надеждата за розови гащи! На моя маймуняк вече съм му намерила снаха,ама е англичанка, пък ти си по-близо Wink
Фани, сещаш ли се за някакъв дневник на Б, който може да се намери? Че искам да си записвам разни работи.

Edit:
Намерих онлайн дневник в beboran.net
« Последна редакция: ноември 21, 2015, 10:44:41 от nansita » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 21, 2015, 10:56:10 »

Хаха...да ти кажа Нат и аз имах надежди след като в друг форум заваляха все си гащи и едва 2-3 розови и аз да съм от печелившите,но тук около мен пък масово са бременни с девойки и си викам пак ще съм мъжка майка.Та...живот и здраве каквото е. pardon
Сега ме подсети,че аз в този сайт си направих дневник като се роди Дени и все още си ми стои ргистрацията,та е добра идея да си го ползвам за записки. girl_wink
« Последна редакция: ноември 21, 2015, 11:07:40 от rosit@ » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 21, 2015, 11:03:15 »

Честно казано, не ми харесва много платформата на дневника. Предпочитам да е на хартия. Май ще си разработя един сама.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines