Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:41:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156514 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 30, 2015, 09:43:01 »

Здравейтеее!
Мина ми и ФМ и БХС и днес трябва да отида за резултатите.Видяхме едно скокливо човече,чието сърчице тупкаше сладко-сладко.Пол не разбрахме,но поне разбрахме,че е живичко и здравичко.Че е цели 5см и върви с 6 дена по-големичко.Бях и в болницата за 3 дни за болничен и вече съм си вкъщи при моите мъже.
Вие как сте?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 03, 2015, 19:43:24 »

Здравейте бъдещи мами!
Аз съм от миналогодишните булки. Отминаха трепетите по сватбата и не след дълго започнаха тези по бременността. Очакваме нашето първо голямо щастие в началото на другата година.
Термина ми е 10.01.2016 г. Истината е обаче, че може и да спазим поговорката "Таз година булка-догодина люлка" smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 03, 2015, 19:48:52 »

Честито, Фели! Пожелавам ти всичко да е наред и на финала да гушкате едно пухкаво малко човече.
Малко по малко ще се напълни групичката  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 03, 2015, 21:43:53 »

Фели, честито. Много се радвам за теб. girl_in_love
Пожелавам ти спокойна бременност и леко раждане.
Знаете ли пола?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 04, 2015, 01:13:04 »

Фели, добре дошла! Ти ще си май една от първите мами тук на 2016. Лека бременност и здраво бебенце накрая! give_rose

Ние днес бяхме на преглед. Всичко му е наред на бебенцето. 170 г тежи, върви си точно в седмицата, нито по-едро, нито по-мъничко. Първо спеше, проснато по корем Xixixi , но по едно време реши да зарадва и нас, и бъдещата кака, та се преобърна по гръбче, отвори устичка, изпъна крачета. Док се постара доста да види нещо между крачетата, но не би. Та, засега клони към момиченце, без да е съвсем категоричен, де smile
ФМ ще правя около 10-ти декември, тогава вероятно вече ще е ясен пола. Да ни е здраво само Girl_hide

Иначе този път плацентата не е предна, а си е задна. Но въпреки това движенията не ги усещам, а и док каза, че е напълно нормално да не усещам още.

Предписа ми витамини за зимата и така.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 04, 2015, 10:07:44 »

Feli,добре дошла сред нас!Лека бременност и здравичко бебче на финал. give_rose
sunray,радвам се за добрите.Дано за всички има само добри новини до края,а и след това. give_rose
Аз утре съм на ЖК,но нямам надежда да видим бебето,понеже миналата седмица бях на ФМ и се сънявам док да иска отново да го облъчваме,но поне тоновете се надявам да ми пусне да чуя.
И аз имам предписани витамини,но на този етап сме се разбрали да не ги пия,защото си хапвам достатъчно плодове и зеленчуци и може би декември-януари ще ги започна.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 04, 2015, 22:35:36 »

То и аз доста плодове и зеленчуци ям ежедневно, обаче усещам че имунитетът ми е паднал. Изкарах няколко хреми, имам периоди на отпадналост и се разминавам на косъм. Аз си поисках да ми препоръча витамини, разбрахме се от другия месец, като спра фолиевата, да ги почна.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 05, 2015, 08:34:49 »

Честито, Фели smile Прекрасна новина  Bravo  give_rose Пожелавам ти леко бременее и леко раждане с прекрасно бебче на финала smile  yahoo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 05, 2015, 16:52:43 »

Бабини илачи за кашлица знаете ли? Мъча се вече 2 седмици с чайове,мед и други,ама няма ефект.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 07, 2015, 05:30:47 »

Благодаря за поздравите, момичета smile
Казаха ни, че е момиченце и за сега всичко е наред, надявам се и вярвам, че така ще бъде и занапред!

nansita, аз за кашлица ям често по лъжичка смес от мед и ванилия. Ако се добави и синапено семе, ще те загрее.
Най-добре те съветвам да се консултираш с лекаря ти, защото напъните от кашлица не са хубаво нещо за бебето, особено в първите месеци. Успех с лечението  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 07, 2015, 09:25:42 »

Фели, чудесна новина. Права си, гледай позитивно и всичко ще се нареди както трябва.  Wink Пожелавам ти отново много спокойна бременност и една прекрасна бебка на финала.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 07, 2015, 09:30:09 »

Важното е да е живо и здраво, наистина  good

Нат, знам нещо, което действа, но не знам за бременни подходящо ли е.. Издълбаваш една ряпа и вътре поръсваш с много захар, оставяш до другия ден и вътре ще има сок, който трябва да изпиеш..

Другото е един чай, който обаче действа след 1-2 седмици пиене... Мента, маточина, Живовляк, Счупени орехи с черупките, обелки от лук, се варят оставя се да изтине и се прецежда.. Пиеш го по 3 пъти дневно, звучи гадно, но не е неприятно, ако сложиш малко повече мента  good
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 07, 2015, 09:51:58 »

Момичета,  с билките бъдете изключително внимателни по време на бременност!!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 07, 2015, 10:23:58 »

Да, със сигурност трябва да се внимава, затова е хубаво да се прочете какво може и какво не да се пие.. Нямаш ли личен лекар?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: ноември 07, 2015, 12:37:17 »

Ряпата е изпитана рецепта good Може вместо захар да се сложи мед.
Другата отвара става и без билките - орехи /начупени цели/, люспи от кромид, вътрешност на дюля, локум, лукчета бонбони или небет шекер за сладост - действа отхрачващо. Вари се и се прецежда. Пие се като чай и за малки деца е подходящо.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines