Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:10:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 155824 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #45 -: септември 24, 2015, 15:17:54 »

Аз съм споко, не ми е до лентата, просто много пъти сме го дъвкали това с термина и ти казвам как е редно да се изчисли. Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 23, 2015, 16:43:16 »

Много се радвам,че темичката ни е отново отключена. yahoo
Как сте момичета?Как са бебешоците?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 23, 2015, 16:54:36 »

Сега вече дано се запишат още бъдещи мами, че съвсем запустяха тези теми. smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 23, 2015, 22:33:10 »

Аз съм добре, бебока също, предполагам. В началото на ноември съм на преглед пак. Пол все още не става ясен.
Нямам особени проблеми, стандартните леки болежки в кръста и невъзможност да ям нормално, бързо се засищам.
Вече не съм на работа, в болничен съм. През нощта не спя много добре, наваксвам предиобедите като изпратя Ели на градинка.

Тя е много мила и грижовна. На предния преглед идва с нас и видя бебето, чу му и сърцето. Вече ще идва с нас при всеки преглед.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 24, 2015, 09:31:22 »

Толкова ви се радвам на всички. Дано имаме хубави и здравички форумски бебчета догодина!  girl_wink
Сънрей, имаш някакви оплаквания или просто си почиваш вкъщи? Почивай, поспивай си сега ти се е паднало. Някои от вас вече знаете ли/искате ли да знаете пола?
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 24, 2015, 09:41:04 »

Добро утро!
За сега и аз се чувствам чудесно,утре съм на ФМ и силно се надявам док да успее да види пола.Нямам търпение да го узнаем,въпреки,че има още доста време.
И аз съм вече в болнични,но не защото има проблем,а просто имам проблеми с шефа ми.
sunray и аз съм така с вечерния сън,но както казваш наваксвам Дени като е на градина.
Като спомена,че Ели е идвала с вас на прегледите много се чудя дали утре да вземем Дени с нас. ohah
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 24, 2015, 10:00:27 »

Защо не? Ще му е интересно, пък и да свиква от сега, че няма да е сам вече!  girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 24, 2015, 13:50:13 »

Супер, една от най-хубавите теми е отключена.  smile
Дано се напълни с хубави новини.  yahoo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 24, 2015, 17:53:38 »

Фани,притеснява ме факта,че все още бебчето е малко и не толкова оформено хубаво и нищо няма да разбере.По-скоро си мисля,че ще има само въпроси и неразбиране от неговата страна...ще се обърка тотално.Поне аз така си мисля де.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 24, 2015, 18:16:38 »

Роси, мисля че можеш да го вземеш на прегледа. То не е чак толкова малко, вече е оформено, ще пуснат да чуе сърчицето. А и може да се размърда. Бебокът като се разшава, протегна ръце и крака, Ели изпадна в приятен шок danceg Като опули едни очи...
Фани, работя в електроцентрала и пътувам по 120 км дневно общо, отиване и връщане. Пътят е много лош и никак не е препоръчителен за ежедневни пътувания. Самото ми естество на работа не е проблем - преводач съм, но пък въздухът, разбираемо, там е мръсен, което е още един минус. Но най-вече ужасното пътуване всеки ден и твърде ранното ставане, в 5.30.

За пола - вълнувам се, любопитно ми е. Ако не ноември, декември сигурно ще го разберем.

Аз ще правя втората ФМ, първата мина с измервания на нухална гънка и носна кост, заради БХС-то. Иначе разчитам основно на втората ФМ.
БХС ми е ок, макар да вярвам на ФМ.

Хайде, дано скоро дойдат още бъдещи мами! give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 24, 2015, 18:33:27 »

При мен всичко е ОК към момента. Минах БХС и първата ФМ, рискът за хромозомни аномалии е много нисък.
Човечето не спря да се подхвърля по време на прегледа, та вече го наричаме зайче или скокльо, както дойде. Пол не ни казаха, но и според мен е много рано за предположения. След 1 седмица съм на контролен преглед на ЖК.

sunray, и аз планирам да си постоя вкъщи. Стресът е много при нас, а и имам чести командировки.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 25, 2015, 02:37:33 »

Леле, гледам че съм в последната седмица на четвъртия месец! shok Честно, времето лети ужасно бързо при втората бременност. Предполагам е заради грижите по първото дете, но въобще не усетих кога стана време да влизам в петия месец shok
Да, и стресът си е кофти работа. С него по- съм свикнала сякаш, срещи и презентации, обаче пътуването ми носеше физическа болка и много се притесних. Нищо не си струва този риск give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 25, 2015, 08:24:41 »

Добро утро!
Времето наистина си лети неусетно и аз вдругиден влизам в последната седмичка на 3-я и започвам 4-я месец.А сякаш вчера бях в 5-та седмица като видях двете чертички.
Относно болничните при мен се наложи заради проблеми с шефа,а и самата среда не е благоприятна никак.Искаше ми се да си работя поне до НГ,но уви...здрави да сме само.
sunray,ти усети ли вече пеперудките?Нали казват с вторите по-рано се усещало? blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 25, 2015, 13:53:21 »

Нищо не си струва повече от здравето ви и това на рожбите ви, момичета. Има време да работите - цял живот!
А които сте с второ може и заради по-улегналата възраст да ви се струва различно. На мен толкова ми е различно всичко сега +7 от 1вия път.  pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 25, 2015, 22:21:08 »

Роси, нищо не съм усетила. Ако съм с предна плацента като предния път, пак няма да усетя скоро.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines