Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:13:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 156559 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: януари 06, 2016, 15:44:16 »

Знам, че е така, но имам чувството, че повече не мога да поема. Става ми тежко и неприятно на стомаха.
Ето, досега гледам, че съм изпила 500мл вода за деня, което е прекалено малко, но се чувствам все едно съм погълнала 2л. sad
Иначе и аз гледам да ям възможно най-често супи и манджи. Не ме влекат много сухите храни. Месо ям, но има моменти, в които не искам и да го вижда. Предпочитам по-постни манджи. От закуската обаче не успях да се откажа.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #316 -: януари 06, 2016, 15:56:12 »

Маги, ще споделиш ли къде си се следила и къде си правила ФМ? Може и да си, извинявай ако е така  smile

Миме, ако толкова не ти се пие вода, чайчета? Аз също винаги съм си закусвала и не съм и мислела да се отказвам от нея + това ми пада кръвното и ми става лошо ако не закуся, ама според мен Маги имаше предвид тия тестените закуски между храненията  smile С другите неща и аз съм така - наблягам на манджи и супи и много рядко месо и то само за да не се лишавам баш сега smile Вода пия по много по принцип, ама напоследък забелязвам, че е по-малко от преди  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 06, 2016, 16:01:05 »

Аз съм от Плевен, следях се тук в Авис медика, а ФМ правих и двата пъти в София при доц. Димитрова.Много лаконична жена, но страхотен професионалист.Да пари си е всеки преглед, но според мен точно от тия пари няма смисъл да се пести.

Аз да ви кажа какъв начин на хранене си бях направила след като ми мина гаденето, че това беше един ужасен период.Сутрин закусвах към 9,30 овесени ядки с кисело мляко, след това на обяд някаква манджа или супа, след обед плод, към 18 часа си правех фреш, а за вечеря салата със супа или само ядене.Хляб аз не ям и гледах да не ям и през бременността.Закуски тестени ядях много рядко, ако пътуваме, ако вече ще преритам, но макс 1 на седмица.Качих 14 килограма, което според мен си беше идеални кила.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 06, 2016, 16:18:16 »

Фери, ама то вода или чайове, все тая. Все са течности.  blush На мен точно от това ми е тежко. Иначе предполагам, че няма да ми е проблем да се насиля малко с водата, но като се чувствам така, ми е неприятно.

Маги, 14 кг. си е направо чудесно.  good Много добре изглежда това меню.

От хляба не мога да се откажа, защото иначе не успявам да се наям. Аз най-често за закуска си хапвам сандвичи blush което знам, че не е полезно. Ще се опитам да ям мюсли или нещо такова. За толкова години не се научих да ям овесени ядки. Поне вечеряме рано до към 19ч най-късно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #319 -: януари 06, 2016, 16:31:45 »

Хихи ако знаете ММ как ме е заредил с мюсли и овесени ядки и всякакви здравословни неща ама не моооогааа да ги ям! И аз като Мимето си хапвам сандвичи на закуска и хляб с всяко ядене, не мога да се откажа  pardon АГ ми каза ако нещо не ти се яде, само защото е полезно, не го яж, не се насилвай и съм на този принцип smile Иначе плодове и салати гледам да хапвам доста често и всякакви бобени  smile

Маги, супер е 14 кг  good Ще я видя тази Димитрова smile Благодаря  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 06, 2016, 16:34:15 »

always_and_forever

1.Болката в бъбреците е точно такава отпред назад ,откъм корема към бъбреците ,но е по ниско долу .Например от яйчниците към бъбреците
2,Аз направих бъбречна криза по време на бременността си ,около 5 месец.Тогава ме гледа специалист и каза,че много  бременни прави бъбречни инфекции или кризи .Даже АБ ми вливаха венозно ,Ей така се бях сащисала ,страшна болка ,чак ме гледаха за разкритие в болницата ,а накрая като пуснах стерилна урина се оказаха бъбреци.

Стискам палци всичко да е наред !Пий спазмалгон ,не е противопоказан при бременност ,а ще отпусне много ако е бъбречна болката .
Малко ме помнят тук във форума вече ,но аз с толкова химия бях натъпкана по време на бременността си ,че едва ли някой може да си помисли колко точно.Засега детенцето ми е здраво ,че и умно Wink.
Просто понякога се налага .
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #321 -: януари 06, 2016, 16:53:32 »

И красиво  heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: януари 07, 2016, 12:17:24 »

fiibi_bg, как да не те помним  LOVING LOVING LOVING

Аз нали съм с по-особен режим на хранене (плодове сурови и мюсли не мога да ям) и от запек се спасявах с задължително едното ядене да ми е супа и печена тиква. Когато взеха да ми писват, бях към 18-19с и ми изписаха магнезий и от тогава нямам проблеми. Аз много компоти от вишни пия, защото продължавам на повръщам от време на време и от тях ми става много добре и не се обезводнявам.
Преди празниците нямах никакъв апетит и си бях сготвила картофи с ориз, морков, лук, чушка, тиквичка, пилешко и отгоре заливка от яйце и кисело мляко - от всичко по малко, та и малко да хапнех, поне има много неща. Ама стана вкусно.
Хляб преди почти не ядях, но много бурзо се наяждам и не успявам да си изпия всичките си хапчета по време на ядене и почнах да ям хляб и на обяд и на вечеря, за да ям по-бавно.
И всеки ден ям шоколад. За сега съм +2кг, ще видим каква ще е равносметката накрая.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #323 -: януари 07, 2016, 12:24:35 »

Браво бе Панди  give_rose Аз вече съм толкова отгоре, пък съм доста по-назад от теб  smile Видимо, освен леко подутия корем нищо ми няма, дрехите ми стават, ама кантарът друго казва  pardon Правила си си някакъв братовчед на мусаката ама доста добре звучи  Wink И аз почти всеки ден хапвам шоколадче  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: януари 07, 2016, 12:37:31 »

Фери, и аз не мога да се насилвам, ако не обичам нещо, колкото и да е полезно. Обикновено все неполезни неща обичам.  pardon

Фийби, и аз те помня от преди, когато само четях.  smile И съм си поставила за цел да ти прочета темичката. Все пак толкова похвали има за теб, че няма как да те прескоча.  smile

Все повече си мисля за тези бъбреци, че явно ще е от тях. Не може всичко да ми е ОК, все нещо трябва да куца. И аз знам, че бъбречната криза е много болезнена.  angry Дано не се стига до нещо подобно.
За хапче не съм се сещала да пия, защото наистина ми се е случвало само 3 пъти в месеца да кажем и болката отминава бързо, за около 5мин. Съмнявам се хапчето да може да подейства по-бързо от това. Не знам, дано не се случва пак.

Панди, а тиквата не беше ли за запичане или аз съм се объркала нещо? Обожавам печена тиква. heart
Шоколад почти не ям. Като цяло сладкото не ме влече.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: януари 07, 2016, 12:45:10 »

Тиквата е за разхлабване.Тиква, киви, някои бобови храни, топло прясно мляко.Има доста неща дето помагат за ходенето до тоалетна.Аз трябваше да пия желязо и тогава стана положението ужасно и си правех смути от киви и прясно мляко, през ден, а мразя киви.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: януари 07, 2016, 12:57:19 »

Значи аз се съм се объркала нещо. Благодаря! good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: януари 07, 2016, 13:01:14 »

Минавам да измрънкам. От известно време подозирах, че имам алергия към киви и накрая успях да си го докажа. След 1 изядено киви вечерта щях да ходя до спешното по бързата процедура. Тъй че, при мен и кивито отпадна. Поне мюсли и прясно мляко поемам.

Пък относно качването- много е индивидуално. Понякога и с балансирано хранене пак не се получават много добре нещата. Дано не кача прекалено много до пролетта. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #328 -: януари 07, 2016, 15:01:53 »

Нат и Панди, кога са ви термините, че не помня  huhhuh.gif

Тиква под никаква форма не обичам  blush Явно съм се регистрирала доста късно, защото не помня за Фийби ама ще наваксам  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 07, 2016, 20:52:09 »

Моят е 23 април. Тази година е Лазаровден, ама няма да е Лазар бебето, поне за сега.
Днес обаче се замислих, че докторката ми има имен ден на Цветница. Дано не е отпуска или Бамбук да си избере друга дата smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines