Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:44:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Септември 2015 г.  (Прочетена 167706 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #45 -: септември 02, 2015, 12:53:44 »

Дам и на мен ми бяха "любими" тоя тип стажове - в един отдел човешки ресурси им подреждах архива - беше гнус - сигурно 20 годишен бъкан с хлебарки, другият стаж беше подобен в банка, но там само 1 седмица подреждах папки, после слава богу бях фронт деск и беше доста човешка работа. Въобще експлоатацията е пълна. smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 02, 2015, 13:11:22 »

Аз да попитам - какво ви е мнението за ибууковете/четците? Аз принципно не ги харесвам, идеята ми е  girl_impossible да го взимам с мен на разходка вместо книжка, която не ми се ще да съсипвам в чантата на количката!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #47 -: септември 02, 2015, 13:14:16 »

Ох Миме, направо като те чета тръпки ме побиват...чак понякога като се размрънкам за моята работа ми става криво какво неблагодарно същество съм  crazy  Явно наистина ние в по-големите градове си нямаме и бегла идея какво е да търсиш достойно работно място с адекватно заплащане в малък град...така че спирам да давам съвети, защото явно не са приложими навсякъде  huhhuh.gif Все пак ти стискам силно палци скоро да си намериш нещо хубаво  heart

Виви, по едно време тате работеше на морето целогодишно почти и ми обясняваше какво мъртвило е зимата, чак не ми се вярваше и не можех да си представя, ама после порастнах Wink

Али, знаех си, че ще да е от някой лакомник този цитат  pardon

Понеже Фани ме изпревари, да кажа за четците, че много ги харесвам, ама все не ми се дават пари, но пък си чета почти изцяло от телефона (който е с доста голям екран за смартфон, води се фаблет дори) и ми е много удобно да не разнасям тухлички напред-назад  smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #48 -: септември 02, 2015, 13:16:42 »

Аз имам киндъл и е чуден, само дето на тъмно не може да се чете и вечер си ползвам телефона, че с малката сме съответно на тъмно. Но е супер удобно - леко и имаш цяла библиотека по всяко време с теб. Но всичко, което аз чета е на английски също така, предполагам, че има книги и на  български де. Също батерията държи супер дълго. Все още си чета и обикновени книги, без тях не мога, но за пътуване ми е много по-удобно с киндъла.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 02, 2015, 13:28:44 »

Фани, аз предпочитам нормалните книги, но имам и ибуук. Доста пари ми е спестил, понеже вече има бая сайтове с безплатни книжки, които може да се свалят. Моя е Киндъл Тъч, но имай предвид, че не е като тъч скрийна на смартфоните. По-бавен е. Освен това, дисплеят на Киндъла е по-щадящ за очите, отколкото смартфона. Те са си направили технология е-инк. Може да се регулира осветеността на подсветката. Ако имаш таблет, може да го разнасяш него, но при четене препоръчвам да намаляваш яркостта, за да не те боли главата много.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #50 -: септември 02, 2015, 13:39:24 »

Ибууците са най-добрият вариант пред таблет и смартфон...по-добре е и за очите и за главата Wink Според мен обаче тъч скрийнът е малко излишна екстра при тези устройства, и копчетата вършат достатъчно добра работа  good Аз по едно време разнасях таблета, ама нещо много започна да ми тежи чантата и го зарязах, а после като си взех телефон с по-голям екран съвсем го зарязах...даже се чудя какво да го правя, само прашлясва, май и паролата не му помня  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 02, 2015, 13:57:14 »

А може ли да ми препоръчате някакъв с WI-Fi /евтин/ куча марка, че да не ме е яд, ако му направя нещо като го разнасям...  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 02, 2015, 14:12:41 »

И аз съм мераклийка на един Киндъл, но не знам кога ще ме огрее. Кумата има и навсякъде е с нея.
Според мен е една добра инвестиция, при условие, че е доста лек, събира доста книги и е удобен. good
Аз никак не мога да чета на лаптоп, телефон, таблет и т.н. Очите ми бързо се уморяват.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 02, 2015, 14:23:41 »

Пардон, ей сега ММ ме светна, че имам Nook. pardon blush Oт продавалника, съвсем нов. Внасят ги от Англия и не са рифърбиш (върнати с дефект и поправени, след което пуснати за продажба). Има си и WiFi. Беше около 100лв. Не ме е предавал, преди редовно си го мъкнех с мен из градския и доста си го експлоатирах. Доста лек.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 02, 2015, 16:21:53 »

Аз съм технологично изостанала спрямо киндълите. Не искам и не ми е приятно да ползвам, та си чета книжки хартиени само.

А за Бг работодателите, имам много кво да кажа, ама да не се ядосвам , пък да не ядосвам и вас в този хубав ден smile. Като цяло, трябва да им се дръпне един бунт, масов, но хората не смеят или нямат възможност.

Поздрав:

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 02, 2015, 19:40:54 »

Да ви питам нещо. Иска ми се да отпечатам няколко копия от дневничето, което ви показах, ама не знам къде могат да го направят хубаво и изгодно?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 02, 2015, 20:05:05 »

Записвам се в новата тема... Егати на 58584858 страница  girl_impossible
Нямам никакво време да чета, но не мога и да не пиша... Голяма лудница от задачки, а уж всичко е готово  girl_impossible

Целувки и прекрасен месец на всички kiss2  heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #57 -: септември 03, 2015, 06:51:29 »

Добро утро. Аз днес се събудих доста по-рано от очакваното и когато преди малко ми звънна алармата вече бях гримирана и оправена. smile Сега имам време да ви почерпя кафе...........и закуска хахах smile



Ще гледате ли мача довечера? Някой ще ходи ли на стадиона...Тони?

Лек и успешен ден!! smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 03, 2015, 08:25:58 »

Добро утро, съфорумки.
Наде, благодарско за закуската с кафе. Много интересна идея Wink
И на Еми пастичката ме впечатли Wink

menyanthe, провери в Photosyntesis или в Mania print. В Манията може би ще е по-добра цената.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #59 -: септември 03, 2015, 08:31:59 »

Миме, аз ще ти принтна всичко, цветно. Обади ми се само.

С удоволствие бих се включила по темата за работата, вече и като работодател, но търча по задачки сега, по-късно. Във Враца е пълен ужас. В София пък са глезени кандидатите, не е лесно и да си намериш човек, не съм очаквала просто.

Приятен ден, дами.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines