Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:42:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Септември 2015 г.  (Прочетена 169045 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 08, 2015, 06:52:32 »

Добро утро! Свеки, не е редно да се изказвам по темата за празниците, но само ще кажа, че ми липсва тържественост през последните години. Това, че се отбелязват празниците някак м/у другото не влияе добре на младото поколение  huhhuh.gif
Чета ви, нямам време да се включа защото ни тресе предучилищна треска, шопинг, подготовка, род. среща, вчера и днес лятно училище. Та в тоя дух поздрав:

ПЪРВОКЛАСНИК

Да си първокласник - то не е шега.
Колко много грижи имам аз сега.

По часовник ставам - времето следя.
Мирно на чина си трябва да седя...

Пиша, пиша букви и чета на глас,
и разказвам ясно, и внимавам в час...

Много, много грижи имам аз сега.
Да си първокласник - то не е шега.

П.П ще го рецитираме на 1вич уч. ден!!!
Лек ден на всички!!!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 08, 2015, 08:00:26 »

Добро утро!

Аз съм доста развълнувана, защото разбрахме, че на наши близки приятели им се е родила дъщеричка. heart
Ох, колко е прекрасно, пък представям си да е наше.  heart Таткото не може да си намери място от щастие.  yahoo

Дано все толкова хубави неща да ни се случват!

Хубав ден на всички smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #137 -: септември 08, 2015, 08:39:45 »

Здравейте здравейтеееее...

Някои от нас вчера се върнаха от морето... Ааааххххх, няма такова усещане smile Почернели, поотпочинали, даже и бебо е с тен хихихи

Да ви кажа не е лесно с бебе на море, но не мога и да се оплача. Малко беше неспокоен първите дни, заради смяната на обстановката, а и зъбите го тормозят, но иначе не беше зле. Починахме си - психически най-вече.
Но ние сме много луди родители да знаете - щом замъкнахме дребния на Рибния фест в Царево, за да се видим с един наш приятел - капитан, смятайте хахах lol И детето горкото ни се връзва на акъла (не че има избор милото хахах)
Абе като цяло не се оплаквам, имахме нужда от почивка и много много ама много добре ми дойде smile

Нищо не съм чела - исках пълн релакс, така че сега се залавям да наваксам

Цеелувки на всиииичкииии kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: септември 08, 2015, 08:43:16 »

Миленка, добре сте се завърнали. Радвам се, че сте си отпочинали, дори и с малчо.  heart
Чакам снимки, за да ви видя тена, пък.  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #139 -: септември 08, 2015, 09:34:55 »

Брутру !!!

Само така Миленка!!! Браво на вас  good

И ние децата ги водим навсякьде. Даже всички се чудеха как сьм трьгнала сама да летя с бебе на 1 месец, а то реално като са бебета е даже по-лесно  girl_haha Само като нямам количка, служителите я дьржаха, за да мина през скенера, ама тя една млада и много й се радваше.

Вчера и ние пазарувахме учебните материали. Беше много хубаво, вьлнуващо и… трудно да разбереш кое ккво е от списька хахахахаха Както си мьрмореше една майка до нас : "Тоя изпит го минах, дай да видим следващия." Срещнахме всички родители от училището  danceg

Пьк вчера спонтанно отидохме у едно от децата след часовете, за да си играят и майката (майка на 3ма) ми разправяше, че има 7 братя и сестри и че мьжа й сьщо са 8 деца  Girl_hide Те искат 4то, а после ще се види дали ще продьлжават  smile

Миленка, разкажи за Рибния Фест? И пусни някоя снимка да ви се порадваме…  blush
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #140 -: септември 08, 2015, 10:47:00 »

Хам какво да кажа - имаме си един капитан приятел в Царево, още първата година като гаджета с Фил се сприятелихме с него и вече 3 години все ходим да се видим и да се наприказваме. Звъннахме тази година - човека направо каза идвайте на феста.

Ние си го представяхме много семпло - все пак Мичурин си е Мичурин , нищо че сега е Царево. Мислехме че ще са 2-3 сергии , рибка малко и тва е , ама то си беше спектакъл.
Сцена голяма, народ много, Ути Бъчваров водещ, Х-факторите пеят, Андрей Арнаудов раздава награди - шоу...
Имаше много сергии и всякакви рибни специалитети - нашия капитан правеше едни скромни на вид сандвичета със скумрия, но бога ми  - по-вкусно нещо не бях яла!  tease Друго си е капитана да ти сготви smile

Поседяхме малко и тръгнахме че беше много силна музиката за бебо, не предполагахме. Тамън на излизане стана микрофония и се надявам да не сме му увредили слуха - аз изпаднах в лека истерия хахаха
Но мисля че нищо му няма де...

После се разходихме малко и се прибрахме към хотела smile беше много хубаво

Боби като цяло много се чуди на водата, беше му странно хахах топнахме качетата, хареса му...

Между другото, такава чиста вода като тази година на Смокиня, никога не съм виждала на нашето море - Уникална  good

Ето малко снимки





Качета във водата


Рибния фест


Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: септември 08, 2015, 13:07:59 »

Здравейте!

Присъединявам се към svekarva , ако може модератор да оправи заглавието на темата. Чудя се кой ли така неграмотно го е написал  huhhuh.gif   funnytooth funnytooth funnytooth

Последно за поетите да се изкажа - тези дето ги изредихте след Вапцаров ги броя за лигави и не ги харесвам. Но харесвам Вазов, винаги плача на „Възпоминания от Батак" (Разказ на едно дете)

milenkata , чудесно моренце сте си изкарали, Боби е голямо сладурче  girl_wink


inaxastra на мен са ми много интересни такива научни теории, макар и не винаги да имам капацитет да ги разбера  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #142 -: септември 08, 2015, 13:37:46 »

Панди, аз пък се чудя как да го поправят, че нещо "Честит официален празник!" не ми харесва smile.
Никой ли не прочете статията за грешките при сключване на брак. Аз се откривам на всичките места и сигурно заслугата е на Родния, че се траем почти 40 години.
Ей да ви кажа, снощи гледах Биг Брадър, защото хич не ми се готвеше и си търсих извинение. В потрес съм, ама то не е за първи път. pardon
Ина, Фани, какво си подготвяте децата, какво им искат за училище?
Миленка, мен ако питаш, хич и не му харесва водата на детето. Да му изям киселата физиономия heart
« Последна редакция: септември 08, 2015, 14:06:16 от Деница Звездица » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #143 -: септември 08, 2015, 14:12:01 »

Здравейте!

Присъединявам се към svekarva , ако може модератор да оправи заглавието на темата.

Готово. Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #144 -: септември 08, 2015, 14:17:27 »

Ох, аз имах желание да я зачета, ама време не остана. Запазила съм я сред стотината линкове, които са ми важни Wink Вчера се настроих на юридическа тема, обаче се наложи да съдействам на ММ за една презентация. Е, вече разбирам повече от автомобилите pardon Днес дъвча КТ, ама нещо хич не ми се нрави... Хем трудовото право ми е интересно. Може би ми е интересно като казуси - да търся, да се ровя, а не чл.1, после чл.2, чл.3 и така до Baby
Миленка, сега е най-готино. Боби не тича по хавлиите, не тичаш и ти, не лапа пясък, не ти се налага да се криеш зад чадъра като ядеш сладолед... После вдигаш левела и ставаш супер изобретателна LAUGHTER
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #145 -: септември 08, 2015, 14:39:45 »

Абе, ще има нещо вярно за хормоните. Помня в началото, първите 2-3 години, като се разделяхме за повече време и после беше толкова емоционално - все едно за първи път сме заедно. След това вече му се радвам разбира се като сме били разделени, но тръпката е друга. Не знам, сега особено като имаме дете и всичко е супер различно, ние сме различни, динамиката вкъщи е различна и си сменихме ролите, преди аз бях лошата, а сега той нон стоп крещи и се кара за нещо, а аз си мълча само. smile

Али, колко си права, сега нищо не мога да ям на спокойствие, все има една друга уста дето ми млящи насреща и си проси да опита, а ако са ядки или шоколад, дори няма как да й дам да пробва.  girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #146 -: септември 09, 2015, 08:26:25 »

Брей, всички ли спинкате още?!
Няма кой да поднесе едно кафе smile Тъкмо се засилих да пиша и хоп... Изгасна токът. Даже в първия момент помислих, че малките пръстчета направиха нещо.
Все повече усещам, че есента наближава. В събота на нашата жица бяха накацали над 30 лястовички. Много са сладки сутрин heart Така ме топлят с чуруликането си. Аз ви бях пускала снимка с 4-5 на брой, ама този път картината беше наистина впечатляваща. ММ направи клип. В неделя сутринта ги нямаше. Вече не кръжаха около прозорците ни. Днес гледам 3 лястовици случайно излъгали се да останат на студеното време.
Хайде, едно кафе в есенни тонове... autumn
Виви, темата с храната е направо болезнена последно време при нас. Малката като види ядящ човек и посяга и/ли казва Ам!. То казването не е, защото е гладна, а да покаже, че човекът яде. Така... Оттам насетне всеки се чувства едва ли не длъжен да даде парченце. Това буквално ме вбесява! Никой не се съобразява може ли това дете да яде това нещо, кое време на деня е, да не говорим за възпитателния характер на нещата "да вземеш от непознат".
Има една майка на кухнята. Тя не взима десерт на детето си. Не знам защо! ОК - решила, направила го. Но... Забелязвам това дете какво яде следобедите. Зрънчо, Кроки, нещо в черна опаковка с вид на пожълтели зъбни протези (не знам това нещо даже как се казва), Барни (с около 6 мес. срок на годност)... crazy Така. Ситуация от скоро. Минава наш комшия и ми подава смокини. Имаме много дървета около нас и си берем натурално от дърветата. Малката вижда смокините и се нарежда да й давам. Майката на другото дете ме вижда и shok Ама тя е много малка за такива неща! Как може да й даваш?... Ама детето й не е малко за гореспоменатите crazy Егати логиката funnytooth
Сладолед, шоколад и ядки вкъщи ядем тайно blush
Ползотворен ден на всички! Wink


* images.jpg (11.12 KB, 300x168 - видяно 1762 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: септември 09, 2015, 09:15:43 »

Това с тайното ядене и ние го правим. Даже не се говори вкъщи за тези неща - ако се наложи да се споменат в разговор, се споменава само първата буква.  pardon

Не че съм успяла да ги опазя от сладки неща и боклуци, де.  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: септември 09, 2015, 09:21:02 »

Връщам се в играта.. Не съм чела нищо, ама нямам и време от работа.. Влизам в ритъм.. smile Липсвахте ми kiss2  heart Имам много работа... Та, по-късно ще пиша, че 1 час писах разказ за сватбата  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #149 -: септември 09, 2015, 09:23:15 »

Добро утро, малко и тук да се разпиша, че напоследък само в моята тема...

Миленка, много сте сладки с малчо, ама и ти си си в супер форма, браво  blum

Това за хормоните може ни е така, макар че ние и до ден днешен се държим като влюбени тийнейджъри, но може би като имаме дете ще се променят нещата  smile

Али и аз не одобрявам да се дават такива боклуци и вредни храни, но всеки с разбиранията си...не харесвам и крайностите, да се трепери за всяка съвсем малка хапка от нещо не-био примерно  crazy Иначе аз винаги питам майките дали мога да дам нещо на детето им...смятам, че е нормално  blum
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines