Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:05:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Септември 2015 г.  (Прочетена 169038 пъти)
 
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #120 -: септември 07, 2015, 07:49:41 »

Извинете, че си позволявам да поправям, но... България има един национален празник и това е 3.март - Освобождението. Останалите празници като Съединението, Денят на независимостта и т.н.  са официални празници.
Още веднъж моля за извинение, но мисля че е редно да се различават нещата. Все по-често срещам тази грешка.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 07, 2015, 08:53:00 »

Добро утро от мен!

Въпреки, че времето е мрачно, аз няма да позволя това да ми развали настроението.  blum

Кафенце и закуска от мен за началото на новата седмица.



Чувствайте се поздравени за вчерашния празник! smile

Ние пък на 05.09 имахме годишнина от началото на връзката ни с Влади - 9 ГОДИНИ  heart  heart heart За първи път не празнувахме, защото бяхме на сватба. Малко ми е криво, защото сме свикнали всяка година да си отпразнуваме.  blush Уж няма да оставим нещата така, ама ще видим.

Иначе въпросната сватба беше много весела. Леле преживях наново всичко.  *INLOVE*Толкова ми беше носталгично. И тяхното мина като един миг.  cray

Свекърва, с малко закъснение те поздравявам за празника на сина ти. Да е жив и здрав, много борбен и никога да не ви забравя!  give_rose

Ина, "Прощално" на Вапцаров ми е любимото стихотворение.  heart Спомням си, че с голяма гордост го рецитирах по литература.
Ооо, има толкова хубави стихотворения.  heart

Дамян Дамянов - Среща  heart

Спорна седмица на всички.  smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #122 -: септември 07, 2015, 09:16:49 »

Нелка, да, абсолютно си права. Не бях обьрнала внимание  good

Аз имах трудна нощ и главата ми е тунч, както казва майка. Някой друг знае ли я тая дума, да светне какво е "тунч"?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #123 -: септември 07, 2015, 09:33:09 »

Добро утро  heart

Ина, за първи път я чувам тази дума, ама звучи добре biggrin Нещо принцесите ли не са спали?

Миме, уауууу 9 години  shok Много сте ми сладки, честито  give_rose Моите колеги като им кажа, че сме от 4 години заедно и те ни се чудят как може още да сме толкова влюбени...ама какво им става на тези хора?! Любовта НЕ трае само три години Wink Вии сте ми прекрасен пример  heart

Свеки, да ви е живо и здраво момчето и все повече поводи за гордост да ви дава  give_rose

Ама писна ми от тези синоптици, било свършило лятото...дрън дрън! На 19-ти септември ще е топло пък  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #124 -: септември 07, 2015, 09:58:46 »

Два пьти ставахме да гоним комар. Не го убихме и нахапа и Марта и София.

Марта ведньж пика, ведньж плака, така и не разбрахме защо.

София цока 4 пьти, ведньж я сменявах, а в 6ч окончателно се разрева, а аз се завих през глава и казах "Повече не мога!"

Та общо взето около 8-9 будения за 9 часа сьн. Сложи и времето за заспиване след това… hysteric
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 07, 2015, 10:29:25 »

Ина, и аз не съм я чувала тази думи.  pardon Тези комари са много досадни. Влади полудява, когато в стаята има нещо такова и затова се гонят, докато летящото чудо не бъде изгонено или убито.  pleasantry

Хриси, ама разбира се, че любовта не трае 3 години.  smile  Много се дразня като чуя някакви такива клишета. Любовта е любов, докато ние го позволяваме. Важно е връзката да се поддържа и никога да не се отказваме.  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #126 -: септември 07, 2015, 10:35:40 »

Всьщност три години трае в пьрвоначалния си вид.

Според натуралната теория за двойката и семейството, хормонално човекьт е сьздаден така, че три години да са луди един по друг и да не си виждат недостатьците. Т.е предполагаемо като сьздадат дете, да са заедно времето, което му е необходимо, за да стане малко по-издрьжливо и автономно. После мьжа хуквал да сьздава други деца. А в сьвремието, двойката или се разделя или любовта й се преврьща в по-зряла и спокойна  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: септември 07, 2015, 10:57:05 »

Когато човек изпитва нещо такова, за него хиляди теории са излишни. Аз затова не вярвам на подобни неща. Така е, с времето много неща се променят и мога да се съглася с това, че любовта става по-зряла.
Но другите му там изследвания са много индивидуални и не мисля, че хората, любовта и т.н трябва да се слагат в някакви граници.  heart

Иначе, хаха не ми харесва тази теория.   nea girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #128 -: септември 07, 2015, 11:10:46 »

Е тя е базирана вьрху хормони и ензими, които се отделят в тялото и мозька. Ама, за д апродьлжа в поетичен дух, като се е казало, че "И всяка сила има антисила…", та така и всяка теория има своя анти-теория   good

Според психоаналитиците, тьрсим човек, който да сьответства с лудостта си на нашата  lol (ако повече ти допада  blum )

Присетих се да допьлня, че така само ви информирВам, не че не непременно сьвпадат с личното ми мнение  (което е: всичко е относително  loldanceg
« Последна редакция: септември 07, 2015, 11:52:12 от inaxastra » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #129 -: септември 07, 2015, 11:51:44 »

Хихи и аз не си падам по такива теории, химии, алхимии и разни там щуротии  blum

Комари мен не ме ловят, но ММ им е много сладък и определено ги нареждам сред най-досадните същества  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #130 -: септември 07, 2015, 11:58:14 »

Хихи и аз не си падам по такива теории, химии, алхимии и разни там щуротии  blum

Виж. тук ще се караме  beating
Не говоря за алхимии и щуротии, а за наука. Това е, което се преподава в университета и нищо алхимично няма. Правени са изследвания, които са точни, ясни и повтаряеми, за който иска да провери истинността им  good

Иначе всеки си мисли, че него баш науката не го лови и е уникален (включително и аз естествено), ама накрая всички сме в средната статистика  pardon GROAN
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #131 -: септември 07, 2015, 12:49:41 »

Добър ден! И аз да се разпиша малко. smile
Имахме тежък уикенд. Мразя тази дума, обаче почивните дни бяха дни, но не и почивни pardon В петък имахме гости и уж не сме прекалявали с късното лягане, сутринта беше тежка. Исках Мънинка да поспи още, баща й също, ама не и тя Eeager Татко съдейства за гледането й двата дни, а ние седнахме да решаваме задачи. Ей, т`ва не е работа! Когато в математиката има повече букви отколкото цифри - не е работа, казвам ви. Минахме 1/3 от материала. Щяхме и повече да минем, обаче нещата се закучиха. Нямаше кой да ни обясни някои специфики, та придобихме поглед в точка накрая.
Тази седмица ще чертаем едни координатни системи с разни щуротии отгоре... Картините на сюрреалистите са по-реалистични на вид! Кубизмът дори е по-цветен и по-интересен. tease По повод любовта и секса - смяхме се, че вместо да ги вършим такива (луди-млади), ние задачи решаваме. Това явно е нова наука за семейна сплотеност.
Ха, ние тази година правим 3 години, откакто сме женени. Надявам се да празнуваме, било то и само двамата.
Днес ще чета закони - за разнообразие blum
Свекърва, да ти е здрав и щастлив рожденика (без патерици) Wink Аз си мисля, че все си успяла през годините да се компенсираш с исканията спрямо големия ти син. Другото го приеми като грешка на младостта ти.
Миме, обичайте се силно и се гледайте в очите дълго време влюбено. heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 07, 2015, 12:59:34 »

Ха така, всеки си има негова теория, макар и не изследвана.  girl_haha

Али, благодаря ти!  heart
Не говори за математика.  angry Уф толкова ми беше неприятно това нещо. Ама нямаше как без нея.  nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #133 -: септември 07, 2015, 13:07:45 »

Али, искрено ти съчувствам  heart Това ми е най-неразбираемата и нежелана от мен наука  NO Виж, може наистина да се сплотите  blum

Ина хаха аз като цяло не си падам по такива изследвания,но и наче те разбрах какво имаш предвид  blum И да...май и аз спадам към тия дето си мислят, че науката няма нищо общо с тях...та затова така Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: септември 07, 2015, 13:50:51 »

Да, поправям се, празникът е официален, не национален. И в Кодекса е писано така, но по медиите не правят такава разлика, та не се бях замислила много. Като ще поправям грешки с администраторите, ще взема да пиша и да махнат пълния член от заглавието.
За хормоните зная, че имат давност 4 години. Имаше и един много сладък филм, ама как се казваше, не помня...За анатомията на любовта, там ги сравняваха с крави и бикове. Wink
Тъкмо тази сутрин  се опитах да дочета до края за различните лудости /тоест за новите критерии за устойчива връзка/, но не стигнах до края.
http://communication-academy.eu/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%81%D0%B5-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%B0/
Видя ми се интересна, пускам ви я.
Али, лошото е, че продължаваме да искаме повече от него, но не че го сравняваме с малкия, а че го сравняваме с него самия. Wink Ама то и какво ли значение има вече, ние само биваме информирани къде какво се е случило и какво са направили. Даже и не винаги сме информирани, понеже съвети и да ни искат, трудно бихме могли да им дадем, че не познаваме тамошните ситуации. Изобщо сме извън играта, ама така и трябва, големи и отговорни мъже са вече.
И днес съм работна, предавам на колежката. Готвим и първия учебен ден, стаята е затрупана с грозни 3Д подвързии на тетрадки и химикалки с анимационни герои.


Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines