Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:30:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Септември 2015 г.  (Прочетена 167697 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: септември 01, 2015, 08:22:47 »

От доста време не съм пускала нова тема - даже се почудих как се правеше lol

Пожелавам ни слънчев и прекрасен септември!

« Последна редакция: септември 08, 2015, 14:07:37 от Деница Звездица » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 01, 2015, 08:49:46 »

А аз без малко да пусна пост в старата тема....
Честит първи ден на есента! Пожелвам на всички дните ви да бъдат шарени и топли, да ви носят настроение и много радост.  autumn
Една закуска с кафе за тези от вас, които са още в леглото. Как ви завиждам smile

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 01, 2015, 08:58:30 »

А, не, не. Още е лято. Никаква есен. Ама-ха!  girl_wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 01, 2015, 09:03:03 »

Като гледам, ще си ни е лятно и октомври. girl_wink А тази седмица ще е супер топло. Всички дружно на море!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #4 -: септември 01, 2015, 09:16:21 »

Привет прекрасници  heart Минавам само да се разпиша набързо, иначе ви чета, да знаете smile

Много ми е хубаво и лятно, как искам още едно море...ама тц! Иначе нищо ново, пообиколихме си уикенда, починахме си хубаво, баба ме поглези малко  blush Сега съм рефрешната ама нещо хич не ми се занимава със ватбени приготовления, а трябвааааа  blum Иначе ме е налегнало едно завидно спокойствие, не знам до къде ще се докараме така  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 01, 2015, 09:22:31 »

Здравейте в новия месец.  smile



И аз не давам лятото да си тръгва.  Sunshine Много ме зарежда този сезон heart
Не искам есен.... nea
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 01, 2015, 09:27:08 »

Здравейте, здравейте  autumn

Честит ви септември. Така обичам есента, сигурно, защото съм родена октомври  blush Не съм се записвала отдавна, но ви чета.
Покрай мен нищо ново, започвам работа в четвъртък, а в сряда ще имаме родителска среща с новите родители на бъдещите първокласници и леко се притеснявам как ще протече, но каквото такова. smile
Една картинка и от мен за хубав ден smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: септември 01, 2015, 10:42:08 »

Хайде и аз да се запиша в темата по очакване на първия учебен ден smile
Хич още не ми е есенно, даже тепърва вадя една тънка жоржетена пола на китки за носене. Wink 15 -ти вече ме вълнува само като РД на Родния, а преди това има и РД на големия син. С тях свършват и многото семейни празници и може да идва есента.
Аз съм на приключване, та пушек се вдига от работа - всеки излизал по отпуски, доста болни е имало, има и променени заплати. В общи линии, да се връща новата колежка.
Ползотворен ден на всички и хубав месец на бъдещите сватбарки good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #8 -: септември 01, 2015, 11:20:11 »

Здравейте. Записвам се и аз в новия месец. След първия ми работен ден днес вече наистина съм в очакване на първи учебен ден. Не ми се тръгваше на работа, ама днес като видях колегите и ми стана толкова приятно и хубаво, че ми дойде ентусиазма да започнем и да си видя и децатааа  heart heart heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2015, 11:24:31 »

Хайде и аз да се запиша тук. Заради сватбата ми разбира се, тоя месец тази година ми е специален. Януари като го решихме, си виках "ееее къде е чак септември", пък то е го на... и на тая година и се вижда вече края. За по-далекогледите.  look Вчера дочетох "Можеш ли да пазиш тайна", доста приятно и лекичко. Видях се и с Тони и Наталка и съм мнооого доволна. С Тони не можем да се надприказваме, горката Нат, не и дадохме думата.  Girl_hide
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 01, 2015, 11:26:13 »

nadelina88 ,  100 процента си казвала, но да не би да сме колежки? Аз съм начален учител, но съм на занималня сега и също много искам да си видя децата, колко ли са пораснали. За жалост няма да съм с тях сега, а с първолаци и също ме тресе треска преди първия учебен ден. Но пък от малко толкова го обичам  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #11 -: септември 01, 2015, 11:31:29 »

Чери и ние така в началото на февруари го решихме и си викам ехеее колко време има, чак е плашещо как лети времето  blum

Представям си ако се съберем повече от форума какъв кокошарник ще стане  huhhuh.gif

Наде и аз не знаех, че си учителка smile Сиску, ти беше казвала, даже ми стана любопитно като каза с колко мъка си се вредила  girl_impossible
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #12 -: септември 01, 2015, 11:34:02 »

Sisku, имаме еднакви вълнения, въпреки че не съм точно учител. Психолог съм и работя с деца със СОП само, пилотирам по проект, правя проверка дали е нужно аджеба да си има в училище всякакви специалисти постоянно на разположение или не.

Черешке, твоята сватба тази седмица ли беше???  yahoo



Аз пък си обичам есента, тогава имам рожден ден хахахха smile Питате ли ме дали ми е дошло?-Не. smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 01, 2015, 11:36:26 »

Cerise на Can you keep a secret съм се смяла на глас в метрото. Ти на български ли я чете. Софи Кинсела е много по забавна на английски, тъкно ще си го упражняваш и ще се забавляваш Wink

nadelina88 Панделина   heart

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #14 -: септември 01, 2015, 11:50:57 »

Аз не съм я чела тази книга...изглежда ми малко лигава и затова я подминавам  huhhuh.gif Ама като ви слушам май не е точно така...
Наде, стискаме палци всички причината да е такава, че да я видиш след 9 месеца  heart
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines