Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:48:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумна библиотека  (Прочетена 38241 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #15 -: август 25, 2015, 13:07:32 »

Пускам в обръщение "Вяра имам" на Мадлен Алгафари. Бих искала да ми бъде върната след прочит. Пускам я за моя сметка, предвид желанието ми за връщане.
Състои се от три части - стихове, кратки отговори на въпроси и описание на 4 терапевтични случаи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 25, 2015, 13:18:56 »

Ali, чудесна книга. Дано някой си я припознае за четене.
 good

Аз почнах Орхан Кемал- първата книга от трилогията- Произшествието. Много е зарибяваща. На една трета съм, скоро ще я пусна за прочит .

Книжката за Оберж още си няма собственик. давайте сигнал, ако някой я иска.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #17 -: август 25, 2015, 13:20:46 »

Еми, аз я искам, ама не знам кога ще стигна до нея да я чета, затова си мълча  blush Че сега съм в сватбени емоции и вихри и поне още месец ще е така blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 25, 2015, 13:30:01 »

Фери, тогава след месец аз или там който я е взел, ако някой я поиска, ще ти я пратим  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 25, 2015, 13:35:32 »

Али, искам я обаче не знам кога ще мога да я прочета и върна. Тъй че ако има по-пъргава нека тя да я вземе 1ва. Ако все пак никой не я вземе, ще се радвам да я прочета...  danceg 
Пращам "Мини Беки Б." - каквато майката такава и дъщерята на Софи Кинсела, за моя сметка като искам да се върне, може и след няколкогодишна обиколка!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #20 -: август 25, 2015, 13:39:03 »

Фани, пиши на лични. Утре ще опитам да ти я пусна. Нямам бърза работа Wink Иначе бързо се чете.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 25, 2015, 13:42:48 »

Добре, а ти вземи мойта, ако искаш. Супер лекичка е, точно за млади майки!  tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #22 -: август 25, 2015, 13:45:14 »

Благодаря  blum Аз от много скитане нямам време да си прегледам библиотеката за нещо читаво да ви пратя, ама обещавам да се взема в ръце да пратя и аз нещо Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: август 25, 2015, 14:03:15 »

Еми, това до мен ли беше отпратено? Няма да взимам нищо повече засега, че виж как ме зареди Wink Нека има в обръщение за някой по-сериозен. После ще се добера и до тази книжка, обещавам.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 25, 2015, 19:02:32 »

Еми, това до мен ли беше отпратено? Няма да взимам нищо повече засега, че виж как ме зареди Wink Нека има в обръщение за някой по-сериозен. После ще се добера и до тази книжка, обещавам.

кое бре Али? На Фери нещо говорех, ма си прочела че е за теб ли?
« Последна редакция: август 25, 2015, 19:16:33 от emmmmmy » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 26, 2015, 09:53:29 »

Аз имам само електронни книги, преди четях каквото имат в библиотеката на работа, така че за сега не мога да се включа. Но мога да сложа списък с електронните книги, които имам. mobi формат са, някои ги имам и pdf. Ако някой има epub или txt също ги приемам. На български имам само Война и мир и Ана Каренина, всички други са на английски.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: август 26, 2015, 12:10:10 »

кое бре Али? На Фери нещо говорех, ма си прочела че е за теб ли?

Съвсем се омотах... blush Постът е бил на Фани. Ама с това рошавото на снимката все си мисля, че си ти, Еми. Стилът е същият tease

Фани, не успях преди обяд да пусна книгата. Следобед мисля, че ще успея. Ще пиша със сигурност на лично, като я пусна.
Панде, ами пусни ги като списък - то не пречи Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 26, 2015, 13:38:46 »

Съвсем се омотах... blush Постът е бил на Фани. Ама с това рошавото на снимката все си мисля, че си ти, Еми. Стилът е същият tease

Фани, не успях преди обяд да пусна книгата. Следобед мисля, че ще успея. Ще пиша със сигурност на лично, като я пусна.

АЗ ДЪРЖА да ти пусна книжката, Али. Ще ти хареса, пък и аз хич не бързам...
А пък хич не го мисли когато успееш, аз и утре съм тук и в петък и другата седмица... И тъй до края на света!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: август 26, 2015, 14:46:02 »

Хайде, като я прочете Али, ще я взема от нея Майката и дъщерята.
Аз още не съм седнала да напиша моите книги, нали съм работна тези дни.... blush
Дали има възможност да се качат на списък книгите, кой ги предлага, кой ги иска и къде са в момента? Нещо като списъците, когато разменяме подаръци? Естествено, някой трябва и да актуализира информацията. Не съм сигурна дали ще се справя технически, иначе бих могла да отделя време следващите месеци.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #29 -: август 26, 2015, 14:49:48 »

Аз мога да се заема със списъците, няма никакъв проблем. Като се завърти оборота, ще направя списък и ще го обновяваме. smile Просто имам свободно време на работа и не ми е проблем, ако някой друг иска да го прави, ще отсъпя, тъй като аз и без това мога само с това да се включа, няма как иначе, понеже не съм в страната.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines