Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 23:29:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумна библиотека  (Прочетена 38432 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« -: август 19, 2015, 10:01:34 »



Скъпи съфорумки, хайде да си направим библиотека за обмен по куриери  на книги, които сме прочели( или на живо, ако сме от 1 град и имаме тази възможност ).
Правилникът, ако има такъв, разбира се, предлагам да разнищим по-долу.
Включвайте се ! smile

Инак може направо да пуска всяка от нас в пост, снимка или линк към описанието на книгите, които предлага, както и линк, към книгата която търси, и някоя друга от нас може да има, за да й я даде.

Ваш ред е smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 19, 2015, 10:13:31 »

Супер  danceg

Аз предлагам едно правило: Книгите да не се подаряват, а да бъдат пътуващи книги.. Така, които прочете дадена книга да я изпрати на друг желаещ smile

По късно ще пусна описание на книгите, които имам smile 
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 19, 2015, 10:14:38 »

Браво, Еми! Инициативата е страхотна - форумът чете smile
Записвам се да следя развитието.

Джоси, съгласна съм с теб. А когато вече няма желаещи да я четат, да се връща при собственика си.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 19, 2015, 10:16:44 »

Нанси, бих предложила видоизменяне на последното ти предложение: Когато няма кой вече да  я чете, да отива в местната библиотека smile

Джози , благодаря за допълнението. чакам и линкчетата ви с нетърпение  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: август 19, 2015, 10:30:05 »

Записвам се и аз да следя. Основно по причина, че ще получавам информация за книгите.
Ако сте съгласни, преди да отпътува към библиотеката дадена книга, нека има възможност тя да остане при човек, който я иска. Аз имам навик да препрочитам неща, които ми харесват.
Добре е още при пускане притежателят да запише желанието си - да получи обратно книгата или тя да бъде безвъзмездно подарена.
Транспортът на книгите да е за сметка на получателя, нали?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 19, 2015, 10:36:55 »

Свекс, идеята не е да се задържа книгата при този който я е прочел, а да обиколи всевъзможно най- много места. Но ако някой толкова държи да си я задържи, нека го направи. smile

По принцип смисълът е да не се връща обратно- едно заради транспортните разходи, второ заради това че пътуващата библиотека трябва да марширува насам натам и да се чете от максимум хора blum

Транспортът на книгите нека бъде според възможностите на пращащия, с уговорка на лично. Аз ги пращам за моя сметка, защото както казва Ваня, когато правя жест, искам да го направя докрай. Но може да има момичета които да нямат таз възможност и тогава подлежи на уговорка smile


Аз да пусна първата книжка, за сефте. Подарявам, пращам за моя сметка:

http://www.helikon.bg/books/76/-%D0%9E%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B6---%D0%A0%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8_190594.html
« Последна редакция: август 19, 2015, 10:38:44 от emmmmmy » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #6 -: август 19, 2015, 10:58:07 »

Ооо Еми, чудесно  give_rose Тази книга съм си я записала в списъка за четене, след като ти я препоръча  blum Аз ще видя какво мога да измисля да пратя на някой, че повечето са ми електронни  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 19, 2015, 11:01:10 »

Фери, пиши ми на лично ако искаш да ти я пратя, адрес на еконт и прочие данни.
А инак, квито хартиени книги имаш, ги обяви тук, пък някой може да си хареса нещо, дори да са една или две smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 19, 2015, 12:08:02 »

Аз предимно ще пращам, че нямам време да чета! Поздравявам ви за идеята. Пращам "Дневника на Бриджит Джоунс" и "Триумф на червилата" на английски - който иска да потренира.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 19, 2015, 12:26:59 »

Мисля, че  е хубаво всеки да каже дали след като няколко хора са прочели неговата книга иска да му я върнат..
Лично аз харесвам любовни,криминални или приключенски романи..
Любимият ми писател е Стивън Кинг, повечето ми книги са негови. Мога да ги пратя, за да ги прочетете, но за тях държа да ми ги върнат, защото са ми за личната колекция..
Тъй като от скоро си правя лична библиотека ( преди нямах възможност да си купувам книги ), нямам много книги тук..
Но ето да ви покажа някой от тях, ако има заинтересовани мога да дам повече инфо за книгите..

http://shop.sbb.bg/product.php?ProductID=261

http://shop.sbb.bg/product.php?ProductID=107

http://shop.sbb.bg/product.php?ProductID=105

http://ciela.bg/books/book/kshtata-na-tajnite/2049

http://shop.woman.bg//djoilend

П.С. Аз съм в чужбина и поемам доставката на книгите, а за да не притеснявам никои ще давам адрес в бг и от там ще ми ги изпратят smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 19, 2015, 12:34:25 »

Джози, кажи някой конкретна книжка, която да искаш от трите жанра, все нещо си си набелязала?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 25, 2015, 07:36:07 »

Еми благодаря ти  give_rose
Като бях в бг си купих доста книги и от преди имах, та се събраха поне 10 които имам за четене.. За сега ще наблюдавам кой какво пуска може да харесам нещо..
Иначе следващата книга, която ще си купя е втората част на " Къщата на тайните" ( написани са от авторите на Хари Потър )
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 25, 2015, 07:49:13 »

Вчера открих "Грей" на Е.Л. Джеймс. Стори ми се интересна - паралелен разказ от мъжка гледна точка на "50-те нюанса... Не съм стигнала до пикантните подробности още  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 25, 2015, 08:04:09 »

Записвам се и аз във форумната библиотека... Просто ще ви следя от време на време, но ще пусна списък с книги по-късно, че около сватбата едва ли ще имам време за изпращане/получаване или пък четене като цяло kiss2
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 25, 2015, 11:44:12 »

Прекрасна идея Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines