Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:00:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 109845 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 09, 2015, 10:47:48 »

Аз не видях линк  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #256 -: октомври 09, 2015, 10:49:42 »

Значи бива ли да съм таква заспа  blush Извинявам се...заповядайте: http://www.bgfoto.info/galeriya.html
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 09, 2015, 10:53:26 »

Мале, мислех че е клип, а то по 1 час три части.. После ще е, на работа съм kiss2  sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 09, 2015, 12:01:50 »

Еее точно се чудех какво да правя днес... пускам те да ме забавляваш  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #259 -: октомври 09, 2015, 13:34:18 »

Хаха, клипче още си нямаме, ама ще ви го пусна и него като стане готово Wink

Вики, дано наистина се забавляваш Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #260 -: октомври 09, 2015, 14:10:28 »

Фери, сега ви гледах видеото. Е, прескачах доста blush Много съм очарована! Страхотна двойка сте, много се допълвате. Това, което разказа за мъжа ти, напълно се припокрива с видяното от мен. Личи си колко е щастлив и как се весели на сватбата. Bravo В повечето случаи младоженецът е леко спекан, обран в емоциите, а булката е тази, дето се хили Xixixi
Ей, ако намериш къщичка за ключове, моля те да снимаш и аз да видя какво си избрала. Много ми се иска и ние да си имаме такава heart Някак са ми симпатични и ми вкарват топлина в дома.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #261 -: октомври 09, 2015, 14:36:36 »

Али, на нас ни подариха колегите на ММ за сватбата е много е сладурска! Май е от един магазин в мола, ще ти я снимам и ще ти я покажа Wink Може и да се опитам да я намеря smile Иначе на нашите им скова дърводелецът една, също много симпАтична smile

Нормално е, че си прескочила...все пак са 3-4 часа  crazy Радвам се, че не само аз виждам нещата така хихи  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 09, 2015, 14:45:03 »

Аз пък го изгледах цялото, прескочих 15тина мин. Вече имам чувството, че се познаваме съвсем biggrin
Много добре good Изглеждате страхотно един до друг  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 09, 2015, 18:05:45 »

Признавам си, че и аз прескачах тук-там, но най-основните неща ги изгледах.
Мъжът ти изглеждаше доста притеснен преди да дойте при теб, което е нормално. Хаха много сладко.
Видях, че на входната врата надписа е подобен на моя (за булките на промоция).  girl_haha
При мен се получи същото нещо с менчето, само че от втория път се получи.  blush
Танцът ви е много готин.  Bravo
И твоето момче е като моето. Цяла вечер не седна, обожава да танцува, което много ме радва.  heart
Ох, много сте сладки и наистина много си подхождате като двойка. Все така да се обичате.  heart
Такива моменти се изпитват един път.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #264 -: октомври 10, 2015, 11:13:38 »

Хаха момичета, много сте милички  give_rose Благодаря ви!

Вики, ами време е да се запознаем и на живо значи Wink
Миме, надписът съм го изплагиатствала от теб явно...знам, че някъде тук го бях видяла хихи smile Моето момче просто не знам как съм попаднала на него...колкото и нескромно да звучи, понякога се чудя как може да е събрал толкова много таланти в себе си  pardon Ама нали знаете...нашите мъже са си най-прекрасни  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 10, 2015, 11:18:10 »

Хехе, Фери, радвам се тогава, че съм била полезна.  pardon
Няма спор, нали за това сме си ги избрали - най-прекрасните, най-добрите, най-милите! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #266 -: октомври 12, 2015, 08:57:53 »

Хехе, тук пък на мен младоженецът ми изглежда "спечен" - по- притеснен. Така и трябва, да си знае отговорностите Wink. Много хубави всичките млади heart. Все стройни, издокарани, къде се крият тези красавици, та не се виждат по улиците? smile
Такава питка още не бях виждала, с халки good.
И както завършват руските приказки "....и аз бях там, ядох, пих и се веселих, но в устата ми нищо не влезе", просто все едно бях с вас heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 12, 2015, 09:14:53 »

И аз гледам видеото в отделни моменти.. Младоженецът наистина изглежда супер притеснен  good Но точно това е толкова сладко...  blum

Прекрасни сте..  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #268 -: октомври 12, 2015, 09:39:34 »

Хехе, младоженецът се беше нацупил малко в Ритуалната, че съм го настъпила  LAUGHTER Ta затова може би  pardon

Свекс, питката е дело на любимата ми леля, на мама сестрата, винаги съм я чувствала като по-голяма сестра, пък тя на мен винаги ми е казвала, че съм дъщерята, която винаги е искала, много сме си близки и се беше постарала много с питката, пък даже и панделка специално търсила Wink После обаче нз защо не ни изнесоха от нея да хапнем, а бяха начупили от купените  nea Тези красавици са доста бевзрачни в ежедневието (не са от гласящите се)...включително и аз де  blush, та затова сигурно не се забелязват  pardon Иначе спокойно - и в моята уста почти нищо не влезе  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 12, 2015, 17:44:13 »

Една от нашите питки също беше с халки. Поръчахме ги, макар че майка ми имаше желанието сама да ги направи, но й казаха, че не е хубаво и не трябва.  huhhuh.gif
Младоженецът на мен ми изглежда притеснен само преди да отиде при теб. После вече  heart
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines