Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:50:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 109790 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #120 -: септември 03, 2015, 15:43:16 »

Благодаря, ама ти до кога си в София, няма ли да ходиш в Шумен?

Списъкът:
-Етикети за бутилки
- Украса на чаши и свещи
- Да направя късметчета
- Да си  купя жартиер и бельо
- Да взема шампанско и червено вино за Ритуалната и Църквата
- Да направя пеперудките с имената
- Обеци
- Да изръчкам моя познат да ми каже какво ще се случва с фигурката с минионите, ако не - смърфовете си остават
- Обувки за Боби
- Още бяло вино и вода за ресторанта
- шампанско и някакви сладки за Уелкъм
- Панделки за шаферките
- Разпределение по маси
- Уточняване на меню
- Евентуално подаръчета за децата
- Да се доуговоря с гримьорката и евентуално да се видим преди сватбата, че не съм я виждала biggrin
- ММ се е заел да проучи места за фотосесия
- Да реша къде и какъв маникюр и педикюр ще си правя
- Среща с ДЖ след 14.09
- Да поръчам питки
- Да запазя час на мамчето за фризьор
- Да поръчам питки
- Среща с декораторката да уточним последно какво що, къде в ресторанта

И това е lol

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 03, 2015, 19:04:15 »

Абе, я пусни снимка на тия украшения за коса, че да видим какви са тия мъниста?!  crazy за първи път чувам диаманти да не отиват на нещо, отде го измисли не знам? Как така реши? Баш си ми е подходяща за такива прозрачни камъни тип диаманти blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #122 -: септември 03, 2015, 21:11:28 »

Качвам ви окончателният вариант на подаръчетата:

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t34.0-12/11994338_10207813153872527_1308487877_n.jpg?oh=400ad6d697091ec535d517e54a2bc179&oe=55EB7D4E

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/v/t34.0-12/11944985_10207813153992530_13268543_n.jpg?oh=ca81f212f2d1599f56c2ff5dfd66209f&oe=55EB61F7

Фани, може би аз се вживявам излишно, ама като взех роклята минах през един магазин където си бях харесала обеци с камъни и някак си ми се биеха, но може и да ми е прекалено замъглено булчинското съзнание просто biggrin Моля ви, не съпреживявайте моите ненормалщини, ще ви се похваля в определен момент, че съм се обзавела, не ми е чак такава драма Wink Иначе ето ги тези украшения smile

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: септември 03, 2015, 21:34:38 »

Хриси аз си купих същите, не знам защо, ма нещо ще украся с тях.. Уникални  са... има едно момиче, което прави обици, ако искаш ще ти дам координати. На мен ми направи диадемка с такива кристалчета, и е на много добра цена, за разлика от магазините... ако решиш пиши ми, че булка без обеци не те пускаме kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #124 -: септември 03, 2015, 22:01:31 »

Благодаря ти прекрасна Лоли  give_rose Писах ти на лично Wink Ама ти от къде ги взе, аз в София гледах, гледах ама такива не видях...само от тия стандартните дето ги има навсякъде  NO
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: септември 03, 2015, 23:16:04 »

Аз ги намерих в Петрич от един магазин за рокли и сватбени неща smile,,ма много ги харесвам,,мисля украсата на чашите да е с тях
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #126 -: септември 04, 2015, 08:25:46 »

О даааа и тази булка беше ходила до Петрич и от там ги беше взела  blum Супер са, ама явно в София само китайски такива има  blush

Снощи се видях със сладкарката, изключително мил човек, само дето е приятелка на свекървата и те са си се разбрали тя да поеме всичко (тортата и едни меденки, на които много държи), а на мен ми е малко неудобно, та ще водя преговори поне да сме 50/50  blush Уточнихме украсата на тортата как да е, беше принтирала да ми покаже едни пеперуди на ядлива хартия, ех бяха като живи  heart Само ММ малко се дърпа за тортата да не е селска френска, че му била тежка, ама ще я уточним  blum

Сутринта минах и през личната да ми направи медицинско, 5 минути работа, уцелих, че нямаше и хора, 20 лв на нея и 10на за Васерман и приключих с въпроса smile

Прекрасен ден  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #127 -: септември 06, 2015, 20:58:31 »

Здравейте прекрасни  give_rose Минавам само набързо, че този уикенд доста неща имахме на главата, но покрай тях успях да си украся чашите и свещите, остават ми само късметчетата, че се оказа че няма ориз за тях blush







А, и шампанско още не съм купила, но мисля да му сложа само малко бял тюл и панделка, че ми казаха, че така или иначе няма да се изнася от ритуалната и да се вижда много, много, но ще видя, ако ми дойде музата, може и него да го обгрижа Wink
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 07, 2015, 08:30:40 »

Чашите са жестоки  Bravo И много добре се справяш с украсата, много професионално направено  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: септември 07, 2015, 08:54:54 »

Много сладки чаши си имате.  blum

Свещите ви бели ли са? Защото на мен леко ми розовеят. Може и да е от светлината и украсата. smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #130 -: септември 07, 2015, 09:36:55 »

Благодаря ви smile Чашите определено са ми фаворит и на мен  blum Направо са егати находката - от немския убей за 5 евро, ако някой не е разбрал biggrin Ами да ви кажа честно, не вярвах, че ще се получат толкова сполучливо, даже мисля да преправям бутониерите ако ми остане време, че вече ми изглеждат много аматьорски  blush

Миме, свещите са чисто бели, навярно е някакъв отенък само това Wink Искаше ми се да са леко по-кремави ама няма...посъветваха ме да ги оставя на слънце да пожълтеят, но не мисля да рискувам smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: септември 07, 2015, 09:54:51 »

Страхотни са свещите ви, не се притеснявай.  Wink Сигурно е от светлината, макар че на мен и розовеещи ми харесваха.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #132 -: септември 07, 2015, 22:14:50 »

 Благодаря Миме  give_rose Пиши какво се случва с твойта работа, ако искаш на лично, ако мога да разпитам на ММ роднините, макар че те са както казах политически обвързани Wink

Давам прясна информация smile Ходихме тази вечер на дегустация, пробвахме 2 вида меню и се спряхме на следното:

Салата Фитнес - домати, краставици, зелена салата, моцарела със сос песто...моцарелата беше мммммммммм само в Италия съм яла такава  good

Предястие - на ММ натежа мнението - панирани сиренца с конфитюр от боровинки, отново много вкусно, конфитюра беше като на баба  heart

Основно - пак по настояване на ММ да е свинско - свинско бонфиле, пълено с ядки и меки сиренца с гарнитура картофки на пара. Притеснявате ме само двойните сиренца, които се получавта, но просто беше много крехко и вкусно и изобщо не се замислих  smile

Колбаси

На тортата последно се спряхме (отново ММ  с неговият шоколад, иначе аз съм фен на френска селска или нещо с плодчета) - Рафаело с бял шоколад и филирани бадеми (иска да му хрупка biggrin )

Отново съм възхитена какво спокойствие ми внася Управителя, много разбран, имаме пълна свобода да си внесем каквото пожелаем, разпъна ме на кръст за всички подробности, за които дори не се бях сетила, абе просто съм много доволна  good

Възхитена съм и от декораторката, за която съвсем случайно се сетих в хода на подготовката, беше в съседния клас, след това в университета ни беше колежка с ММ и съвсем случайно се сетих, че има магазин за цветя и се занимава със сватбени декорации, ще пиша подробно в съответната тема smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 08, 2015, 16:33:18 »

Уникални чаши,,,,а менюто ми изглежда много вкусно,,,,салатката май ми е любима,мммммммм good blum
Какво стана с обиците ?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #134 -: септември 08, 2015, 21:18:19 »

О, Тини, благодаря ти  give_rose Разбрахме се с момичето, чакам снимки да ми прати крайния резултат Wink За салатата много държах както казва един приятел да има за боцкане, за да могат да си мезят хората с ракията blum
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines