Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:48:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 109789 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 01, 2015, 13:28:06 »

ама няма нищо по-хубаво от това да сте спокойни! good Поне ще преценявате нещата трезво, ше се радвате на оставащото ви време като госпожици. Аз последните дни толкова бях изнервена, че нямах търпение деня да мине и замине, и най-после да седна да си се видя с мъжа на спокойствие. Хич не е хубаво да сте нервни булки.  nea
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 01, 2015, 20:12:08 »

Хриси кажи тайната на спокойствието  tease аз полудявам вече ...и като чета колко спокойни сте всички,,,,та малко и аз се успокоявам,,,,добре ми действате smile
За бельото-аз тази седмица търсих,,,има корсет в H&M,New Yorker ( в The Mall ) пък имаха един бял сутиен,,с камъчета отпред,,и вместо презрамки ,има връзки от тюл-воал ,,,много е сладък.Жалко ,че не ми стават такива ефирни неща.Мисля,че ще става за първа брачна нощ  heart
Добре,че сте размислили за видеото.Сигурна съм,че ще ви е добра инвестиция good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #92 -: септември 02, 2015, 08:14:24 »

Ами Лоли не я знам мн мн за да ти я кажа...ама както се похвалих, така снощи до 1-2 часа не мигнах и мислих някакви неща само, основно за украсата  crazy

Ще се метна тези дни до Дъ мол, че ми е най-удобен, тамън да обуем и ММ и дано си реша и драмата с обеците  nea

Снощи се видяхме с тези от видеото - бгфото, страхотни са, подходиха супер професионално, много ни грабнаха, днес съм командировала ММ да ходи да ги капарира  yahoo
В понеделник сме на дегустация, добре, че ни е разбран Управителя да ни извади две менюта, че с тва пилешко или свинско големи обсъждания...

При мен малко кумата ми лази по нервите, та по-късно ще ѝ дръпна една напоителна реч, ама чакам да видя дали няма да ми мине и да не влизаме в излишни обяснения  beating
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 02, 2015, 08:42:31 »

Хриси, чакай сега да ти оспамя темата. Снощи те сънувах. Така и не ти видях лицето, ама знаех че си Фериботка в съня ми  crazy

Та нямаше кой знае какъв сюжет, обаче знаех, че за нещо за сватбата ТИ много ти се налагам да е както аз го искам. А ти няква супер притеснена и си мълчиш и по едно време някой ми каза: бе остави го това момиче, защо го притискаш толкова?!
 И в общи линии това беше, нямаше голям сюжет, ама те тормозех нещо.  crazy crazy  lol

Кукумицин пълен съм станала с тия сватби.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #94 -: септември 02, 2015, 08:55:30 »

Ахаххахахахаха  funnytooth Щом започнахме и да се сънуваме, значи не е добре работата  crazy Спокойно, ако нещо не ми харесва няма да ти позволя да ми се наложиш  beating
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 02, 2015, 09:00:46 »

Така е, и аз миналата седмица сънувах Тони (разказах в месечната). Явно форумът и комуникациите тук ни влияят.  pardon
Я кумата да се стяга.  beating И моята малко ме ядосваше непосредствено преди сватбата, даже ми се извиняваше след това.  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #96 -: септември 02, 2015, 09:24:54 »

Ама чакайте да си кажа аз каква ми е драмата с нея, да дадете едно неутрално мнение дали не си въобразявам...Та значи откакто започнах да отганизирам сватбата почти за нищо не съм я тормозила, всичко сама си направих, единствено ми посредничи за запазване на час за ритуалната зала, защото майка ѝ работи в същата община...бях ѝ казала там за късметчета, чаши и тазните там други, които се правят от Кумата, но така се случи, че сама си харесах чашите, късметчетата сама ще ги правя и всичко останало и тя освен с моминското, с друго не се занимава. Сега преди няколко седмици я питам нещо дали ще може да мипомогне с етикетите то бяха един куп въпроси, накрая ѝ казах просто да направи нещо с пеперуди, знае каква ми е темата...е не получих такова нещо и си ги направих сама  NO След това нещо стана въпрос да ходим да търсим (май бельо) и аз ѝ викам е другата седмица, тя ми сервира, че била отпуска...за която аз нищо не знаех, не че толкова ми пука ама като я питах е каква е тази отпуска, нали чак началото на септември ще ходите на Тасос и отговорът беше: "О, позволи ми поне отпуската да си приоритизирам преди твоята сватба"  Oh my ... Е направо полудях, казах ѝ, че досега нищо не съм искала от нея почти, че да ми говори за приоритизиране и каквото мога си върша сама, просто уви има някои неще, които трябва да свършим и уточнм с нея  beating Звъня ѝ същата седмица с тази непланираната отпуска, в която трябваше да са на планина...тя ми вика никъде не отидохме...Защо?! Сега не ми се говори...ОК, да беше звъннала да свършим нещо покрай сватбата...звъня ѝ след няколко дни да я питам нещо...пак не ѝ се говореше  girl_impossible Сега ѝ писах кога сме на дргустация (нарочно я насрочих след нейната отпуска!), защото беше изявила желание да дойде...тя ми вика е ние трябва ли да идваме biggrin И аз ѝ казах е пп не, ама нали изяви желание...о аз съм на работа до по-късно, как да дойда!? Викам хубаво, не ми трябваш  crazy След това я питам дали е решила какво точно ще прави на деня, ще идва ли при мен предварително, ще ползва ли моята гримьорка и е такива доуточняващи, защото трябва да се съобразят 100 неща...знаете, отговорът беше просто: Не съм решила  blush И аз ѝ пиша ама хайде помисли си, защото искам да се доуточня с гримьорката и да си подредя горе долу нещата в главата...о сега нямам време
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #97 -: септември 02, 2015, 09:31:11 »

май ми свърши мястото...

Та отговорът беше НЯМАМ ВРЕМЕ ДА МИСЛЯ! НЕ МОГА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ СЕГА С ТОВА  crazy И допълнение, ми няма да идвам у вас и толкова  GROAN Понеже беше сутринта и бързах за работа, преустанових комуникацията ама още ми държи влага  beating

Преди това като гледахме за шаферските рокли, ми праща една картинка на едни шаферки, всичките с различни рокли и с еднакви венчета от цветя на главата...било много яко, по-хубаво отколкото да са като дърти близначки...И се наложи да обяснявам за н-ти път, че ДЪРЖА да са с еднакви рокли и не ме интересува кой като какви ги възприема  pleasantry

Та такива ми ти работи...ох трябваше да си го излея, дано ме разберете и не се филмирам аз за простотии, че срещнах едната шаферка (Бтв с ММ, едната шаферка и кумата сме в една фирма, но с тях двете почти не се виждам...) тя ми вика спокойно, тя няма да остане без прическа и грим biggrin Е мен не ми е зор кога тя ще се разкрасява, а да не ми бърка моя график  beating
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 02, 2015, 09:36:28 »

лекичко ме натоварват такива персони, а покрай мен не е като да няма. Аз снощи се изнервих на една моя много близка приятелка от детството - скарала се с гаджето си и не знаела дали ще дойде на сватбата. Еми казах и, че след пет месеца тя ще е с ново гадже, ама аз не смятам да правя нова сватба. Отговора беше: Абе знам, че ти е важно, ама ми е много натоварено.

Така, че... изобщо не си го слагам вече. Другата ми приятелка, дето беше свидетел на подписването ми каза: "ти много навътре я взимаш тая сватба!"

Пределно ясно е, че само ние се разбираме и че на другите не им пука.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 02, 2015, 09:54:15 »

Ами, явно нещо й е криво на жената. Не мисля, че в теб е проблемът. Не знам, но според мен, когато дойде моментът за сватбата, кумата започва да ревнува по някакъв начин. И моята не смеех да я ангажирам с каквото и да е било. С Влади се бяхме разбрали, че ако кумовете пожелаят да се включат с нещо ще е ок, но не исках да им натрапвам някакви задачи, макар че според мен И кумовете трябва да имат някакви задължения. Все пак не са само за украса. Е, от цялата работа кумата изяви желание само букета да е от нея. И дори с него имаше малко драми. Разбрахме се, като разбера колко пари ще ми излезе букетът да й кажа. Та казвам й аз, че е 70 лв и тя "оооо това ще да е някакъв много сериозен букет. Аз си бях приготвила 50 лв, ама за 20 лв сега няма да се правя на циганка"  Oh my ... Е, какво да си помисля в тоя случай? Бях бясна, Влади също. Казах й да не се притеснява, че аз ще си го платя. Все пак толкова пари дадохме, пък тия 70 лв няма да ме спънат. Тя не ми позволи и все пак го плати, но аз все още усещам една горчивина. Много несъобразително от нейна страна. Защо изобщо трябва да го кажеш на глас това, не знам?! Някъде бях чела, че четирите бутилки за годишнините и за първото дете също се подаряват от кумовете. Тъй като те нищо не казаха, майка ми реши тя да ги направи и да ни ги подари. Няколко дена преди сватбата кумата ми вика, че разбрала, че те трябвало да ни подарят тези бутилки и аз й казах, че майка ми вече ги е направила. И тя пак ме пита, аа кой ще ви ги подарява. Е, естествено, че майка ми, щом тя ги е направила. Е..си...  crazy
Общо взето през цялото време те се вълнуваха за речта на кума, че той не можел да играе и не знаел как ще се справи на кумската ръченица, с какво ще се облечени. Изобщо ей такива неща, който по никакъв начин не представляват помощ за нас.
Съжалявам, че малко ти оспамих темата, ама ме върна малко назад и се сетих как се чувствах.
Много ми е познато това, което изпитваш и ти. Истината е, че на никой не му пука така за този ден, колкото на вас двамата. Знам, че никой не ни е длъжен с нищо в този живот, но пък нали за някаква подкрепа сме ги избрали тези хора.
Опитай се да не й обръщаш внимание, защото наистина много натоварва това. Направи си нещата сама, след като виждаш, че от отсрещната страна не получаваш това, което трябва. Запази си час за гримьор и фризьор, пък тя да се оправя. Питала ли си я? Питала си я... това е.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 02, 2015, 10:00:36 »

Такива изцепки може да прави само някой, който или не е организирал сватба, или просто има негативно отношение.
Хриси, хич не си го слагай толкова. После тя ще съжалява и ще се вайка, ама ще е късно. Уж затова са ни най-близки, за добро и за лошо. Според мен има и нотка на завист...мен още ме подпитват тука едни колежки стари моми (на по над 40 живеят с родителите си crazy) или неженени, пък с деца и "нежелаещи да се женят", що съм си била дала парите на вятъра за сватба. Ми като има, ще дам.
Чери, аз на такива директно им заявявах, че вече е късно да си сменят мнението и че ако сега не ми потвърдят присъствие, после няма да имат заявен куверт. Появи се един младеж така и се въртя и чуди къде да седне. Добре че бях планирала масите -1 човек, та го нацедиха с гръб към нас и към "сцената".
Edit:
Миме, това с букета е мега тъпо от нейна страна! За пореден път- човек ,който не се е поинтересувал кое колко струва дава акъл....Моя беше 65лв и части от него се разпаднаха, понеже го направиха на микрофон. Уж много добре закрепени....останаха едни телчета да стърчат на места.
« Последна редакция: септември 02, 2015, 10:02:39 от nansita » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #101 -: септември 02, 2015, 10:31:07 »

Ох благодаря ви направо мед ми капе на сърчицето, имам чувството, че само тук ме разбирате с половин дума за какво иде реч...цяла сутрин се обяснявам на шаферката за това, тя пак нейните си ги дърдори  crazy 

Това с букета е доста тъпа изцепка наистина...моята ѝ казах горе долу какви ще са цените, не е правила коментари, ама само трябва да мине да го вземе в деня на сватбата, но както е тръгнало ще си се уговоря с флористката ММ или някой друг да мине да го вземе, да не я карам да приоритизира някакви неща  crazy  NO

Засега още няма челен сблъскък, защото не искам да си развалям над 10 годишни отношения заради сватбата, ама ако продължава да ми ги съчинява такива ще си изпусна нервите  beating Може би сте прави за завистта...ама аз явно съм прекалено чисто същество и ми е непонятно да си завиждаме за такива неща  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 02, 2015, 10:59:11 »

Гласуваш ли на някой доверие да свърши нещо, винаги може да очакваш нещата да не се получат по начина, по който ти искаш.
И моя букет си го избрах аз, поръчах си го, от нея се искаше само да мине да го вземе в деня на сватбата и да го плати. Оф, ами то бяха едни драми, че не била от тук и не знаела къде трябва да отиде. Накрая Влади я закара.  huhhuh.gif Той дори си беше приготвил 20 лв, ако случайно пак направи някакви такива подмятания.
И на мен ми се иска да вярвам, че никой не ни завижда за този толкова прекрасен повод, но съм далеч от мисълта, че е така. Знаеш, че всяка жена си мечтае за този ден. Считай, ако някоя друга е на път да го изживее...  nea

Нат, и моя беше на микрофон и сега съжалявам. Още, когато ме взе Влади, докато играехме хора пред нас ми падна едно цвете.  angry Ама после гледам на видеото, че и кумата си е подскачала с него, когато са ги взели.  diablo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #103 -: септември 02, 2015, 11:10:16 »

Хахахха Миме, ми за какво е дала 70 лв жената ако не може да го поноси и тя  Girl_hide Луда работа...надявах се да си спестя такива емоции ама явно няма да стане  pleasantry
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 02, 2015, 11:18:50 »

Божеее,  на мен също не ми се вярваше, ама като чух после какви ги дрънкат зад гърба ми...аз не мога да не се зарадвам, когато ми кажат за сватба, бебе или нещо друго. Ама масово хората си злобеят. Гледай да не си го слагаш толкова. Аз вече подминавам коментарите без да си правя труда да ги погледна даже.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines