Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:52:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 110597 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #75 -: август 27, 2015, 08:55:41 »

Сладкиши само минавам да си раздвижа темата, и да кажа, че не съм я забравила, просто от много скитане нямам време да си довърша нещата и да ги кача, но скоро ще има ъпдейт Wink

Снощи бяхме на годежна/предварителна фотосесия и беше мнооооооого хубаво  heart Фотографът супер много се постара, снима ни над 2 часа на няколко места по всевъзможни начини, изобщо много старание вложи и съм приятно изненадана и спокойна, че сватбените ми снимки ще са хубави smile Каза че ще се постарае другата седмица да ми прати 15-20 снимки да си имаме, другите като ги обработи Wink

Не знам дали съм споменавала, фотографът ми е от Перник, избрах си го по снимки на една позната булка, които много ми харесаха, казва се Симеон Богданов и засега всичко е супер  good
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 27, 2015, 12:10:57 »

Браво  smile  чакаме да качиш снимки  Girl_hide
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 27, 2015, 12:23:20 »

И аз съм на опашката за някоя снимка, като имаш.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 27, 2015, 13:29:48 »

И аз съм на опашката за снимки. Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: август 27, 2015, 13:32:29 »

Да ви кажа, че преди всички на опашката съм аз  blum Непременно ще кача като ми ги прати  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 27, 2015, 17:33:46 »

Хриси, честита сватбена тема.  smile Пожелавам ти да я напълниш само с положителни емоции.  heart

Браво на смелото момиче, което е направило първата крачка.  Bravo

Ох, цялата настръхнах на предложението. Било е много хубаво и добре обмислено.  smile

Роклята ти е много хубава и ти стои много добре.  yahoo
Халките също са много нежни и изчистени.  good
Прическата ти е много хубава и според мен ще ти е доста удобно с нея.
Тортата е много сладурска, особено с тази фигурка.  blum Миньоните са ми фаворит.  blush

За моминското - не се ядосвай. Това е неизбежно май.  nea
Хайде, ще чакаме снимките.  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #81 -: август 27, 2015, 21:21:02 »

Благодаря ти прекрасно Миме  heart За прическата държах да съм с вдигната, че това лято ходих на една сватба и на едно кръщене и все бях с пусната коса...умрях от жега! А и трябва да ми се види дантеленото гръбче  blum

Хич не се и ядосвам за моминското, чакам да дойде 12-ти да видя какво са измислили , да се простя с моминските години и след една седмица да си гушкам прекрасния съпруг  pardon

Минионите и на мен са ми фаворит ама тва момче (което ще питам да ни ги направи) се забрави на морето  beating Ще го ръчкам тези дни Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #82 -: септември 01, 2015, 09:23:04 »

Ей чакайте да ви дам малко ъпдейт и да си раздвижа темата  Wink

Както казах няколко пъти, ми е супер спокойно, колкото повече наближава сватбатата, толкова повече не ми пука, не знам това добре ли е или зле  crazy Имам да върша още бая неща: да си довърша бутониерите, да си украся чашите, шаммпанското и свещите, да си довърша късметчета, етикети и всякакви други дреболийки, както и всички срещи с професионалистите, вкл и дегустацията в ресторанта още не ни е минала...бе имам си един дълъг списък ама няма да ви го изреждам smile
Всяка сутрин се събуждам с нова приумица в главата...както до последно не исках видео сега реших, че би било хубаво, защото ММ е измислил много интересен първи танц и ми се ще да се документира като хората  blush Та миналата седмица се хванахме да търсим в последния момент, слава Богу намерихме и днес ще се виждаме с тях да се разберем  danceg

Фотографът още не ми е пратил н-и-щ-о а нямам търпение вече да ги видя, ще трябва малко ръчкане усещам  beating

Боби още си няма обувки, аз обеци и бельо ама ще обикаляме тези дни или по-вероятно уикенда в моловете да търсим smile
Толкова от мен засега, като сътворя нещо ново ще ви кача снимки smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 01, 2015, 09:30:39 »

Радвам се, че сте решили да имате видео. От опит да ти кажа, че не помня почти никакви подробности от сватбения ден и толкова много неща видях на видеото, които не помня, че се хванах за главата biggrin
Иначе чакаме да споделиш снимки, дано да ги получите скоро  good smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 01, 2015, 09:33:59 »

Това, че си спокойна е супер. Уви, аз не успях да съм напълно спокойна.  blush Пожелавам ти да си така до последно.
Все пак не оставяй нещата за последния момент, защото това ще те изнерви допълнително.  Wink
Видеото за мен си е доста важно и се радвам, че все пак сте склонили и ще имате. Това ще остане един прекрасен спомен от сватбения ви ден.  blum
Стискам палци за обувките, както и ти да си намериш обеци и бельо.
Впрочем ще имаш ли сутиен? Роклята ти май не позволява, но ти може да си измислила някакъв вариант.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #85 -: септември 01, 2015, 09:58:53 »

Миме, не съм ги оставила за последния момент, особено в началото така се бях юрнала...ама сега просто така се наредиха нещата, че все сме нанякъде  angry Ще гледам тази седмица да приключа с ръчния труд, а другата със срещите, ама как не ми се занимава вече с телефони и тефтери идея си нямате...сигурно заради това нещо съм се пуснала по течението  blush

Сутиен няма да имам, роклята е с вградени чашки, а си търся бельо за първата брачна нощ, иска ми се бюстие ама понеже е лято няма мн мн по магазините...та ще видя smile Иначе за сватбата само някакви бикини мисля да си взема и още се чудя за чорапи, ама понеже са ми отворени обувките трябва такива без пръсти или изобщо боса да ходя, както ме посъветва една приятелка, на която ѝ бяхме на сватба по-рано Wink

Уууу да ви се похваля, поканиха ни на сватба другата година, април месец, във Враца на роднини на ММ откога ги чакахме, тамън им викаме айде де ние ви изпреварихме, те взеха че ни изненадаха приятно, както и ние тях, че не им бяхме казвали, а директно им дадохме покана  danceg Ама много обичам да ходя на сватби значи!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 01, 2015, 10:15:53 »

Ооо повярвай, всички знаем колко много напрежение се събира накрая. Омръзва постоянно да се обикаля, разнасят се едни тефтери. С този да се уговориш, с онзи да се срещнеш. Лудница голяма е... но пък е толкова прекрасно, когато видиш крайният резултат от цялата подготовка.  heart

За бельото - и аз исках да си взема нещо като корсет, но за съжаление тук не намерих. В магазините ме гледаха странно и само казваха "амии не, нямаме". Беше ме страх да поръчвам от интернет, защото не знаех дали ще уцеля размера. Взех си една супееер къса нощничка с чашки, която беше в комплект със секси боксерки  blush. Отделно си взех жартиери и чорапки. Направих си комплект от всичко и се получи чудесно.  pardon
Бельото за сватбата ми се състоеше само от дантелени боксерки. Сутиенът ми беше пришит към роклята и ми беше много удобно така. Чорапи нямах, макар че бях със затворени обувки. Не съм имала проблем. smile

Честито за поканата.  Bravo Ех, все такива поводи да има.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #87 -: септември 01, 2015, 10:23:59 »

Пфу и мен ме гледаха много странно като питах за корсет, харесах си само един в ХМ ама нещо не знам откъде беше изскочил, имаше само размер 40 и ми беше голям...та ще продължавам търсенето и май няма да слагам чорапи  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 01, 2015, 11:08:22 »

Хриси, спокойно - мен също ме налегна някакво небивало спокойствие. Като оставаха 5 месеца бях 100 пъти по-напрегната. Вчера с Тони си говорехме точно, че вместо да вършим задачи, тя гледа филми, аз чета книги. Луда работа и аз не знам за хубаво ли е  Girl_hide
Ама пък и изнервени да сме едва ли би помогнало много повече.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #89 -: септември 01, 2015, 11:21:35 »

Хихи явно ние сме някаква нова порода булки...  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines