Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:17:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 109782 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #60 -: август 25, 2015, 08:31:17 »

Лоли, благодаря ти за съветите  give_rose Обмислям да си уговоря една среща с гримьорката и да го обсъдим тези неща, че ми е препоръчана и още дори не съм я виждала  blush Я кажи какво е това хайлайт, че съм малко боса  Ashamed
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 25, 2015, 09:07:20 »

Молив очна линия нещо ще да е  crazy  иначе "хайлайт" означава подчертавам...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #62 -: август 25, 2015, 09:54:44 »

Хаха шмати  LOVING Знам, ама не знам в гримьорските среди какво означава, но вероятно това, да Wink

Малко да мрънна, утре сме на годежна/предварителна фотосесия а на мен ми е избил един рог на челото  cray Оххх как искам да си отрежа бретона в такива ситуации  nea Ще има фотошопче след това май май  blush
Активен
ri80
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #63 -: август 25, 2015, 11:02:41 »

Извинявам се, че нахлувам, но хайлайт е озаряване на лицето. Така се казва самият продукт. ;)прилича на руж, но не е, има го в по-сребристи, по-златисти или телесни нюанси.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 25, 2015, 11:09:09 »

Да, вклчмав се и аз - хайлайтърите са пудри, които се слагат на най-изпъкналите части на лицето за да го изсветлят и озарят.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 25, 2015, 11:30:53 »

Хриси и Чери и ri80  ти отговориха подробно, ако се видиш с гримьора пробвай нещо, примерно леко да ти направи очите... Ще ти е от полза винаги kiss2
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #66 -: август 25, 2015, 11:34:33 »

Благодаря ви момичета, звучи добре този продукт може малко да се хайлайтна  blum  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 25, 2015, 11:35:38 »

Аз лично доста го ползвам, много приятно стои -завършено. Според мен е подходящ за случая.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #68 -: август 25, 2015, 11:44:29 »

Чудно, ще го пробвам значи Wink Ти какво направи с компютъра и телефона?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 25, 2015, 12:17:42 »

Ползвам докато ММ е на работа - неговия biggrin
А телефона го прежалих.

Извинявай, ама хем да не съм  Offtopic, хем да те питам - моминско ще имаш ли? Може да съм питала, може да си ми казала - ама вече за 5ст. акъл нямам  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 25, 2015, 12:36:41 »

 Offtopic счупен ти е компютъра или нещо такова ли, Чери? Булчинската прокоба  girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #71 -: август 25, 2015, 13:25:45 »

Хахахах не си изперкала спокойно, не съм казвала  blum Ще имам да, макар че дочувам, че има някакви търкания, въпреки че горе долу се познават мацките, излизаме в една компания, освен с едната, ама тя по други линии ги познава...както и да е, уточнихме датата - 12.09, съботата преди сватбата и им казах, че не искам нищо друго да знам, поне с това да не ме занимават   pleasantry Та сега съм в трепети какво ми подготвят  blum Само после се усетихме, че е работен ден, заради отработването на 21.09, но го направихме заради едната ми шаферка, която има полети и няма да може да се прибере по-рано, като даже и 12-ти е на кантар, но ѝ стискаме палци, че много си я обичам  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 25, 2015, 13:32:20 »

Тони, да, точно това ме сполетя  angry

Хриси, мойте и те нещо... даже не са търкания, ама просто не отговаряли, ми се оплакаха. Едната направила общ чат и питала това-онова, а две красавички само правели SEEN и до там. Питали ги ще идват ли- пак Seen. Та сега чакам да видя какво ще излезе. И аз съм дала само дата и да се оправят.
В крайна сметка ще го направят, ама ей така драми да ни създават, че само те ни липсват.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #73 -: август 25, 2015, 13:48:32 »

Вики, какво да ги правим тия несериозници  blum Последното, което знам е, че едната искала да променяме датата (дето с триста чуденки я нагласихме да ни е ОК на всички) и да го правим през седмицата, че имала да си се вее някъде събота  crazy Казах просто НЕ! няма сега да се вкарваме в приключения ощр 10 други момичета заради нея beating Та затова и не говоря мн мн за него, че съм в очакване кой изобщо ще дойде, като теб хаха Wink

Аз даже не се и ядосвам вече за НИЩО около сватбата, не знам ама сериозен непукизъм ме е налегнал, дано да е за добро  pleasantry
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 26, 2015, 22:17:02 »

Хриси не ги мисли,,да се оправят.Сигурна съм,че ще се разберат...В такива моменти се радвам,че няма да имам моминско,като ги знам моите откачалки какви са,ще се избият със сигурност  tease
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines