Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:06:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Feribotka - 19.09.2015г.  (Прочетена 109797 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 23, 2015, 17:18:15 »

Супер е всичко smile ресторанта ми харесва скоро бяхме на сватба там,,,,уникален е,,,и между него и Вегата,,,вашия е по-хубав,,Във Вега мокета ми е доста остарял вече  danceg А и щом може да си внесете всичко-какво по-хубаво от това, ,,
Тортата ти си я представях точно така,,с пеперудки,,феерична и сладка ,,,аз съм за вкус френска селска,,,любима ми е :П
За фигурките,,,уникални са,смърфиетка и смърфчо ,,някак си много ви отиват,,,сладки са  heart
И за букета да се изкажа,,,многоооооо ми харесва,,,,толкова нежен,,,аз също искам подобно,,,нежно,,пролетно  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #46 -: август 23, 2015, 18:07:14 »

Ооооох ако знаееш колко ме успокояваш за ресторанта, не заа друго, а просто защото никакви отзиви не срещнах ... give_rose

Фигурките и на мен много ми харесват ама ако може да ми направят Миниони ще ги пренебрегна  blush

Букетът май точно тук го бях мернала, позволявам да крадеш Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 23, 2015, 22:02:47 »

Крада крада,,,края на месеца съм при флористката,вече имам три букета набелязани,,,,от трите един как ще направи не им завиждам  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #48 -: август 24, 2015, 09:37:29 »

О, те са опитни с такива булки, че и по-капризни, не ги мисли Wink Да споделиш после какво си измислила  heart
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #49 -: август 24, 2015, 09:56:37 »

Ресторантът съм го пропуснала при моите търсения  Hmmm а изглежда много хубав! Пропуск...

А за фигурите, ако твоя човек се справи и приема после поръчки, може да кажеш, че има кандидатки  lol че тъкмо се чудех ако имаме фигурки, кой ще ни направи каквито искаме и мислех да питам 100 грама дали могат да се направят от нещо ящно и после да разпитвам дамите, които правят детски торти ( че видиш ли искаме да са Скрат и Скратте  blush )

Иначе миньоните са екстра! Много са сладки  DANCE
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 24, 2015, 10:12:28 »

Фери, всичко е прекрасно.. Харесвам много прическата ти и халките са невероятни  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #51 -: август 24, 2015, 10:19:24 »

Благодаря ви  give_rose

Гехенна, задължително ще споделя, само дано не са много скъпи, че като рових в интернет ми се видяха някакви цени от около 100+ евро  за фигурки на 3д принтер crazy Хахахахаха сега се разрових в интернет, че на пръв прочит не се сещах кои са тия Скрат и Скратте (катериците от Ледна епоха) funnytooth Ама и вие сте си доста луди  pleasantry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: август 24, 2015, 10:41:06 »

Охо, вече си имаш тема *THUMBS*Да я напълниш с много радост и да няма големи изненади при подготовката. smile
Каква си нежничка, роклята и прическата  са прекрасни good. Булото шаферките ли ще го носят?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #53 -: август 24, 2015, 10:59:38 »

Свеки, благодаря  give_rose Мама все казва, че съм като порцеланова статуетка, само дето не ми е толкова гладка кожата  girl_haha Булото не знам изобщо...още съм в чуденка дали да не го скъсявам crazy Иначе ако не го скъся, аз ще си го нося на едната ръка преметнато, не искам някой да ходи след мен  blush
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 24, 2015, 13:50:10 »

Не не не, не го скъсявай. Прекрасно е.. много си нежна с него.. един час ще издържиш да го носиш на ръка, и аз мразя някой да ходи след мен. Перфектно ти е, не го мисли  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #55 -: август 24, 2015, 14:14:08 »

 kiss2 Ние само си правим четки с теб  blum Ами да, май в крайна сметка така ще остане, просто много държа на снимките да съм с точно такъв, имам си една снимка в главата и искам да си я направим  smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 24, 2015, 14:21:49 »

хеххех... така така... Булчетата ще се подкрепяме...  yahoo
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 24, 2015, 20:16:52 »

Още една тема, в която виждам много красоти.. Много ми харесват бутониерите, подаръчетата, халките, всичко което си направила blum

Прическата е много хубава, а за грим какво избра.?

Роклята също ми харесва Bravo за избора  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #58 -: август 24, 2015, 21:35:45 »

Благодаря ти Джоси  heart  Няма да имам пробен грим, защото нямам почти никакви претенции, тъй като не се гримирам много в ежедневието smile Искам много лек грим, който само да подчертава, не искам да са ми много опушени очите...за червило нещо прасковено и няма да слагам мигли...и друг път са ми правили такъв, така че предполагам, че ще е ОК. Тези дни ще се чуя с гримьорката да се доуточним Wink Сега като ме попита май е хубаво да се разровя за някакви примерни снимки да не си говоря ей така само biggrin
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 24, 2015, 23:06:25 »

О да,,хубаво е да се поразровиш за идейки smile много е трудно,когато клиента има една представа и се опитва да я обясни,,със снимки се избягва нежелан резултат.Иначе ,според мен наблегни на естествените тонове,натурални,,лек контур,,и прасковеното червило е супер сладко за теб,Може съвсем лек хайлайт .Вземи си резервна пудра и червило
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines